Zaplanuj święta Bożego Narodzenia nad morzem – hotel Bel Mare ze SPA w Międzyzdrojach zaprasza | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Zaplanuj święta Bożego Narodzenia nad morzem – hotel Bel Mare ze SPA w Międzyzdrojach zaprasza

29 września 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Czy święta Bożego Narodzenia koniecznie należy spędzać w domu? A może zrobić w tym roku nietypowy prezent rodzinie i spędzić je w ekskluzywnym hotelu nad morzem? Bel Mare to hotel ze SPA w Międzyzdrojach, z którego nie trzeba nawet wychodzić, żeby móc wybierać spośród wielu atrakcji.

Czy warto spędzać święta w domu?

Najważniejsze, żeby móc spędzać święta w towarzystwie najbliższych, jednak czy koniecznie należy siedzieć wtedy w domu? Warto wziąć pod uwagę, że nie często zdarza się, aby wszyscy mieli choć kilka dni wolnych od pracy w tym samym czasie. Grudniową przerwę świąteczną można potraktować jako okazję nie tylko do spędzenia czasu z bliskimi, ale w dodatku nie w byle jakich okolicznościach.

Święta powinny być czasem przyjemnym dla każdego domownika, jednak w każdym domu ktoś musi zając się przygotowaniem posiłków czy sprzątaniem. Z wyjazdów świątecznych często cieszą się panie domu, które w grudniu mają wyjątkowo dużo obowiązków domowych i chcą móc zwyczajnie odpocząć wśród bliskich.

Wyjazd w nadmorskie okolice podczas świąt Bożego Narodzenia można potraktować także jako prezent i to nie dla jednej bliskiej osoby, ale całej rodziny. Praktycznie w każdym domu przy okazji świąt pojawia się wiele pytań na temat idealnych prezentów. Zamiast obdarowywać rodzinę niepotrzebnymi drobiazgami, może lepiej zainwestować we wspólnie spędzony czas?

Hotel Bel Mare z basenem, strefą SPA i licznymi atrakcjami dla dzieci

Kto powiedział, że nie można wyjechać nad morze zimą? SPA w Międzyzdrojach to wyjątkowe miejsce – z jednej strony ulokowane w pięknej nadmorskiej miejscowości, z drugiej oferujące wiele atrakcji w samym kurorcie, bez konieczności wychodzenia poza obiekt noclegowy. Hotel SPA w Międzyzdrojach o wdzięcznej nazwie Bel Mare umiejscowiony jest zaledwie 600 metrów od molo, 350 metrów od Promenady Gwiazd i jedynie 300 metrów od oceanarium. We wszystkich tych miejscach, niezależnie od pory roku, naprawdę jest co robić. Warte uwagi są także atrakcje dostępne dla gości hotelu wewnątrz kompleksu. Mogą korzystać oni między innymi z nowoczesnej strefy SPA, bogatej oferty masaży i zabiegów kosmetycznych, sauny suchej albo infrared oraz basenu. Więcej o tego rodzaju atrakcjach przeczytać można na stronie https://www.hotelbelmare.pl/spa-wellness.

Większość hoteli ze SPA, tak w Międzyzdrojach, jak i w innych polskich miejscowościach, nie zapewnia zbyt wiele atrakcji dla dzieci. Zwykle jest to jeden plac zabaw, czasem dwa, kiedy w hotelu znajduje się zarówno wewnętrzna sala zabaw, jak i instalacja na zewnątrz. Hotel Bel Mare do dyspozycji gości oddaje między innymi wewnętrzny brodzik dla dzieci, całoroczne lodowisko, salę zabaw, konstrukcje wspinaczkowe, a nawet salę z konsolami gier, w której z pewnością odnajdzie się niejeden nastolatek.

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

studia- co nosić i w czym
Plecaki są super. Teraz to nawet do pracy zdarza mi się zakładać plecak,...
Wasz wolny czas
Ale mam nadzieję, że nie kosztem odpoczynku. To prawda, dom jest miejscem, w którym...
Co jest zdrowsze - owoce czy warzyw…
Uwielbiam zieleninkę. :) Zauważcie, że nawet odrobina zielonego dodatku sprawia, że danie wygląda atrakcyjniej,...
Czy dokarmiacie gołębie?
Jak byłam mała, to zimą dokarmialiśmy ptaki. Przyfruwało dużo wróbelków, sikorki, no i pojawiały...