Skąd mieć pewność, jakie leki w ciąży stosować? Zapytaj specjalistę

31 października 2018, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Ciąża to wyjątkowy okres oczekiwania na potomstwo, dlatego też w tym momencie należy szczególnie zadbać o zdrowie swoje i dziecka. Każda przyszła mama powinna wiedzieć, że niektóre leki są bezwzględnie zabronione do czasu rozwiązania. Jak więc postąpić, gdy pojawi się nagła infekcja?

Domowe metody a porady medyczne

Tradycyjne sposoby radzenia sobie z infekcjami są zazwyczaj pierwszym pomysłem, kiedy nie jesteśmy pewne, które medykamenty będą dla nas bezpieczne. W takim wypadku najczęściej przygotowujemy popularne mleko z miodem, rosół, bądź herbatę z cytryną. Oczywiście, takie babcine mikstury bez wątpienia nie zaszkodzą, ale… czy pomogą? Niekoniecznie i nie zawsze. Czasem lepiej skonsultować swój problem ze specjalistą, który posiada adekwatną ku temu wiedzę.

Zapytaj farmaceutę

Zanim jednak obierzemy trasę wprost do gabinetu lekarskiego, warto zajrzeć do pobliskiej apteki. Krótka konsultacja z farmaceutą może ułatwić dokonanie wyboru odpowiedniego lekarstwa na nasze dolegliwości bez ryzyka zagrożenia zdrowia potomka i uspokoić nerwy z tym związane – przecież zwłaszcza stres niewskazany jest podczas ciąży.

Darmowe porady farmaceutyczne online – wypróbuj już dziś!

W dobie Internetu dostęp do usług medycznych wzrósł na ogromną skalę. Już nie tylko możemy zamówić wizytę lekarską online, oszczędzając przy tym ogrom czasu na dzwonienie, tudzież zajmowanie kolejek przy rejestracji w przychodni, ale też za pośrednictwem portali medycznych zasięgnąć potrzebnych informacji. Jak to działa? Osoba niepewna działań, jakie ma podjąć w związku z leczeniem uciążliwej choroby. Może zadać pytanie i przeważnie w ciągu 24-ech godzin farmaceuta radzi, co konkretnie będzie dla niej korzystne. Na wyżej wymienionych stronach wypowiadają się także lekarze wyspecjalizowani w różnych dziedzinach, posiadający fachową wiedzę medyczną. Ich wskazówki mogą stanowić ważny element pomocy kobiecie ciężarnej, kiedy tą dopadnie niechciana przypadłość. Nie tylko doradzą w kwestii ewentualnych leków, lecz naprowadzą na trop badań koniecznych do wykonania w przypadku nietypowych objawów.

 

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Eyeliner, kredka, pędzelek - akceso…
Ja używam kredki gel eyeliner kryolanu.
dobry tusz do rzęs
Polecam tusz lash revolution z kryolanu. Fajnie podkręca rzęsy i je wydłuża.
Przytulenie to zdrowie.
Niektórzy nawet płacą za przytulanie, więc jest jak widać baaardzo potrzebne...
Związek na odległość
Można być w związku na odległość jakiś czas, ale jeśli para ma już wspólne...