URODA I ZDROWIE

Zabiegi na zmarszczki i blizny – Radom, darmowy zabieg!

22 stycznia 2014, dodał: media

 

Nie chcesz już ukrywać blizn potrądzikowych pod warstwami makijażu? Chciałabyś cofnąć  czas i zredukować zmarszczki? Zgłoś się do Kliniki Estivance!

 

Fotolia_53591332_L małe

Renomowana Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej Estivance prowadzi casting dla kobiet (w wieku do 50. roku życia), które chciałyby przetestować zabieg całkowicie za darmo, na antenie programu telewizyjnego. Skorzystaj z zabiegów przeprowadzanych za pomocą najnowocześniejszych laserów frakcyjnych: Fraxel Re:Pair® oraz Fraxel Dual, które pozwoląCi się uporać z uciążliwymi bliznami potrądzikowymi i pojawiającymi się zmarszczkami.

Aby wygrać darmowy zabieg należy jedynie wysłać do nas zgłoszenie wraz ze zdjęciem twarzy. Zgłoszenie prosimy przesyłać na adres: [email protected]

W zgłoszeniu prosimy:

1. 1. Wskazać zabieg, który chcesz przetestować:

a. zabieg redukujący blizny potrądzikowe

b. zabieg redukujący zmarszczki

2. 2. Podać dane kontaktowe:

– imię i nazwisko

– datę urodzenia

– adres e-mail

– numer telefonu

3. 3. Przesłać zdjęcie twarzy

4. 4. W zgłoszeniu zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, w celu przeprowadzenia konkursu przez Klinikę Estivance S.P.L. Dr n. med. Maciej Krajewski, z siedzibą w Warszawie ,ul. Bukowińska 22 A-3U. Powyższa zgoda dotyczy także zbierania, przechowywania, udostępniania oraz usuwania z systemu teleinformatycznego administatora danych wizerunku utrwalonego na fotografii załączonej do formularza. Oświadczam, że została/em poinformowana/poinformowany, że administratorem danych jest Klinika Estivance S.P.L. Dr n. med. Maciej Krajewski, ul. Bukowińska 22 A-3U, Warszawa, ich podanie przeze mnie jest dobrowolne oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Klinikę Estivance S.P.L. Dr n. med. Maciej Krajewski, z siedzibą w Warszawie (ul. Bukowińska 22 A-3U), w tym otrzymywanie od niej informacji handlowych, w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej”.

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 stycznia 2014 r. Jury wybierze dwie kandydatki i skontaktuje się z wybranymi osobami, które zostaną zaproszone na konsultacje. Pod uwagę będą brane tylko kompletne zgłoszenia.

Wszelkie informacje będą udzielane drogą mailową [email protected]

Zapraszamy!

Warszawa – Mokotów ul. Bukowińska 22a
Radom ul. Gagarina 1
www.estivance.pl

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Domowe pieczywo.
Kiedyś piekłam swój chleb, ale teraz nie mam na to po prostu czasu...
zakupy przez internet
Zwykle kupuję przez internet ubrania, buty, kosmetyki, chemie, torebki i akcesoria. Jednym słowem wszystko...
materac na zamówienie
> xxxyyy napisał/a:> Najlepiej jest właśnie szukać takich sklepów jak ten z materacami gdzie...
Prezent na Dzień Kobiet
Też tak uważam. Może bransoletka z charmsami? Taka biżuteria robiona jest z wysokiej...