URODA I ZDROWIE

Usuwaj wolne rodniki i zmniejsz do minimum ryzyko chorób cywilizacyjnych – dzięki NoOxi

30 grudnia 2019, dodał: Redakcja

 

Niektórzy zapadają na choroby cywilizacyjne (nowotwory, miażdżycę itd.) częściej niż inni. Kiedyś uważano, że to kwestia genów lub wpływu środowiska – i niewiele można z tym zrobić. Ale dziś wiemy, że za zwiększone ryzyko chorób cywilizacyjne odpowiadają tzw. wolne rodniki.

Powstają one każdego dnia w naszym ciele. Ich budowa chemiczna sprawia, że rozrywają one tkanki oraz DNA – przez co ryzyko chorób cywilizacyjnych znacząco rośnie.

Kiedy i gdzie wytwarzają się wolne rodniki?

Wolne rodniki wytwarzają się w organizmie każdego dnia – przy intensywnym treningu, spożywaniu tłustego, smażonego jedzenia oraz konserwantów, w kontakcie z dymem papierosowym, smogiem czy w wyniku stresu.

Ich powstawanie jest naturalnym skutkiem ubocznym spalania, które zachodzi w organizmie. Nie da się temu zapobiec – pomimo, że nadmiar wolnych rodników jest szkodliwy.

Jak sprawnie i wygodnie chronić się przed wolnymi rodnikami każdego dnia, zmniejszając do minimum ryzyko chorób cywilizacyjnych?

NoOxi to jedyny w Polsce preparat tak kompleksowo usuwający z organizmu nadmiar wolnych rodników – szkodliwych związków odpowiedzialnych za zwiększone ryzyko chorób cywilizacyjnych oraz przyspieszenie procesów starzenia się organizmu.

Dzięki NoOxi skutecznie i szybko możesz obniżyć ryzyko nowotworów, miażdżycy oraz innych poważnych i niebezpiecznych chorób.

Jak szybko i wygodnie zwalczać wolne rodniki każdego dnia?

Jednym z najskuteczniejszych sposobów zwalczania wolnych rodników jest spożywanie tzw. antyoksydantów (przeciwutleniaczy). Najlepsze z nich zawarliśmy w preparacie NoOxi – który zawiera najbardziej skuteczne antyoksydanty na świecie – i to w maksymalnych dawkach!

Wystarczą 2 kapsułki dziennie – i możesz przestać martwić się, czy przyjąłeś danego dnia optymalną dawkę przeciwutleniaczy. NoOxi zadba za Ciebie o Twoje zdrowie, formę i młody wygląd.

Działanie NoOxi:

1. ZMNIEJSZA RYZYKO CHORÓB CYWILIZACYJNYCH

Takich jak nowotwory, miażdżyca czy innych wynikających z uszkodzenia tkanek oraz DNA.

2. HAMUJE PROCESY STARZENIA SIĘ ORGANIZMU

Chroni skórę i włókna kolagenowe przed uszkodzeniami wynikającymi z działania wolnych rodników.

3. WSPOMAGA PROCESY REGENERACJI I UTRZYMUJE EFEKTY TRENINGU

Wymiatając wolne rodniki – konserwujesz mięśnie i efekty swoich treningów.

Co wyróżnia NoOxi?

– JEST 100% WEGETARIAŃSKI: kapsułka NoOxi nie jest wykonana z żelatyny, lecz z celulozy. Nie zawiera sztucznych barwników i wypełniaczy.

– JEST WOLNY OD GMO: zadbaliśmy, by w NoOxi nie znalazł się żaden podejrzany składnik genetycznie modyfikowany.

– JEST WYGODNY: zamiast codziennie głowić się, czy spożyliśmy właściwą ilość antyoksydantów – wystarczy 2 razy dziennie zażyć wygodną kapsułkę.

Preparat NoOxi produkowany jest w zakładzie pracującym w oparciu o najwyższe standardy zgodne z HACCP, standardy kodeksu dobrej praktyki higienicznej – GHP (good hygiene practice) oraz dobrej praktyki produkcyjnej – GMP (good manufacturing practice).

NoOxi jest poddawany badaniom mikrobiologicznym na występowanie toksycznych substancji (metali ciężkich oraz wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych).

Badania przeprowadzane są przez renomowane laboratoria J.S. Hamilton Poland S.A. – lidera w profesjonalnej ocenie i analizie produktów spożywczych, członka międzynarodowych organizacji ILAC-MRA, FOSFA, GAFTA, posiadacza akredytacji PCA (AB-079).

Preparat NoOxi oraz jego produkcja są pod stałą kontrolą Głównego Inspektora Sanitarnego – dzięki czemu możesz mieć pewność, że jego zażywanie jest całkowicie bezpieczne.

 

Więcej informacji:

www.nooxi.pl

www.grinday.pl

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Sylwestra czas planować
Ja sobie wymyśliłam sylwestra z przyjaciółkami - dwie wstępnie się zgodziły więc mam nadzieję,...
Właściwości aloesu?
Zależy jak się go używa, bo jeśli zaraz po zerwaniu to może podrażnić,...
Jak uwieść faceta, który unika kobi…
Myślę, że on chyba raczej boi się kompromitacji w łóżku... Z wiekiem człowiek...
Jak wzmocnić i przedłużyć opalenizn…
Są samoopalacze, niestety te mocniejsze zmywają się najczęściej szybko, np. ja mam taki...