Catering z wyborem menu – nowa opcja w świecie cateringów | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Catering z wyborem menu – nowa opcja w świecie cateringów

17 lutego 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Zastanawiasz się nad zamówieniem cateringu dietetycznego, ale martwisz się, że otrzymane dania nie będą Ci smakować? Diety pudełkowe ze ściśle narzuconym planem posiłków powoli zaczynają odchodzić w zapomnienie! Na ich miejsce wkracza catering dietetyczny z wyborem menu! Przekonaj się sam, że bycie na diecie naprawdę może być przyjemne!

Catering z wyborem menu

Korzyści diety z wyborem menu

  • To Ty wybierasz, jak będzie wyglądać Twoja dieta pudełkowa,
  • Sam wybierasz posiłki, które chcesz zjeść,
  • Jesz tylko to, na co masz ochotę,
  • Dbasz o sylwetkę i jednocześnie jesz same pyszności,
  • Twoje ulubione dania z dowozem pod same drzwi Twojego domu.

Catering z wyborem menu to idealna opcja dla Ciebie

Przetestowałeś już prawie wszystkie dostępne diety pudełkowe, jednak każdej z nich czegoś brakowało? Nadeszła pora, abyś poznał FoodyChoice i zobaczył zupełnie inny wymiar diety pudełkowej. 

Zapomnij o posiłkach, za którymi nie przepadasz! Tutaj to Ty jesteś szefem i sam decydujesz, jak każdego dnia będzie wyglądało Twoje menu. Nareszcie zaczniesz dietę, z której nie będziesz chciał zrezygnować – możliwość wybierania wyłącznie tego, co lubisz, sprawia, że sam tworzysz swoją perfekcyjną dietę. Czy ktoś powiedział, że idealna dieta nie istnieje? Właśnie, że istnieje i komponujesz ją właśnie Ty!   

Dlaczego catering z wyborem menu przeważa nad zwykłym cateringiem?

Catering z wyborem menu daje Ci wolną rękę w komponowaniu swojej idealnej diety z propozycji posiłków, które oferuje catering dietetyczny. Możliwość wyboru każdego posiłku sprawia, że Twoja dieta jest w 100% dopasowana do Ciebie i wszystkich Twoich żywieniowych potrzeb. Brzmi doskonale, prawda?

W jaki sposób zamówić catering dietetyczny z wyborem menu?

Oto 3 proste kroki, które dzielą Cię od otrzymywania perfekcyjnej diety przygotowanej na miarę Twoich kulinarnych wymagań!

  1. Wybierz rodzaj diety oraz ilość kalorii – wybrałeś dietę, którą chcesz dostawać, ale nie wiesz, jaka kaloryczność pozwoli Ci osiągnąć wymarzony cel? Skontaktuj się z naszym specjalistą ds. prawidłowego żywienia, który pomoże dopasować odpowiedni dla Ciebie plan żywienia.
  2. Wybierz dania, które chcesz, aby znalazły się w Twojej diecie – to najprzyjemniejszy etap składania zamówień – wybór menu. Ułóż sam swoją wymarzoną dietę! Wybieraj i mieszaj posiłki tak, jak Ci smakuje.
  3. Opłać zamówienie i oczekuj kuriera – zamówienie opłacone? Pozostaje Ci już jedynie czekać na naszego kuriera z przepyszną paczką posiłków.

catering dietetyczny

Wybór menu – przygotuj dietę dopasowaną do swoich wymagań

Catering z wyborem menu to nowość w świecie diet pudełkowych, która 

z dnia na dzień zdobywa coraz więcej zwolenników. Możliwość wyboru menu to nowy wymiar zamawiania posiłków. Dzięki temu możesz jeść swoje ulubione dania i nie tracić przy tym czasu na ich przygotowywanie!

FoodyChoice pozwala na skomponowanie wymarzonej diety pudełkowej na bazie smacznych, zdrowych i pełnowartościowych dań. Taką opcje będzie miał również catering ketogeniczny KetoLove! Skorzystaj z wyboru menu i przenieś swoje odżywianie na wyższy poziom. Sam wybieraj, z jakich posiłków każdego dnia będzie składał się Twój idealny jadłospis!

Catering na miarę Twoich oczekiwań

Już nie musisz obawiać się dań, które są Twoją traumą z dzieciństwa. W naszym cateringu sam decydujesz czy wolisz śniadanie na słodko czy na słono, czy zjesz mięso czy rybę. Dzięki FoodyChoice jesz tylko to, co lubisz. Ty komponujesz swoje idealne menu, a my przyrządzamy dla Ciebie dania zgodnie z zasadami zdrowego odżywiania. Z FoodyChoice z łatwością osiągniesz wymarzone efekty, ponieważ w Twojej diecie znajdzie się wyłącznie to, na co naprawdę masz ochotę! Nasza dieta to sama przyjemność! Skomponuj swoje menu już dziś i poznaj wszystkie możliwości FoodyChoice!

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jakie radio?
Ja bardzo lubię słuchać radia RMF FM lub radia ESKA
kto jest fotografikiem?
Artysta fotografik zajmuje się robieniem zdjęć, przekazując innym swoją wizję świata bądź dokumentując zastaną rzeczywistość....
hollywoodzki uśmiech - czy to możli…
Hollywoodzki uśmiech to nic innego jak wcześniej wspomniany biały uśmiech, symetryczny i pozbawiony...
Ubiór na rozmowę kwalifikacyjną
W przypadku kobiet mogą być to ciemne jeansy, koszula i marynarka lub kardigan/sweter...