Srebro koloidalne – recenzja

25 kwietnia 2021, dodał: kasia001

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Srebrna biżuteria jest uwielbiana przez kobiety – pięknie się prezentuje, jest stylowa i nie powoduje uczuleń, jak inne metale. Okazuje się jednak, że srebro jest szeroko wykorzystywane nie tylko do upiększania nas, ale również w dziedzinie zdrowia. Jego właściwości antyseptyczne są znane od starożytności – było i jest więc używane do zwalczania szkodliwych bakterii i wirusów, do likwidowania grzybów oraz do leczenia powodowanych przez nie chorób. Począwszy od wspomagania w gojeniu się ran, a na leczeniu schorzeń intymnych skończywszy. Do niedawna srebro koloidalne był wykorzystywane głównie w medycynie alternatywnej – stąd pojawiło się wiele wątpliwości co do jego skuteczności i bezpieczeństwa stosowania. Niniejszy poradnik rozwiewa je wszystkie, bazując na najnowszych ustaleniach naukowców. Czy więc na pewno jest się czego obawiać? Sprawdźcie sami!

W tej książce, poza omówieniem szczegółów z historii leczenia srebrem koloidalnym, a także właściwości zdrowotnych tego antybiotyku, znajduje się dokładne określenie jego leczniczych dawek – i to w niemal 300 problemach zdrowotnych! Może więc okazać się, że nasze alergie, egzemy, trudno gojące się rany czy wrzody żołądka skutecznie poddadzą się właśnie tej terapii, zamiast narażać nas na skutki uboczne preparatów aptecznych. Obiecujące są rozważania na temat leczenia srebrem tak poważnych chorób, jak łuszczyca czy borelioza, uznawane przez pacjentów i konwencjonalną medycynę za nieuleczalne. Jest ono pomocne również w bardziej błahych, ale utrudniających codzienność przypadłościach, jak choćby nadpotliwość czy skłonność do kurzajek.

Dobrą wiadomością jest to, że srebro koloidalne można kupić w aptekach, które codziennie mijamy, a nawet przygotować roztwór do picia w domu. Warto poznać szczegóły na ten temat, jak również historie osób, które poradziły sobie z poważnymi schorzeniami dzięki stosowaniu srebra koloidalnego i cieszą się dobrym zdrowiem.

Co ciekawe, preparat ten może pomóc nie tylko nam i naszym bliskim. Dzięki niemu wyleczysz także zwierzęta domowe – od kotów po ptactwo, a nawet wzmocnisz i poprawisz kondycję upraw i roślin, które upiększają Twój dom i ogród.

Poradnik jest napisany przystępnym językiem i zawiera wiele ciekawostek na tematy zdrowotne, które stanowią ważny kontekst dla omówienia leczniczego działania srebra. Dowiadujemy się też, jakie są przeciwwskazania do jego stosowania i interakcje z innymi produktami leczniczymi.
W naturze tkwi wielka siła – warto więc pozwolić jej działać, gdy lekarze są bezradni…

Książkę poleca Wydawnictwo Vital
Dziękujemy za przekazanie egzemplarza do recenzji –
Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Oszczędzanie
Numizmatyka to calkiem fajna metoda odkładania pieniędzy. W końcu mają całkiem sporą...
Jak skutecznie zabezpieczyć się na …
Zbierałam przez wiele lat monety i banknoty. Teraz postanowiłam je wycenić i sprzedać...
Ciekawe konkursy internetowe
Ja szukam konkursów na Fb, tam dużo za samą aktywność można wygrać
krem pod oczy
Dobry jest z Dermedic, ale też z Eveline się sprawdził