Zestawy podarunkowe od Neboa – megapromocja sieci Rossmann | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Zestawy podarunkowe od Neboa – megapromocja sieci Rossmann

2 grudnia 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

W tym roku dzięki megapromocji Neboa w sieci Rossmann zaskoczysz nawet Świętego Mikołaja! W dniach 1 – 15  grudnia wegańskie kosmetyki do  pielęgnacji włosów  oraz zestawy podarunkowe kupisz w nowych, wyjątkowo świątecznych cenach. W ofercie znajdziesz naturalne szampony, odżywki, wcierki, peelingi do skóry głowy, a także specjalnie skomponowane boxy prezentowe dla niej i dla niego. Dzięki nim sprawisz nie tylko radość obdarowanym, ale także zadbasz o Planetę. Wybierając upominek od Neboa troszczysz się o środowisko, bo opakowania wszystkich kosmetyków zostały wykonane z plastiku z recyklingu i nadają się do dalszego przetworzenia.

Kosmetyki NEBOA są dostępne wyłącznie w sieci Rossmann.

NEBOA to polska marka naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów i ciała. Jej produkty są tworzone zgodnie z filozofią Respect the Nature, która towarzyszy marce na wszystkich obszarach istnienia: od opracowania wegańskich i naturalnych receptur, poprzez opakowania stworzone w duchu less waste, na realnych działaniach na rzecz oczyszczania mórz i oceanów kończąc. Wszystkie kosmetyki Neboa posiadają certyfikat PETA Cruelty Free and Vegan. Jako oficjalny partner Fundacji MARE, a także fundator specjalistycznego kosza PortBin, który oczyszcza Bałtyk z plastiku, Neboa dba o przyszłość polskiego morza i nieustannie poszukuje nowych możliwości ochrony jego cennych zasobów. Portfolio produktowe marki obejmuje 19 kosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry głowy oraz 6 żeli pod prysznic. Kosmetyki Neboa są dostępne wyłącznie w sieci Rossmann.

 

 

 


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Tabletka "po" od 15 roku życia
Dla mnie seks 15 latki jest czymś niepojętym, przeraża mnie to! ale teraz...
Błędy w komunikacji - 12 zdań, któr…
Będąc w związku trzeba wręcz należy rozmawiać. Nie tylko o problemach, bo te bardzo...
Podwyżka renty socjalnej
Uważam, że skutki podniesienia renty socjalnej będą korzystne społecznie. Grupa osób najbardziej w...
Złomowanie auta
Też tak myślę, że dzisiaj każdy patrzy gdzie kupić coś taniej tym bardziej...