URODA I ZDROWIE

Wielka metamorfoza z Kliniką Magnolia – spektakularne efekty zabiegów!

11 czerwca 2019, dodał: Redakcja

Zespół Kliniki Zdrowia i Urody Magnolia w Łodzi wraz z marką Teosyal i portalem Urodaizdrowie.pl przygotował dla naszych Klientów (i nie tylko) specjalną niespodziankę – PROJEKT METAMORFOZY czyli „Odkryj swoją piękną stronę na wiosnę”. Mamy już zdjęcia z metamorfoz Pani Ani i Mileny – zobaczcie spektakularne efekty, które są dziełem dr Iwony Kuleszy!

Relacja z zabiegów przeprowadzanych w Klinice Magnolia przez dr Iwonę Kuleszę

dr Iwona Kulesz podczas zabiegu

Efekty Wielkiej Metamorfozy z Kliniką Magnolia:

Miło nam zaprezentować niezwykle spektakularne efekty metamorfoz przeprowadzone w Klinice Magnolia w Łodzi przez specjalistę  z zakresu medycyny estetycznej dr Iwonę Kuleszę! Ania i Milena wyglądają zachwycająco – widać ogromną różnicę przed i po zabiegach, co prezentujemy na zdjęciach poniżej (tak tak, to nie photoshop!). Wyraźnie widać odmłodzoną i ujędrnioną skórę, napięcie i poprawienie owalu twarzy dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego najnowszej generacji marki TEYOSAL.  Znacznie zarysowana linia żuchwy, subtelnie zaznaczone kości policzkowe, pełne usta, młodzieńcze spojrzenie – oto jak można w kilka minut cofnąć się w czasie bez skalpela. Efekty zabiegów będą utrzymywać się przez około 2 lata, tak więc Miłe Panie warto zastanowić się, czy nie zafundować sobie nowego wyglądu na lato 2019? Klinika Magnolia to nowoczesna i przyjazna kobietom klinika z nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowaną załogą,. Czekamy jeszcze na jedną metamorfozę Pani  Jadwigi (+65), która ukaże się już niebawem! Kolejna edycja naszego konkursu już na jesień!

Pani Milena

Pani Ania

Nasze pacjentki są bardzo zadowolone i szczęśliwe, ich uśmiech i pogodna twarz mówią same za siebie. Życzymy Ani i Milence spełnienia planów w życiu zawodowym i osobistym, a z takim nowym wyglądem będzie to bardzo proste, bo zadbana i pewna siebie kobieta potrafi realizować cele i spełniać swoje marzenia!

dr Iwona Kulesza

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej,. Od 2009 roku zajmuje się medycyną estetyczną, cały czas szkoląc się w tym zakresie, podnosząc tym samym swoje kwalifikacje.W 2012 roku uzyskała Certyfikat umiejętności klasy Master. Certyfikat ten jest gwarancją wysokich kwalifikacji oraz potwierdzeniem wiedzy i umiejętności praktycznych na wysokim poziomie w zakresie planowania i wykonywania zabiegów medycyny estetycznej. Dr Iwona Kulesza cały czas podnosi swoje kwalifikacje w medycynie estetycznej uczestnicząc w wielu certyfikowanych kursach, szkoleniach w kraju i zagranicą. Na pierwszym miejscu stawia satysfakcję pacjenta, dlatego wciąż systematycznie podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe, będąc na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi i technikami zabiegowym.

 

 

 

Na metamorfozę czeka jeszcze Pani Jadwiga (+65)

 

Regulamin:

 

– wyśle zgłoszenie w terminie do 10 maja na wskazany adres mailowy [email protected]
– załączy zdjęcie w trzech ujęciach dwa profile i na wprost oraz oświadczenie, że jest osobą zdrową bez przeciwwskazań do zabiegów medycyny estetycznej
– wyrazi zgodę zgodnie z RODO na publikację wizerunku w mediach społecznościowych zdjęcia przed i po (zdjęcia mogą być wykorzystane w publikacjach medialnych, prasowych oraz naukowych)

 

 


– napisze w mailu na wskazany adres co w swoim wyglądzie lubi, co chciałaby zmienić metodami niechirurgicznymi i dlaczego to ona powinna zostać wybrana do naszej metamorfozy.
– udostępni na swoim profilu informację o Konkursie i zaprosi inną osobę, która mogłaby kwalifikować się do programu.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 24 maja, a osoba wybrana może skorzystać z wygranej tylko we wskazanym terminie, ustalonym w klinice. Po wyłonieniu zwycięzcy klinika Magnolia skontaktuje się z osobą w celu umówienia konsultacji, podczas której specjalista lekarz medycyny estetycznej omówi zabieg lub zabiegi, które chciałby wykonać w ramach metamorfozy. Zabiegi zostaną wykonane wyłącznie na produktach marki Teosyal. Możliwe jest wykonanie zabiegów podczas kilku wizyt, o ile zostanie to wcześniej uzgodnione z lekarzem podczas konsultacji. Nie można zrzec się wygranej na rzecz innej osoby.

W ramach projektu metamorfozy przewidujemy opracowywanie obszarów:

– wolumetria policzków
– modelowanie owalu twarzy
– modelowanie ust
– seria zabiegów mezoterapii
– zabieg rewitalizacji szyi oraz rewitalizacji dłoni

 

Serwisy Facebook i Instagram nie są organizatorami, sponsorami i w żaden sposób nie są związane z konkursem, nie ponoszą też żadnej odpowiedzialności za jego wynik, treść i przeprowadzenie

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Kurtka czy płaszcz?
Osobiście preferuję kurtki z Cross Jeansu zimowe i te wiosenne jeansowe.
jakie są wasze ulubione sklepy z ub…
Ja też często przeglądam oferty producentów na allegro.pl Moim konikiem jest Cross Jeans,...
Jakie kolczyki powinnam nosić, jeśl…
Moim zdaniem pasują tez takie małe kuleczki np. takie pasują do twarzy okrągłej https://sklep.terpilowski.com.pl/product-pol-29696-Bizuteria-pandora-Kolczyki-sztyfty-Blekitny-blask-296272c01.html Do...
Ubieranie się zgodnie z wiekiem?
> Zafira napisał/a:> Ja właśnie noszę jeansy Cross i niestety nie podołały wyzwaniu,...