1,476

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Woda odbiera pewne doznania, np. śliskie ciało nie jest takie łatwe do przytulania smile

1,477

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Za to trudniej jest windzie:)

1,478

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Po wypróbowaniu paru dziwnych miejsc i tak na koniec stwierdzamy, że najlepiej jest we własnym łóżku:)

1,479

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Hahah big_smile Nie ma to jak łóżko big_smile Zdecydowanie!

1,480

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Zwłaszcza jeśli to jest  łóżko wodne:)

1,481

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Swoje łóżko jest najlepsze ale to nie jest najdziwniejsze miejsce smile mowa o tych dziwnych to ja nie będę się wstydzić i powiem, że u mnie to było cały czas auto mojego byłego..Zawsze gdzieś sobie jechaliśmy nad jezioro i tam sobie urządzaliśmy dzikie jeziorne zabawy.

1,482

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Z jeszcze dziwniejszych znam  stóg siana:)

1,483

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Nie no na prawdę ten stóg siana ? Czy Ciebie czasem ta wyobraźnia nie ponosi i czy czasem nie przesadzasz smile Tam musi być przecież bardzo brudno i bardzo niemiłe tam zapachy muszą być..Ja bym się nie odważyła bo bym się brzydziła..Zdecydowanie bym wolała już w saunie wink

1,484

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Świeże siano bardzo fajnie pachnie, chyba że mówicie o jakimś zleżałym, zapleśniałym, w środku zimy? Jakby tak rozłożyć kocyk, to wcale przyjemnie byłoby tak pobaraszkować w otoczeniu przyrody:)

1,485

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Oj no rzeczywiście baraszkowie na łonie natury z jakimś rolnikiem byłoby fajne, w stylu rolnik szuka żony smile ja nie lubię takich eksperymentów i ja przede wszystkim lubię tak klasycznie w naszym małżeńśkim łożku gdzie uwalniam z siebie demona i jestem jak bogini seksu :* smile

1,486

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Teraz na wsi jest mniej rolników niż kiedyś... Wielu to mieszkający tam pracownicy , dojeżdżający co dzień do miast, na swojej działce tylko trawniki koszą, a po jajka czy mleko idą do któregoś  sąsiada- jeszcze  rolnika...

1,487

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Z braku siana można znaleźć jakiś trawnik w ustronnym miejscu, rozłożyć kocyk i kontemplować błękit nieba:)

1,488

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Jednak wolę okoliczności bardziej cywilizowane, gdzie mnie nie zaaatakują jakieś robaki czy owady siedzące w trawie:)

1,489

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Jeśli siano leży w stodole, to jest w nim maaaaaasa kurzu. Bawiłam się tam u babci na wsi jako dziecko. Raz.
A takie stogi na polach to nie wiem, ale chętnie bym poleżała przy czymś takim z zimną lemoniadą i dobrą książką... i fajnym chłopakiem, który też ma zimną lemoniadę i dobrą książkę.
Natura może i jest trochę brudna, ale bezpieczniejsza pod względem higienicznym od miejsc publicznych.

1,490

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Wiadomo, najlepsze jest świeże siano i niekoniecznie  pod dachem, bo latem jest tam strasznie duszno...

1,491

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Siano i to świeże...To takie to są akurat bardzo dziwne miejsce na takie zabawy. No ale jak ktoś lubi to czemu ma nie spróbować. Tak w swojskich klimatach to zawsze się dobrze bawić. Chociaż ja ostatnio próbowałam w łazience i też tak źle nie było, na ostro poleciałam z moim.

1,492

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Kiedyś ludzie sypiali na siennikach i przykrywali się pierzem smile Dobre siano nie jest złe, ale czy nie chowają się w nim myszy?

1,493

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Myszy muszą się gdzieś schować, a wiadomo że tam sobie podjedzą, więc na pewno siedzą smile

1,494

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Raz ktoś powiedział, że podczas seksu położy mi chomika na brzuchu w ramach tortury. Dobrze, że nie zrealizował fantazji, bo jakiś czas potem okazało się, że mam uczulenie. Zasmarkałabym się i nastrój by prysł jak nic.

1,495

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

To jakiś zoofil był?... Mnie nigdy by nie przyszło do głowy, żeby jakieś stworzenie uczestniczyło w....

1,496

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Chomik mógłby stracić życie, to kruche zwierzątko, a jakby się dostało pod Was to by był jego  koniec...

1,497

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Mnie by krępowała sama obecność  jakiegoś stworzenia w pobliżu...

1,498

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Kot kiedyś obserwował intymną chwilę z chłopakiem. Nie nasz, obcy jakiś. Był późny wieczór, na chodnikach żywej duszy. W zakątku, w którym panował mrok, stanęliśmy naprzeciw siebie złączeni namiętnym pocałunkiem, och...  jakie to romantyczne (blee), a obok... obok przysiadł kot i niewzruszony tak sobie na nas patrzył. Właściwie to nasze ręce miały zawędrować dalej, ale chłopak uznał, że nie potrafi, kiedy ON się w nas wpatruje. big_smile Żadne "Psiiik!" na niego nie działało. Mi osobiście zupełnie nie przeszkadzał.

1,499

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ech gdzie łazisz Kocico tongue
Koty gorszysz big_smile

1,500

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=niechcemisie]Kot kiedyś obserwował intymną chwilę z chłopakiem. Nie nasz, obcy jakiś. Był późny wieczór, na chodnikach żywej duszy. W zakątku, w którym panował mrok, stanęliśmy naprzeciw siebie złączeni namiętnym pocałunkiem, och...  jakie to romantyczne (blee), a obok... obok przysiadł kot i niewzruszony tak sobie na nas patrzył. Właściwie to nasze ręce miały zawędrować dalej, ale chłopak uznał, że nie potrafi, kiedy ON się w nas wpatruje. big_smile Żadne "Psiiik!" na niego nie działało. Mi osobiście zupełnie nie przeszkadzał.[/quote]

Pewnie został nasłany przez swoją właścicielkę -dewotkę, żeby stać na straży moralności w okolicznych bramach:)