Wakacje nad Bałtykiem. Zerknij, na której plaży świeci słońce, a gdzie pada deszcz? | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Wakacje nad Bałtykiem. Zerknij, na której plaży świeci słońce, a gdzie pada deszcz?

4 lipca 2022, dodał: Alfa i Omega
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Pogoda to jeden z czynników, który potrafi zaskoczyć i skutecznie pokrzyżować plany. Zwłaszcza gdy wybierasz się ze znajomymi czy rodziną na plażę. Idealnym rozwiązaniem byłaby możliwość sprawdzenia, jakie warunki panują w miejscu, do którego się wybierasz. To jak najbardziej możliwe!

web camera bałtyk

 źródło: widok z kamery na zatłoczoną plażę w Łebie 

Pogoda to jeden z czynników, który potrafi zaskoczyć i skutecznie pokrzyżować plany. Zwłaszcza gdy wybierasz się ze znajomymi czy rodziną na plażę. Idealnym rozwiązaniem byłaby możliwość sprawdzenia, jakie warunki panują w miejscu, do którego się wybierasz. To jak najbardziej możliwe!

Sprawdź, jaka jest pogoda na polskich plażach!

Nad polskim morzem lato w pełni, a wysokie temperatury przyciągają tu coraz więcej osób. Na nadbałtyckie plaże przyjeżdżają nie tylko turyści z dalszych zakątków kraju i zza granicy, ale także plażowicze mieszkający niedaleko. Jeśli też wybierasz się na jedną z polskich plaż, zanim spakujesz torbę, parasol i krem do opalania, najpierw sprawdź, jakie warunki pogodowe panują na wybranej przez Ciebie plaży.

sarbinowo

źródło: widok z kamery na promenadę i plażę w Sarbinowie

To możliwe dzięki podglądowi na żywo z webcamera.pl. W serwisie podejrzysz ujęcia z kamer online z najpopularniejszych turystycznych miejsc w Polsce z ostatnich 20 minut. Oprócz miast są to m.in. najpiękniejsze i najbardziej znane plaże w Polsce. Dzięki wideo zobaczysz, jakie warunki pogodowe panują aktualnie na wybranej przez Ciebie plaży. Znajdziesz tu widok na żywo z plaż m.in. w Międzyzdrojach, Sarbinowie, Władysławowie i Chłapowie, a także Stegnie, w Jastrzębiej Górze, Kołobrzegu, Łebie czy Świnoujściu i Jastarni oraz na deptaku i plaży na Półwyspie Helskim.

Wakacje nad Bałtykiem – co dzieje się na plaży?

Pogoda to nie jedyny wakacyjny aspekt, jaki sprawdzisz dzięki wideo z plaży. Oglądając obraz z kamery na żywo, możesz zweryfikować, jak wysokie są fale, czy zgodnie z opisem znalezionym w sieci na plaży jest ratownik i jakie atrakcje i infrastruktura znajdują się w okolicy – zjeżdżalnie i dmuchańce dla dzieci, a może bar plażowy lub restauracja? Regularnie podglądając wybraną plażę, zobaczysz też, w które dni tygodnia i w jakich godzinach najlepiej się na nią wybrać, aby uniknąć tłumów. Przed wyjściem na plażowanie, zweryfikujesz też, jak dużo parawanów rozstawili już inni plażowicze i w którym miejscu jest aktualnie najwięcej wolnej przestrzeni. To z pewnością ułatwi szybkie znalezienie miejsca po przybyciu nad Bałtyk.

kołobrzeg kamera

źródło: widok z kamery na molo i plażę w Kołobrzegu

A może jeszcze nie wiesz, do jakiej nadmorskiej miejscowości chcesz wybrać się z rodziną lub przyjaciółmi na wakacje nad morzem? Dzięki podglądowi na żywo zobaczysz, które z nich prezentują się równie pięknie, jak w folderach reklamowych i na instagramowych zdjęciach, a które swoim rzeczywistym widokiem nie przypominają tych urokliwych złotych piasków ze zdjęć w sieci.

Na webcamera.pl znajdziesz kilkadziesiąt widoków na nadmorskie deptaki, atrakcje turystyczne w miejscowościach nad Bałtykiem i oczywiście na plaże. Z takim widokiem na pewno bez problemu zorganizujesz udane wyjście lub wyjazd na plaże, a także niezapomniane wakacje nad polskim morzem pełne słońca.

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz