URODA I ZDROWIE

Wielka metamorfoza z Kliniką Magnolia – spektakularne efekty zabiegów!

11 czerwca 2019, dodał: Redakcja

Zespół Kliniki Zdrowia i Urody Magnolia w Łodzi wraz z marką Teosyal i portalem Urodaizdrowie.pl przygotował dla naszych Klientów (i nie tylko) specjalną niespodziankę – PROJEKT METAMORFOZY czyli „Odkryj swoją piękną stronę na wiosnę”. Mamy już zdjęcia z metamorfoz Pani Ani i Mileny – zobaczcie spektakularne efekty, które są dziełem dr Iwony Kuleszy!

Relacja z zabiegów przeprowadzanych w Klinice Magnolia przez dr Iwonę Kuleszę

dr Iwona Kulesz podczas zabiegu

Efekty Wielkiej Metamorfozy z Kliniką Magnolia:

Miło nam zaprezentować niezwykle spektakularne efekty metamorfoz przeprowadzone w Klinice Magnolia w Łodzi przez specjalistę  z zakresu medycyny estetycznej dr Iwonę Kuleszę! Ania i Milena wyglądają zachwycająco – widać ogromną różnicę przed i po zabiegach, co prezentujemy na zdjęciach poniżej (tak tak, to nie photoshop!). Wyraźnie widać odmłodzoną i ujędrnioną skórę, napięcie i poprawienie owalu twarzy dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego najnowszej generacji marki TEYOSAL.  Znacznie zarysowana linia żuchwy, subtelnie zaznaczone kości policzkowe, pełne usta, młodzieńcze spojrzenie – oto jak można w kilka minut cofnąć się w czasie bez skalpela. Efekty zabiegów będą utrzymywać się przez około 2 lata, tak więc Miłe Panie warto zastanowić się, czy nie zafundować sobie nowego wyglądu na lato 2019? Klinika Magnolia to nowoczesna i przyjazna kobietom klinika z nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowaną załogą,. Czekamy jeszcze na jedną metamorfozę Pani  Jadwigi (+65), która ukaże się już niebawem! Kolejna edycja naszego konkursu już na jesień!

Pani Milena

Pani Ania

Nasze pacjentki są bardzo zadowolone i szczęśliwe, ich uśmiech i pogodna twarz mówią same za siebie. Życzymy Ani i Milence spełnienia planów w życiu zawodowym i osobistym, a z takim nowym wyglądem będzie to bardzo proste, bo zadbana i pewna siebie kobieta potrafi realizować cele i spełniać swoje marzenia!

dr Iwona Kulesza

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej,. Od 2009 roku zajmuje się medycyną estetyczną, cały czas szkoląc się w tym zakresie, podnosząc tym samym swoje kwalifikacje.W 2012 roku uzyskała Certyfikat umiejętności klasy Master. Certyfikat ten jest gwarancją wysokich kwalifikacji oraz potwierdzeniem wiedzy i umiejętności praktycznych na wysokim poziomie w zakresie planowania i wykonywania zabiegów medycyny estetycznej. Dr Iwona Kulesza cały czas podnosi swoje kwalifikacje w medycynie estetycznej uczestnicząc w wielu certyfikowanych kursach, szkoleniach w kraju i zagranicą. Na pierwszym miejscu stawia satysfakcję pacjenta, dlatego wciąż systematycznie podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe, będąc na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi i technikami zabiegowym.

 

 

 

Na metamorfozę czeka jeszcze Pani Jadwiga (+65)

 

Regulamin:

 

– wyśle zgłoszenie w terminie do 10 maja na wskazany adres mailowy [email protected]
– załączy zdjęcie w trzech ujęciach dwa profile i na wprost oraz oświadczenie, że jest osobą zdrową bez przeciwwskazań do zabiegów medycyny estetycznej
– wyrazi zgodę zgodnie z RODO na publikację wizerunku w mediach społecznościowych zdjęcia przed i po (zdjęcia mogą być wykorzystane w publikacjach medialnych, prasowych oraz naukowych)

 

 


– napisze w mailu na wskazany adres co w swoim wyglądzie lubi, co chciałaby zmienić metodami niechirurgicznymi i dlaczego to ona powinna zostać wybrana do naszej metamorfozy.
– udostępni na swoim profilu informację o Konkursie i zaprosi inną osobę, która mogłaby kwalifikować się do programu.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 24 maja, a osoba wybrana może skorzystać z wygranej tylko we wskazanym terminie, ustalonym w klinice. Po wyłonieniu zwycięzcy klinika Magnolia skontaktuje się z osobą w celu umówienia konsultacji, podczas której specjalista lekarz medycyny estetycznej omówi zabieg lub zabiegi, które chciałby wykonać w ramach metamorfozy. Zabiegi zostaną wykonane wyłącznie na produktach marki Teosyal. Możliwe jest wykonanie zabiegów podczas kilku wizyt, o ile zostanie to wcześniej uzgodnione z lekarzem podczas konsultacji. Nie można zrzec się wygranej na rzecz innej osoby.

W ramach projektu metamorfozy przewidujemy opracowywanie obszarów:

– wolumetria policzków
– modelowanie owalu twarzy
– modelowanie ust
– seria zabiegów mezoterapii
– zabieg rewitalizacji szyi oraz rewitalizacji dłoni

 

Serwisy Facebook i Instagram nie są organizatorami, sponsorami i w żaden sposób nie są związane z konkursem, nie ponoszą też żadnej odpowiedzialności za jego wynik, treść i przeprowadzenie

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Wazelina zamiast odżywki do rzęs?
Lepszy jest olejek rycynowy, ale trzeba uważać, żeby nie dostał się do oka...
Ekskluzywne ciuchy - gdzie?
Też lubię, ale też lubię też ubrania od projektantki Agaty Wojtkiewicz ;)
Czemu kobiety wolą drani?
Z draniem jest ciekawiej, bardziej ekscytująco.. Znika nuda, rutyna codzienności... Można zaszaleć,...
Gazetki promocyjne.
U mnie to bardziej jest na zasadzie reklamy w tv czy necie,...