Jakub Rzeźniczak zostawił Magdalenę Stępień kilka dni przed porodem – komentarz modelki

26 lipca 2021, dodał: Debora Cichońska

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Związek modelki Magdaleny Stępień z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem od początku był obserwowany. Mimo pięknych zdjęć na Instagramie, fani nie do końca wierzyli w dobre intencje sportowca. Jego przeszłość nie była pozytywnie oceniana.

Jakub ma na koncie wiele zdrad oraz manipulacji. Podczas małżeństwa z Edytą Zając spotykał się z kobietą, z którą jak się później okazało… ma dziecko. Spotykając się z Magdaleną Stępień, już na początku ich związku widywał się również z innymi kobietami. Mimo tej sytuacji modelka wybaczyła piłkarzowi, postanowili dać sobie drugą szansę. Wkrótce szczęśliwa para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Wspólnie relacjonowali swoje przeżycia na Instagramie. Niestety, kilka dni przed przyjściem na świat małego Oliviera, Rzeźniczak postanowił zostawić ukochaną…

Kiedy jego nowonarodzone dziecko spędzało pierwsze chwile w domu, mężczyzna prawdopodobnie spędzał czas ze swoją nową ukochaną. Para widziana była na „romantycznej” randce.

Fani długo nie musieli czekać na komentarz Magdaleny Stępień. Modelka umieściła post na Instagramie z obszernym opisem. Jego treść znajdziecie poniżej.

„Droga nie była tak prosta jak sobie wyobrażałam, nie było łatwo, a końcówka ciąży dała mi największą lekcję w życiu. Podniosłam się z tego silniejsza, a cały smutek odszedł w niepamięć.
Choć wiem, że samodzielne rodzicielstwo nie będzie łatwe i nigdy tego dla Ciebie nie chciałam, to wiem że razem damy sobie radę. Przed nami duże wyzwanie intensywny miesiąc przygotowań do naszego wyjazdu.
Wiem że zmiany są początkiem czegoś nowego lepszego.
Z tego miejsca chciałabym podziękować wszystkim za okazane wsparcie a także za wszystkie wiadomości które otrzymałam w ostatnich tygodniach.
Dziękuje że jesteście ♥️
Człowiek uczy się na błędach i dopóki sam nie doświadczy czegoś na własnej skórze nie zrozumie.
Prawdziwa miłość jest w stanie przetrwać wszelkie problemy i trudności. Bo nie sztuką jest być ze sobą gdy wszystko jest ok, lecz wytrwać wtedy gdy świat wywraca się nam do góry nogami.”

Jakub Rzeźniczak to polski piłkarz urodzony 26 października 1986 roku. W Łodzi występuje na pozycji obrońcy w polskim klubie „Wisła Płock”.

W latach 2008 – 2014 był reprezentantem Polski. Profesjonalną karierę piłkarską zaczął w „Widzewie Łódź” następnie trafił do „Legii Warszawa”. W barwach stołecznego klubu rozegrał 357 oficjalnych spotkań, stał się najbardziej utytułowanym piłkarzem w historii „Legii Warszawa”. W 2017 przeniósł się do Qarabagu Agdam, z którym zdobył dwa tytuły mistrzowskie ligii azerskiej. W 2019 powrócił do Polski podpisując kontrakt z występującą w Ekstraklasie Wisłą Płock.

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Co to jest szczęście?
To coś, do czego dąży się przez całe życie - no bo zawsze...
Stomatologia dziecięca
Szkoda że czekaliście z tym tak długo, taniej i łatwiej jest prostować zęby...
Tanie rozwiązania w domu
Racja, warto pomyśleć jak dać rzeczom drugie życie, zamiast je tak od razu wyrzucać...
Chcę się wyprowadzić od mojego face…
Jak kobieta ma swoje pieniądze to nie ma powodu żeby oszczędzać mieszkając...