Torebki z mnóstwem kieszonek | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Torebki z mnóstwem kieszonek

26 kwietnia 2012, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Chaos (s)kontrolowany!

OCHNIK przedstawia EXCHANGEBAG – rewolucyjne rozwiązanie porządkujące „torebkowy świat”.

„Pokaż mi swoją torebkę a powiem Ci, kim jesteś.” – W tym krótkim zdaniu zawarta jest cała prawda o tym, jaką rolę w życiu każdej z nas pełni ten niezwykle kobiecy i osobisty przedmiot. Jest nie tylko ważnym elementem wyglądu, ale również sposobem na wyrażenie siebie. Damska torebka to również skarbnica tajemnic, swoistego rodzaju osobisty dziennik właścicielki i codzienny towarzysz. Bywa, że staje się wręcz mikrokosmosem, który pomieści wszystko, a którego zawartość nie tylko budzi niezmienny podziw i zdziwienie mężczyzn, ale potrafi też zaskoczyć samą właścicielkę.

Nierzadko zdarza się jednak, że „cenny skarbiec” staje się prawdziwą „otchłanią bez dna”, a znalezienie dzwoniącego telefonu, portfela, biletu czy innej niezbędnej rzeczy okazuje się wyczynem ponad ludzkie siły. Dla wszystkich kobiet, które męczą te ciągłe „poszukiwania skarbów” OCHNIK znalazł rozwiązanie – EXCHANGEBAG. Co to takiego? To niezbędnik, który dzięki licznym kieszeniom, zarówno wewnętrznym jak i zewnętrznym, otwartym i zamykanym, o różnych kształtach i wymiarach sprawi, że wszystko, co potrzebne znajdzie się na wyciągnięcie ręki.

EXCHANGEBAG to również rozwiązanie dla wszystkich „zmiennych kobiet”, które chętnie wymieniają torebki w zależności od stroju i nastroju. Dzięki niej zmiana podręcznej torby w dowolnym momencie, bez potrzeby przepakowywania kolejnych przedmiotów, będzie dziecinnie łatwa. Wystarczy raz zapakować wszystkie niezbędne akcesoria, a następnie jedynie przekładać EXCHANGEBAG z jednej torby do drugiej, zachowując pewność, że nic nie zostanie zapomniane. Trudno wyobrazić sobie bardziej funkcjonalne i wygodne rozwiązanie.

EXCHANGEBAG uporządkuje twój „torebkowy świat”, a Ty będziesz się zastanawiać jak mogłaś się bez niej obejść.

***

OCHNIK to polska firma produkująca najwyższej jakości odzież i galanterię skórzaną oraz dodatki. Produkty OCHNIK są modne, wyjątkowe, wykorzystujące najnowsze trendy i rozwiązania, sprzedawane profesjonalnie w przyjaznej atmosferze, z myślą o ludziach ceniących jakość i styl.

OCHNIK posiada sieć 64 Salonów Firmowych zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych Centrach Handlowych w Polsce, prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu (www.sklep.ochnik.com) oraz Dział Sprzedaży B2B, oferujący produkty klientom korporacyjnym oraz instytucjonalnym.

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Moje odchudzanie
Chciałabym podzielić się z Wami moimi pozytywnymi wrażeniami związanymi z serwisem LekarzOnline.eu. Dzięki temu...
kontrola absencji
I na rentę chorobową ich wysłać :D
Fibromalgia
Podobno można wiele takich chorób wyleczyć dietą keto...
Swędzenie skóry twarzy
Albo alergia pokarmowa... Mi kiedyś połowa twarzy spuchła po zjedzeniu ryżu na wynos z baru...