76

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

przejsc na zdrowe, zbilansowane odzywianie

77

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Żadna dieta nie działał, aż zaczęłam wspomagać dietę takimi suplementami.

78

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Aby rozsądnie się odchudzać należy się zdrowo odżywiać i regularnie uprawiać aktywność fizyczną.
Nie ma co się pakować w cudowne suplementy diety, które tylko niszczą zdrowie.
Ja stosuję dietę i ćwiczenia.
Mam spersonalizowaną dietę z produktami, które lubię i ułożony plan treningowy z filmikami instruktażowymi.

79

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Przede wszystkim należy zadbać o to, aby posiłki były odpowiednio zbilansowane tak aby nasz organizm dostawał wszystko czego potrzebuje. Ja zamawiam sobie dietę , dostaję 5 posiłków dziennie. W końcu jem smacznie, zdrowo i regularnie a już samo to daje fajne efekty.

80

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

A znacie zestawy na proste odchudzanie. żeby oprócz aktywności fizycznej po prostu zamienić 2 dania w ciągu dnia czymś z tego zestawu.

81

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Jeżeli chodzi o dietę, to polecam spróbowanie diety pudełkowej. Ja stosuję ten wariant diety od około roku i efekty są naprawdę widoczne.

82

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Witam serdecznie, moja nadwaga 15 kg. problemy ze stawami. Diet było wiele, ale tylko się na nich męczyłam, raz chudłam raz tyłam. Zmieniłam lekarza na osobę, która zajmuje się medycyną chińską i jest naturopatą.Poleciła mi kilka rzeczy i się sprawdziły.

W tej chwili do upragnionej wagi brakuje mi ok. 6 kg. do zrzucenia. Miałam zastój tłuszczu trzewnego , obrzęki i ciągłe wzdęcia. Na wzdęcia dosłownie w 3 DNI poradziła ashwaganda , natomiast sam tłuszcz trzewny ruszyła kanabialica hemp seeds w kroplach. Jednak od 2 tyg. waga stoi. z 82 kg schudłam do  ok. 73 kg do tej pory nie zmieniałam nic w diecie i nie ćwiczyłam, czy możecie polecic jakąś dietę przy hashimoto? Krople są skuteczne, ale w tej chwili ze względów finansowych  nie mogę sobie na nie pozwolić plus chciałabym trochę zmienić na stałe swój styl życia.

z góry dziękuję za odpowiedź.


>

83

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Przede wszystkim nie głodzić się, bo organizm jest tak sprytny, że jak w końcu coś zjecie, to przetworzy to na tłuszcz, bo będzie bał się, że znów długo nic nie dostanie...

84

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Na pewno nie warto się głodzić i nie podjadać. Oblicz sobie zapotrzebowanie i odejmij od tego z 300-500 kcal.

85

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Zgadzam się z dziewczynami – nie warto się głodzić! Dla mnie ułożenie sobie diety samej było trudne i nie mialam motywacji żeby się jej trzymać sama, dlatego skorzystałam z diety. Wszystko dopasowała mi konsultantka, ale najwazniejsze jest to, że nie chodziłam głodna! A fit ciasteczka, koktajle i batoniki są przepyszne!

86

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Jest tyle pomysłów w internecie że naprawdę nie trzeba nikomu płacić za dość oczywiste informacje:) Tylko dla osób chorych na coś warto, żeby dietetyk układał dietę i to w porozumieniu z lekarzem tej osoby...

87

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Delikatnie utnij kalorie i obserwuj organizm. Warto też regularnie ćwiczyć, by pobudzić metabolizm.

88

Odp: Jak odchudzac się rozsądnie ?

Powoli i bez szkody dla zdrowia