Aniołowie i Przodkowie – karty wyroczni – recenzja | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Aniołowie i Przodkowie – karty wyroczni – recenzja

2 marca 2023, dodał: katasia
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Działalność aniołów w życiu człowieka jest znana od stuleci. Chronią i ostrzegają, pomagając uniknąć niebezpieczeństw, a także skłaniają nasze myśli ku sprawom duchowym – tym doczesnym i tym pozagrobowym, w którym czekają na nas duchy naszych przodków. Kyle Gray i Lily Moses dostrzegają w aniołach i minionych pokoleniach wielki potencjał, na kanwie którego stworzyli talię 55 pięknych kart. Za ich pomocą możemy zajrzeć w głąb siebie, jak również za zasłonę swego przyszłego losu i zyskać odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

Postacie i rysunki namalowane na tych kartach odwołują się do mitologii, symboli i wierzeń, świata natury, zwierząt itp. Są podzielone na Świętych, Strażników i Posłańców, Symbole Wojownika oraz Pory roku. Mają swoje wiele mówiące nazwy, np.: Biała Wiedźma, Strażniczka Serca, Wielki Nauczyciel, Orzeł, Matka Ziemia… Ich zadaniem jest umiejętne kierowanie naszymi decyzjami poprzez odwoływanie się do naszych przeżyć i doświadczeń. Warto czerpać z ich mądrości, by ponownie zinterpretować naszą przeszłość i teraźniejszość oraz odkryć przyszłość.

Miłość to podstawa życia na ziemi, a więc aniołowie uosabiający ją są ważnymi, przedludzkimi i ponadludzkimi postaciami. Przodków, ukazywanych tu w charakterze mędrców, charakteryzuje zaś posiadanie wiedzy, której my jeszcze nie mamy. Połączenie miłości i wiedzy daje gwarancję powodzenia wszystkich przedsięwzięć, które podejmiemy radząc się  swych duchowych przewodników. Dołączony do talii podręcznik wyjaśnia, jak z nich korzystać, by uzyskać jak najtrafniejsze wskazówki i wróżby. Znajdujemy tu też opisy poszczególnych kart, pomagające w ich interpretacji. Moc każdej z kart przejawia się w możliwości połączenia nam z siłami, które kierują światem i naszymi losami. To od nich możemy uzyskać dar uzdrowienia i mądrości, to oni mogą wpłynąć na zmianę naszej przyszłości. Warto więc jak najczęściej zwracać się do nich z naszymi dylematami, by kierowali nas prostą ścieżką ku rozwojowi duchowemu i szczęśliwemu życiu. Służą temu modlitwy czy medytacje, a także codzienne obcowanie z wybranymi kartami, którym powierzymy swoje trudności.

Wyjątkowymi kartami są te przedstawiające dusze opiekunów – czyli stróżów kierunków i aniołów żywiołów. Dla osób, które wolą  bardziej tradycyjną symbolikę, polecam karty symboli (np. Strzała, Wąż czy Słońce), uosabiające kierunki rozwoju, jakie możemy nadać naszemu życiu. Korespondują z nimi karty pór roku, dające początek różnym działaniom i rozwijające związane z nimi energie.

Pracę z kartami należy zacząć od oczyszczenia ich. W podręczniku przeczytacie, jak to zrobić w prawidłowy sposób. Znajdziecie też kilka podstawowych rozkładów kart. Zapraszam do świata wyroczni i poznawania siebie oraz swojej i rodzinnej przyszłości wraz z talią Aniołowie i Przodkowie. Praca z nią to sama przyjemność, prawdziwa uczta dla oka!

Kasia

Dziękujemy Wydawnictwu Studio Astropsychologii za egzemplarz do recenzji – książka jest dostępna TUTAJ

Redakcja

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Wolontariat zagraniczny
Ale wyjazd to też ma walor podróżniczy - można poznać inne kultury, zwiedzać świat....
Tolerancja wśród osób starszych
Czy znacie kogoś 50+, kto jest otwarty na inność np. osoby...
Najlepsze miejsca na majówkę
Gdzie jechać żeby było fajnie i bez grillujacych tłumów?
Czy wstydzicie się nagości?
Czy to dla Was problem np. na plaży czy basenie ?