URODA I ZDROWIE

Chusteczniki z grawerem – Hit

30 sierpnia 2018, dodał: Redakcja

O stylu domu nie decydują meble, podłogi i ściany. Tym, co nadaje naszemu wnętrzu charakteru, są dodatki. A ty masz już swój spersonalizowany chustecznik?

Każdy szczegół w twoim domu jest ważny

Jeśli właśnie urządzasz lub remontujesz dom, dobrze wiesz, jak wielkie to wyzwanie. Wertujesz katalogi, przeszukujesz sklepy internetowe, radzisz się fachowców. A wszystko po to, by twój dom wyglądał naprawdę wyjątkowo. Ma być jednocześnie przestronny, jasny, przytulny i taki „swojski”. Chcesz czuć się w nim po prostu jak w domu, jednak pragniesz uniknąć przypadkowości i kiczu. O to niestety nietrudno. Jest tak wiele drobiazgów przydatnych w codziennym życiu, że trudno sprawić, by wszystkie były w tym samym stylu. Z drugiej strony – czy czasem nie odpuszczamy zbyt łatwo? Czy nie zbyt szybko przyjmujemy za pewnik, że pewne rzeczy po prostu mają prawo być brzydkie, nijakie czy po prostu takie, jakie sprzedają markety?

Nie pozwalaj sobie na kompromisy

Bardzo wiele przedmiotów codziennego użytku można wykonać na specjalne zamówienie. Doniczki w kolorze i fakturze mebli? Poduszki, narzuty i zasłony z tego samego gatunku materiału? Ależ oczywiście! Każdy stolarz na pewno da radę zrobić doniczki we wskazanym wzorze i rozmiarze. Mogą to być np. małe skrzynki, w których ukryjemy ceramiczne doniczki. Jeśli chodzi o tkaniny dekoracyjne, to welwet czy zamsz sprawdzą się praktycznie w każdym zastosowaniu. Nie rób założenia, że wspólny kolor, to jest właśnie to, czego szukasz. Na pewno tak, ale kolor to nie wszystko. Sięgnij po więcej. Na specjalne zamówienie można zrobić nie tylko duże rzeczy typu meble (a przy okazji doniczki), bez problemu zrobisz także pomniejsze gadżety, np. chustecznik.

Spersonalizowany chustecznik – twoja kropka nad „i”

Nie ma domu, w którym nie używa się chusteczek higienicznych. Jednorazowe chusteczki już dawno zastąpiły te z tkaniny i słusznie, bo są bardziej praktyczne. W warunkach domowych najwygodniejsze są chusteczki wyciągane z tekturowego pudełka. Wygodne, ale… do elegancji im daleko. Chociaż producenci chusteczek prześcigają się w oferowaniu coraz ciekawszych wzorów opakowań, wszystkie łączy jedno. Są zrobione z tektury i niestety bardzo nietrwałe. Poza tym nie oszukujmy się, bardzo rzadko udaje się znaleźć takie opakowanie, które nie tylko samo w sobie jest ładne, ale i pasuje do naszego wnętrza.

Spersonalizowane chusteczniki to odpowiedź na potrzeby osób, którym naprawdę zależy na wystroju domu. Tam, gdzie liczy się wygląd każdego przedmiotu, gdzie nie ma miejsca na przypadkowość, elegancki drewniany chustecznik z wygrawerowanym monogramem będzie prawdziwą ozdobą salonu. Wybierz treść monogramu i spraw sobie jedyny, niepowtarzalny chustecznik lub wybierz z dostępnych wzorów. Drewniane pudełko przetrwa wiele lat w niezmienionym stanie. Uniwersalny rozmiar ukryje chusteczki od każdego producenta.

Praktyczny prezent dla każdego

Biały chustecznik z wygrawerowanym na zamówienie monogramem to świetny pomysł na prezent. Sprawdzi się właściwie przy każdej okazji. Można dać go komuś bliskiemu, ale można i koleżance z pracy. Jego uniwersalny charakter sprawia, że nie ma okazji, podczas której chustecznik nie może być prezentem. Warto o nim pomyśleć szczególnie przy zaproszeniu na klasyczną parapetówkę, wieczór panieński lub kawalerski, a nawet baby shower. Elegancki chustecznik nada się bowiem nie tylko na klasyczne chusteczki higieniczne, ale także te nawilżane.

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Zaniedbane stopy :(
Polecam artykuł na temat pielęgnacji stóp, tak, żeby wstydu nie było ;) https://ortomedicum.pl/jak-zyskac-piekne-stopy-na-wiosne/
Seminarium biznesowe dla kobiet - V…
Kobiety są lepszymi przedsiębiorcami niż mężczyźni, bo wnoszą w relacje i kontakty biznesowe...
Ładowanie aut elektrycznych - gdzie…
Enea ma ich sporo, np. w Szczecinie widziałam przy urzędzie miasta i przy zarządzie...
Opinia na temat ziół ajurwedyjskic…
Wiecie co, piłam 2 takie herbatki z takich papierowych opakowań, na dnie był...