URODA I ZDROWIE

Finał „Hotel Paradise 3” już za nami. Która z par nadal tworzy szczęśliwy związek?

4 czerwca 2021, dodał: Debora Cichońska

3 czerwca odbył się długo wyczekiwany finał emitowanego na TVN7 programu – „Hotel Paradise”. Była to już trzecia edycja lubianego show. Walka toczyła się między dwiema parami – Basią i Krystianem oraz Bogusią i Simonem. Pozostali uczestnicy mieli opowiedzieć się za jedną z par. Większość zdecydowała – program wygrali Basia i Krystian. Zakończenie było jednak mocno zaskakujące i emocjonalne. Krystian postanowił podzielić się wygraną z drugą finałową parą.

Po zakończeniu programu widzowie zadają sobie oczywiście pytanie – Które z par przetrwały i stworzyły relację również w „prawdziwym” życiu?

Basia i Krystian

 

Ku zaskoczeniu fanów… Basia i Krystian rozstali się już po dwóch tygodniach od powrotu do Polski. Krystian potwierdził ich rozstanie w rozmowie z dziennikarką.

„No niestety, pomimo prób z dwóch stron, nie udało się.”

„Po programie przez dwa tygodnie byliśmy zamknięci razem. Nie mogliśmy się za bardzo razem pokazywać, bo gdyby widz nas zobaczył, miałby obraz tego, jak skończył się program. Byliśmy cały czas ze sobą, nuda, COVID, lockdown, nigdzie nie można było pójść.”

„Troszeczkę spędzałem czasu w telefonie, nie można poświęcać drugiej osobie 24h na dobę i cały czas okazywać 100 procent zainteresowania. No i zrobił się zgrzyt, bo ona oczekiwała, że jej poświęcę bardzo dużo uwagi, będę mówił o uczuciach… A ja nie jestem tego nauczony. I też mi przeszkadza, jak sam dostaję tego za dużo. Potrzebuję swojej przestrzeni. Te dwa tygodnie razem, zamiast nam pomóc, zaszkodziły.”

W jednym z wywiadów, uczestniczka show – Kornelia, powiedziała, że Basia spotyka się już z innym uczestnikiem „Hotelu Paradise”. Krążą plotki, że jest to Krzysztof! Do tej pory żadna z osób nie potwierdziła tej wiadomości. Wiemy jednak, że para miała na Zanzibarze bardzo dobre relacje. Trzymamy za nich kciuki!

„Basia stworzyła fajną relację z innym członkiem hotelu.”

„Osoba z hotelu, z którą teraz się spotyka naprawdę darzy ją dużym szacunkiem, dużym uczuciem, troszczy się o nią, dba o nią, więc ja im życzę wszystkiego co najlepsze.”

Bibi i Simon

Simon zamieścił na swoim profilu na Instagramie post z obszernym opisem. Wszystko jasne, mimo trudności para nadal jest razem. Życzymy im wszystkiego co najlepsze!

„Wszyscy wiemy że życie to nie jest bajka. W rzeczywistości są prawdziwe problemy, sprzeczki, i nieporozumienia. Bycie zamkniętym z bardzo barwnymi osobami przez tak długi czas, wyciąga wile emocji z człowieka i te emocje odczuwamy stokrotnie mocniej. Jeżeli chodzi o moją relacje z @bibi.hotelparadise3 , chciałem wam wszystkim podziękować za wsparcie, za trzymanie kciuków, i za wierzenie w naszą miłość. Mieliśmy zwoje problemy w powrocie do rzeczywistości. Dzieliło nas tysiące kilometrów, ciężka różnica czasu, i normalne oddzielne życie. Wszyscy chyba wiemy że życie bywa trudne…. ale jak się kocha i naprawdę się kocha to wszystko jest możliwe! Jestem przeszczęśliwy że wreszcie mogę wam powiedzieć że ja i Bibi jesteśmy razem i będziemy pielęgnować nasz związek dalej!

Pamiętajcie że o miłość zawsze warto walczyć, rozmawiajcie ze sobą, wspierajcie siebie nawzajem i najważniejsze, zbudujcie z tą osobą przyjaźń na całe wieki.

@bibi.hotelparadise3 Kocham cię w opór! 💕

Miłość jest piękna! ️”

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Dobre szampony do włosów
Sprawdź Kaminomoto -https://www.sachi.pl/kaminomoto - to świetny szampon szczególnie dla osób, które maja problem...
Woda pitna dla dużej rodziny
Polecam dzbanki filtrujące, czysta woda bez noszenia butli ze sklepu...
Blizny na twarzy krępujące :(
Ale to chyba boli...? Jeśli bliznę da się przykryć makijażem to chyba...
po depilacji
Mam drogi balsam zapobiegający wrastaniu włosków i widzę jakąś poprawę, tyle...