1,551

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Poza plażą nad morzem jest mnóstwo miejsc, gdzie tego piasku nie ma, trzeba tylko trochę poszukać:)

1,552

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ostatnio wczoraj zobaczyłam parkę, przy aucie sąsiada się zabawiali, godz. 2.00 w nocy, na szczęście auto bez alarmu, bo by pół osiedla obudzili smile

1,553

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Hahah, ciekawe, czy gdyby się jednak włączył, to by im przeszkodziło w kontynuowaniu zabawy, czy może byli tak zaaferowani sobą, że nie zwróciliby większej uwagi tongue

1,554

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=Kalinka01]Ostatnio wczoraj zobaczyłam parkę, przy aucie sąsiada się zabawiali, godz. 2.00 w nocy, na szczęście auto bez alarmu, bo by pół osiedla obudzili smile[/quote]

A co Ty robiłaś o 2.00 w nocy na parkingu!!!? wink wink wink

1,555

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Piach jest nie dobry tongue perspektywa  piasku na każdym centymetrze ciała mnie przeraza smile już wole wodę smile

Ostatnio edytowany przez Maxiorek (2015-07-27 11:31:12)

1,556

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ale za to ile przyjemności, warto pocierpieć i potem też można się wspólnie umyć wink

1,557

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=Zafira][quote=Kalinka01]Ostatnio wczoraj zobaczyłam parkę, przy aucie sąsiada się zabawiali, godz. 2.00 w nocy, na szczęście auto bez alarmu, bo by pół osiedla obudzili smile[/quote]

A co Ty robiłaś o 2.00 w nocy na parkingu!!!? wink wink wink[/quote]

Pilnowała tego auta bez alarmu big_smile

1,558

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

hmmmm a może to ty byłaś w tej parze? tongue

1,559

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Bardzo śmieszne... wink
macie fantazję, gratulacje, ale widziałam ich tylko przez okno, wstałam żeby napić się czegoś i otwierając lodówkę tak odruchowo wyjrzałam przez okno:) To było chyba jakieś przeczucie, ze coś ciekawego się może tam dziać...:)

1,560

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Wysłali swoje feromony we wszystkich kierunkach big_smile

1,561

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Tak, w prawie pustą przestrzeń osiedla:)

1,562

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Posadził ją na masce, ewentualnie oparli się o nią oboje i mogli zatracić się w namiętności. Gdyby auto należało do niego, myślałby tylko o tym, że pozostawią wgniecenia w karoserii.

1,563

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Hmmm to brzmi jak marzenia smile Pewnie ty w snach marzysz o takich atrakcjach smile

Ostatnio edytowany przez Maxiorek (2015-07-30 22:59:35)

1,564

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=niechcemisie]Posadził ją na masce, ewentualnie oparli się o nią oboje i mogli zatracić się w namiętności. Gdyby auto należało do niego, myślałby tylko o tym, że pozostawią wgniecenia w karoserii.[/quote]
Takie wgniecenia mogą być bardzo fantazyjne, bo można je pomalować w jakiś ciekawy wzór 3D wink

1,565

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Hahah big_smile Tak Finao smile I będzie wygodniej następnym razem, o ile przyprowadzi tę samą kobietę, żeby wgniecenia pasowały do ich anatomii smile

Nie Maksiu, nie marzę o demolowaniu aut.

1,566

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

To byłoby tylko z korzyścią dla tego prawie już zabytkowego auta, wreszcie byłby zauważalny wśród masy innych wink

1,567

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Zamiast parkingu lepsze jest  zaciszne miejsce na łonie natury:)

1,568

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Mówisz Kalinko, że można psuć? Porysować go szpilami w dzikim akcie zapomnienia? tongue 9 m-cy później przyjdzie na świat następca Kubicy tongue

1,569

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Parking to akurat jedno z bardziej oczywistych miejsc poza domem, bo jest  na czym/w czym to zrobić i za czym się schować:) Dziwniejsze by było np. mrowisko w środku lasu albo sam środek autostrady:)

1,570

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ciekawe czy ktoś kiedyś próbował w jadącym aucie... oczywiście prowadzi osoba trzecia tongue

1,571

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Tak naprawdę to najlepiej miło i nie dziwnie w swoim lóżku gdy możesz i doświadczeń nowych nabyć. Czułość, namiętność taka intymność to jednak dla mnie podstawa.

1,572

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=niechcemisie]Ciekawe czy ktoś kiedyś próbował w jadącym aucie... oczywiście prowadzi osoba trzecia tongue[/quote]
no to ja przebije- w jadącym samochodzie- takim busie dostawczym i M kierował big_smile
to było w nocy na autostradzie nemieckiej, a za nami jechał kolega, który jak zrobliśmy przerwę, to pytał się, czy M nie zasypia za kierownica, bo dziwnie jechał big_smile

1,573

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Musiało być prawie pusto żeby tak ryzykować wink

1,574

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=malinka]Zamiast parkingu lepsze jest  zaciszne miejsce na łonie natury:)[/quote]

Nigdy nie wiadomo, czy nie zaplącze się gdzieś w okolicy jakiś leśnik czy grzybiarz:/ My tak mieliśmy, na szczęście udał, że nic nie widzi i oddalił się w miarę  dyskretnie;)

1,575

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Za bankomatem albo jakąś budką też się można dobrze ukryć, oczywiście nie w środku dnia i nie w centrum miasta, ale wieczorem gdzieś na uboczu to jak najbardziej:)