Skoncentrowane serum nawilżająco-ujędrniające Potz

22 sierpnia 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Potz, polska marka kosmetyków jest producentem skoncentrowanego serum nawilżająco -ujędrniającego. Kosmetyk zapobiega powstawaniu widocznych oznak starzenia. Zawarty w serum glycerolat of Matcha tea to potężny koncentrat antyoksydacyjny bogaty w aminokwasy,polifenole, witaminy i minerały. Zapobiega pierwszym oznakom starzenia, pomaga zachować młody wygląd skóry i jej jędrność. Kompleks trzech kwasów hialuronowych odpowiada za poprawę funkcji barierowych skóry i przeciwdziała efektom starzenia. Hydrolat z neroli wykazuje działanie łagodzące, reguluję pracę gruczołów łojowych. Zawarta w serum betaina zapewnia długotrwałe nawilżenie skóry, co w połączeniu ze skwalenem z trzciny cukrowej, który działa wszechstronnie,chroni przed podrażnieniami.

Efekty stosowaniu serum to:

  • długotrwałe nawilżenie skóry
  • ukojenie skóry
  • uczucie świeżości
  • regeneracja skóry

Działanie serum:

  • zmniejszenie szorstkości skóry
  • ujędrnienie skóry
  • działanie silnie detoksykująco

O marce Potz

Kosmetyki POTZ to nie tylko naturalny skład, ale również piękne, funkcjonalne opakowanie. Zdecydowaliśmy się na airlessy, dzięki którym aplikacja kremu odbywa się w sposób bardzo higieniczny i precyzyjny. Nasze opakowania powstały z surowców, które mogą być poddane recyklingowi. Lubimy ładnie zaprojektowane rzeczy, bo to pierwsza rzecz, na którą zwraca się uwagę i która przyciąga ludzkie spojrzenia. Później zostaje już tylko odkrycie zawartości :).

Dobrze pamiętamy czas zachłyśnięcia się zagranicznymi markami. Dzisiaj przyszedł moment na odkrycie, że wyprodukowane w Polsce naturalne kosmetyki mogą z nimi z powodzeniem konkurować. Właśnie takie produkty chcemy tworzyć. Z pasją. Od pierwszych prób świadomie zrezygnowaliśmy ze sztucznych zapachów, odpowiedzialnych za znaczną część reakcji alergicznych skóry. Nasze nuty zapachowe pochodzą z dużo bezpieczniejszych olejków eterycznych. Zauważyliśmy, że tradycyjne kosmetyki jedynie przykrywają różne problemy skóry. My chcieliśmy czegoś więcej, stąd pomysł, aby nasze kosmetyki wspierały proces jej odnowy.

Wszystko zaczyna się od świadomych wyborów. W naszym przypadku wielkim odkryciem i ratunkiem na alergie (pokarmowe) i pierwsze wirusy z przedszkola okazały się probiotyki. Przekonaliśmy się jak wielką barierę ochronną dają nam i naszym dzieciom każdego dnia. Kiedy pierwszy raz zaczęliśmy rozmowę o nowym projekcie, od razu wiedzieliśmy, że muszą się w nim znaleźć probiotyki i prebiotyki, które mają dobroczynny wpływ na mikrobiom naszej skóry.

Mieliśmy też świadomość, że potrzebujemy pomocy doświadczonych ludzi, którym możemy zaufać, tworząc nasze receptury, tak aby były pozbawione szkodliwych składników. Rozpoczęliśmy w tym zakresie współpracę z Jagiellońskim Centrum Innowacji i jesteśmy bardzo dumni z tego, co udało nam się wspólnie osiągnąć. Nasze autorskie pomysły mogły być zrealizowane dzięki pomocy technologów kosmetycznych z laboratorium badawczego JCI, którzy je zmaterializowali. Zdecydowanie najtrudniejszą częścią całego projektu jest połączenie wszystkich składowych i poszukiwanie idealnej receptury tak, aby powstał krem, którego sami będziemy chcieli używać :). Ta część trwała najdłużej, ale efekt końcowy bardzo nas usatysfakcjonował.

„Mamy plany na przyszłość, ale też pokorę, że wszystko co dobre, powstaje bez zbędnego pośpiechu. Tego się trzymamy i nie ustajemy w pracy nad kolejnymi produktami”.

Milena i Michał Potz

Cena:

Potz Intensive moisturizing serum (30ml) : 129 zł

Więcej na stronie: www.potz.pl

Kosmetyki do nabycia w sprzedaży internetowej pod adresem: www.potz.pl

 

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Filmowanie wesela z powietrza
Też nie podoba mi się ten pomysł, to jest dobre na festynach.
Jak rozwiązać problem z prasowaniem…
Ja nie prasuję, po prostu po upraniu rozciągam tkaninę i formuję tak, żeby...
Gdańsk
Czasem jestem w Gdańsku i faktycznie można tam coś taniej upolować np. na olx
Co zamiast paneli na podłogę?
A może prawdziwe drewno, deski o niezbyt szerokim rozmiarze?