URODA I ZDROWIE

Wszystko, to co powinnaś wiedzieć o operacji plastycznej warg sromowych, ale wstydzisz się zapytać

5 sierpnia 2019, dodał: Redakcja

Radość z życia intymnego jest ważna. Aktywność seksualna nie tylko dodaje energii i wiary w siebie, ale ma wyraźny wpływ na to jak wyglądamy. Dobry nastrój po stosunku powoduje, że znów chce się zdobywać góry… chyba, że straciłaś ochotę na seks, bo wstydzisz się swojego ciała…wtedy cała radość znika.

 

Intymność

Kobietom nie jest łatwo mówić o intymności w kontekście swojego ciała, czyli co im się w nim podoba, a co chcą zmienić. Wiele kobiet myśli o operacji plastycznej warg sromowych, ale czuje obawę…. Dlatego w Klinice Horizon Medical przed zabiegiem pacjentka kierowana jest na konsultację do ginekologa, który szczegółowo opowiada o operacji plastycznej warg sromowych: jej przebiegu i ostatecznym efekcie. Konsultacja to także dobry moment by porozmawiać o swoich wątpliwościach oraz zadać lekarzowi nurtujące nas pytania.

Nurtujące pytania

Kobiety najczęściej pytają, na czym polega operacja plastyczna warg sromowych. Otóż na zmniejszeniu warg sromowych większych lub mniejszych, a także ich wymodelowaniu metodą cięcia chirurgicznego lub przy użyciu metody laserowej. Oczywiście pytania dotyczą też tego, czy zabieg jest bolesny. Nie jest! Przed operacją plastyczną warg sromowych lekarz znieczula obszar zmieniany. Nadmiar tkanki wargi sromowej obcinany jest laserowo lub skalpelem. Preferowana jest metoda laserowa, bo minimalizuje utratę krwi, a zabieg staje się mniej inwazyjny i rany szybko się goją.

Operacja plastyczna warg sromowych jest praktycznie dla każdej pacjentki. Do klinik zgłaszają się młode kobiety, mające problem z wargami sromowymi podczas jazdy na rowerze. Odczuwają ból i chcą się go pozbyć, by znów z pasją uprawiać sport. Dużą grupę klientek zdecydowanych na operację plastyczną warg sromowych stanowią kobiety, które po porodzie straciły radość z seksu, bo dostrzegły zmiany w obrębie pochwy czy sromu. Codzienny dyskomfort, ból
w okolicach krocza i nawracające infekcje intymne to też częste powody wymieniane przez kobiety decydujące się na korektę okolic intymnych.

Operacja plastyczna warg sromowych jest coraz popularniejsza. Pozytywne efekty kobiety czują już po 4 tygodniach od zabiegu.

„Poczułam się „odmłodzona , zniknęły uporczywe infekcje, a seks znów stał się przyjemnością. Przestałam się wstydzić swojego ciała, co przełożyło się moją pewność siebie i relacje z otoczeniem. Znajomi często mi powtarzali po zabiegu, że jakoś inaczej wyglądam i tryskam dobrą energią” – mówi Ania, 45 lat, która 3 miesiące temu miała operację plastyczną warg sromowych.

Decydując się na plastykę okolic intymnych trzeba pamiętać, by oddać się w ręce lekarzy, którzy mają odpowiednie kompetencje i certyfikaty m.in. Ministerstwa Zdrowia, takie jak ma np. Horizon Medical. Ginekologia estetyczna wymaga dużych umiejętności plastycznych. Lekarze z tej branży muszą mieć duże kompetencje, szkolenia i kursy z zastosowania nowych technik zabiegowych. Bezpieczeństwo w przypadku operacji plastycznych  warg sromowych jest najważniejsze, a zapewniają je tylko dobre i sprawdzone kliniki.

Konsultacja merytoryczna:

Horizon Medical Center

Domaniewska 39A, Warszawa

(Horizon Plaza)

kom.: +48 509 461 432

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Gabinet lekarski
Jeśli chodzi o profesjonalnie wyposażone gabinety ginekologiczne, to polecam Centrum Medyczne Babka Medica...
Koronawirus - porady, obalanie mitó…
Sama już przestałam przejmować się wirusem, bo jak zawsze jesienią mam zwykłą infekcję,...
Inicjatywa w stworzeniu trwałego zw…
Żyjemy w czasach, gdzie relacje stały się przejściowe, ludzie są rozpieszczeni i zamiast...
Sklepy dziecięce
Fajne rzeczy dziecięce i w niskich cenach są ostatnio w marketach, warto tam...