Catering z wyborem menu – nowa opcja w świecie cateringów | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Catering z wyborem menu – nowa opcja w świecie cateringów

17 lutego 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Zastanawiasz się nad zamówieniem cateringu dietetycznego, ale martwisz się, że otrzymane dania nie będą Ci smakować? Diety pudełkowe ze ściśle narzuconym planem posiłków powoli zaczynają odchodzić w zapomnienie! Na ich miejsce wkracza catering dietetyczny z wyborem menu! Przekonaj się sam, że bycie na diecie naprawdę może być przyjemne!

Catering z wyborem menu

Korzyści diety z wyborem menu

  • To Ty wybierasz, jak będzie wyglądać Twoja dieta pudełkowa,
  • Sam wybierasz posiłki, które chcesz zjeść,
  • Jesz tylko to, na co masz ochotę,
  • Dbasz o sylwetkę i jednocześnie jesz same pyszności,
  • Twoje ulubione dania z dowozem pod same drzwi Twojego domu.

Catering z wyborem menu to idealna opcja dla Ciebie

Przetestowałeś już prawie wszystkie dostępne diety pudełkowe, jednak każdej z nich czegoś brakowało? Nadeszła pora, abyś poznał FoodyChoice i zobaczył zupełnie inny wymiar diety pudełkowej. 

Zapomnij o posiłkach, za którymi nie przepadasz! Tutaj to Ty jesteś szefem i sam decydujesz, jak każdego dnia będzie wyglądało Twoje menu. Nareszcie zaczniesz dietę, z której nie będziesz chciał zrezygnować – możliwość wybierania wyłącznie tego, co lubisz, sprawia, że sam tworzysz swoją perfekcyjną dietę. Czy ktoś powiedział, że idealna dieta nie istnieje? Właśnie, że istnieje i komponujesz ją właśnie Ty!   

Dlaczego catering z wyborem menu przeważa nad zwykłym cateringiem?

Catering z wyborem menu daje Ci wolną rękę w komponowaniu swojej idealnej diety z propozycji posiłków, które oferuje catering dietetyczny. Możliwość wyboru każdego posiłku sprawia, że Twoja dieta jest w 100% dopasowana do Ciebie i wszystkich Twoich żywieniowych potrzeb. Brzmi doskonale, prawda?

W jaki sposób zamówić catering dietetyczny z wyborem menu?

Oto 3 proste kroki, które dzielą Cię od otrzymywania perfekcyjnej diety przygotowanej na miarę Twoich kulinarnych wymagań!

  1. Wybierz rodzaj diety oraz ilość kalorii – wybrałeś dietę, którą chcesz dostawać, ale nie wiesz, jaka kaloryczność pozwoli Ci osiągnąć wymarzony cel? Skontaktuj się z naszym specjalistą ds. prawidłowego żywienia, który pomoże dopasować odpowiedni dla Ciebie plan żywienia.
  2. Wybierz dania, które chcesz, aby znalazły się w Twojej diecie – to najprzyjemniejszy etap składania zamówień – wybór menu. Ułóż sam swoją wymarzoną dietę! Wybieraj i mieszaj posiłki tak, jak Ci smakuje.
  3. Opłać zamówienie i oczekuj kuriera – zamówienie opłacone? Pozostaje Ci już jedynie czekać na naszego kuriera z przepyszną paczką posiłków.

catering dietetyczny

Wybór menu – przygotuj dietę dopasowaną do swoich wymagań

Catering z wyborem menu to nowość w świecie diet pudełkowych, która 

z dnia na dzień zdobywa coraz więcej zwolenników. Możliwość wyboru menu to nowy wymiar zamawiania posiłków. Dzięki temu możesz jeść swoje ulubione dania i nie tracić przy tym czasu na ich przygotowywanie!

FoodyChoice pozwala na skomponowanie wymarzonej diety pudełkowej na bazie smacznych, zdrowych i pełnowartościowych dań. Taką opcje będzie miał również catering ketogeniczny KetoLove! Skorzystaj z wyboru menu i przenieś swoje odżywianie na wyższy poziom. Sam wybieraj, z jakich posiłków każdego dnia będzie składał się Twój idealny jadłospis!

Catering na miarę Twoich oczekiwań

Już nie musisz obawiać się dań, które są Twoją traumą z dzieciństwa. W naszym cateringu sam decydujesz czy wolisz śniadanie na słodko czy na słono, czy zjesz mięso czy rybę. Dzięki FoodyChoice jesz tylko to, co lubisz. Ty komponujesz swoje idealne menu, a my przyrządzamy dla Ciebie dania zgodnie z zasadami zdrowego odżywiania. Z FoodyChoice z łatwością osiągniesz wymarzone efekty, ponieważ w Twojej diecie znajdzie się wyłącznie to, na co naprawdę masz ochotę! Nasza dieta to sama przyjemność! Skomponuj swoje menu już dziś i poznaj wszystkie możliwości FoodyChoice!

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz