Dopasuj zegarek do stylizacji

22 marca 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Niezmiennie zegarki Citizen damskie w dalszym ciągu są niezwykle ważnym elementem stylizacji. Panie sięgają po różnorodne propozycje – kuszą te minimalistyczne, przyciągają ozdobne i trudno nie zauważyć sportowych inspiracji. Dzięki temu można w szufladzie mieć wiele dodatków i sięgać po tak często, jak tylko ma się ochotę.

zegarek damski

Jak nosić zegarek damski?

Czasy, gdy zegarki Citizen damskie służyły tylko do wskazywania czasu, już minęły. Obecnie częściej pełnią funkcję ozdobną oraz są wizytówką i świadectwem dobrego stylu. Poza tym nowoczesne dodatki mają szereg rozmaitych funkcji, a na przykład smartwatche stały się przedłużeniem komputera czy smartfona, pozwalają odbierać połączenia czy SMS-y, mają GPS, liczą kroki i mogą wskazywać parametry życiowe. Dlatego chętnie sięgają po nie sportowcy oraz miłośnicy nowoczesnych technologii. Oczywiście sam dodatek jest także po prostu modny i rewelacyjnie wpisuje się w różnego rodzaju stylizacje.

Wiele pań decyduje się na zegarki Citizen damskie ze względu na ich świetny wygląd. Inne bardziej doceniają parametry oraz to czy dodatek jest wodoodporny, a szkło nie będzie się rysować, więc przez dłuższy czas nawet przy intensywnej eksploatacji zachowa rewelacyjny wygląd. Przy wyborze idealnego zegarka warto się oczywiście kierować stylem, jaki się wybiera. Z zasady sportowy model nie będzie najlepszym dodatkiem do wieczorowej kreacji, a elegancki nie sprawdzi się przy dresie – chyba że lubimy łamać zasady i celowo będziemy wybierać pozornie sprzeczne elementy kreacji.

Zjawiskowe dodatki

Najczęściej osoby praworęczne noszą zegarki Citizen damskie na lewej ręce, ale nie ma tu żadnej sztywnej zasady. Warto natomiast zadbać o to, by było nam wygodniej – przy pisaniu, pracy, gotowaniu. Także sposób spędzania czasu wolnego oraz rodzaj aktywności powinien być ważnym wyznacznikiem. Czasem delikatny zegarek może się po prostu nie sprawdzić. Poza tym bardzo modne są czasomierze z wymiennymi paskami w różnych kolorach. Taka opcja pozwala szybko dopasować dodatek do stylizacji, swoich potrzeb czy też sprawić, że kreacja zyska oryginalną kropkę nad „i”.

damskie zegarki

Prawdziwym hitem są zegarki Citizen damskie z bransoletą. Są one być może mniej uniwersalne, ale za to będą przykuwać uwagę. Poza tym takie wykończenie sprawia, że czasomierz stanie się biżuteryjnym dodatkiem idealnym i na co dzień, i na wieczorne wyjście. Styliści podkreślają, by unikać masywnych oraz bogato zdobionych detali. Bezpieczniejszym wyborem będą subtelne bransoletki najlepiej kolorystycznie dobrane do innych elementów biżuterii.

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Depilacja? Jaki zabieg byście wybra…
Postanowiłam spróbować depilacji laserowej, bo miałam dość ciągłej depilacji w domu. Byłam na serii...
Pierwsza podróż samolotem
Obecnie to nawet po Polsce lepiej latać niż jeździć tymi powolnymi pociągami
butik-I LIKE!
Fajne ciuszki młodzieżowe są teraz w promocji
jak wasze zwierzątka do was trafiły…
Niestety ciągle poraża mnie brak wyobraźni ludzi, że mnożą zwierzęta, które potem są niechciane...