Walczymy z cellulitem – akcja z CHANTARELLE!

2 kwietnia 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

W naszej akcji Walczymy z Cellulitem, której partnerem jest marka CHANTARELLE prezentujemy niezwykle skuteczne produkty do ciała, które ujędrniają skórę i wzmacniają włókna elastyczne. Sondaże pokazują, iż ok. 40% Polek jest niezadowolonych ze swojego wyglądu i chciałoby coś w nim zmienić. Jednym z większych problemów jest odwieczny wróg kobiet – cellulit.

walka z cellulitem

Tkankę podskórną budują komórki tłuszczowe (adipocyty) łączące się w skupiska. W skórze dotkniętej cellulitem adipocyty ulegają silnemu powiększeniu, tkanka tłuszczowa nadmiernie się rozrasta i tworzy pod skórą nieregularny układ. W efekcie skupiska adipocytów otoczone rozrośniętymi włóknami kolagenowymi tworzą guzki i wgłębienia cellulitowe. Pojedyncze komórki tłuszczowe mogą powiększyć się 10-krotnie, a nawet aż 60-krotnie.

Adipocyty zwiększają swój rozmiar nie tylko przez zbyt dużą ilość tłuszczu, ale również przez zgromadzenie toksycznych odpadów metabolizmu. Dlatego właśnie cellulit może pojawić się także u młodych, szczupłych kobiet.

Do walki z cellulitem eksperci CHANTARELLE opracowali laserowy zabieg w gabinetach kosmetycznych oraz preparaty do pielęgnacji domowej THERMO-MODELLING. Jest to nieinwazyjna lipoplastyka polegająca na modelowaniu ciała, usuwanie cellulitu i wyszczuplaniu, z natychmiastowo widoczną poprawą jędrności, kolorytu i nawilżenia skóry oraz niwelowaniem jej nierówności.

cellulit

Preparaty do pielęgnacji domowej ukierunkowane są do efektywnego zwalczania cellulitu z jednoczesnym ujędrnieniem skóry i wzmocnieniem włókien elastycznych. Zawierają intensywne składniki aktywne redukujące cellulit poprzez pobudzenie mikrokrążenia, drenaż limfatyczny i usuwanie zalegających toksyn metabolizmu komórkowego. Przyspieszają lipolizę, pomagają w uwolnieniu nadmiaru tłuszczu z adipocytów i zmniejszeniu ich wielkości, pomagają w redukcji obrzęków i wzmacniają podpory włókien elastycznych.

Cellu-Esthetic Concentrate

Tea Body Peel

Herbaciany peeling do ciała wyszczuplający i antycellulitowy, udrażniający, stymulujący regenerację.

Redukuje tkankę tłuszczową i przyspiesza metabolizm tłuszczu, zmniejsza ilość i zmienia strukturę tkanki tłuszczowej. Stymuluje przemiany metaboliczne w skórze i podskórnej tkance tłuszczowej. Rekonstruuje gęstość i jędrność skóry. Ujędrnia i wzmacnia włókna elastyczne. Wygładza skórę, nawilża i detoksykuje. Skutecznie pobudza mikrokrążenie. Peeling zawiera nowoczesne substancje biotechnologiczne i roślinne dla kształtowania i modelowania sylwetki. Preparat przeznaczony do masażu podczas pielęgnacji domowej.

(200ml)

Herbaciany peeling do ciała wyszczuplający i antycellulitowy

Cellu-Esthetic Concentrate

Antycellulitowy koncentrat do ciała w żelu, nieperfumowany.

Redukuje cellulit, wygładza i ujędrnia skórę ciała. Zmniejsza cellulit poprzez pobudzenie mikrokrążenia, drenaż limfatyczny i usuwanie zalegających toksyn metabolizmu komórkowego. Przyspiesza lipolizę, uwalnia nadmiar tłuszczu z komórek tłuszczowych (adipocytów) i zmniejsza ich wielkość. Redukuje obrzęki i wzmacnia podpory włókien elastycznych. Efektem jest wygładzenie i ujędrnienie skóry oraz widoczna redukcja cellulitu. Krem zawiera nowoczesne substancje biotechnologiczne i roślinne dla kształtowania i modelowania sylwetki.

Preparat do aplikacji masażem podczas zabiegu w gabinecie kosmetycznym i pielęgnacji domowej.

(100ml)

Cellu-Esthetic Grapefruit Cream

Antycellulitowy krem grapefruitowy.

Redukuje cellulit, wygładza i ujędrnia skórę ciała. Zmniejsza cellulit poprzez pobudzenie mikrokrążenia, drenaż limfatyczny i usuwanie zalegających toksyn metabolizmu komórkowego. Przyspiesza lipolizę, uwalnia nadmiar tłuszczu z komórek tłuszczowych (adipocytów) i zmniejsza ich wielkość. Redukuje obrzęki i wzmacnia podpory włókien elastycznych. Efektem jest wygładzenie i ujędrnienie skóry oraz widoczna redukcja cellulitu. Krem zawiera nowoczesne substancje biotechnologiczne i roślinne dla kształtowania i modelowania sylwetki. Preparat przeznaczony do masażu podczas pielęgnacji domowej.

(200ml)

Więcej informacji www.chantarelle.pl

 

 


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz