Skąd mieć pewność, jakie leki w ciąży stosować? Zapytaj specjalistę

31 października 2018, dodał: Redakcja

Ciąża to wyjątkowy okres oczekiwania na potomstwo, dlatego też w tym momencie należy szczególnie zadbać o zdrowie swoje i dziecka. Każda przyszła mama powinna wiedzieć, że niektóre leki są bezwzględnie zabronione do czasu rozwiązania. Jak więc postąpić, gdy pojawi się nagła infekcja?

Domowe metody a porady medyczne

Tradycyjne sposoby radzenia sobie z infekcjami są zazwyczaj pierwszym pomysłem, kiedy nie jesteśmy pewne, które medykamenty będą dla nas bezpieczne. W takim wypadku najczęściej przygotowujemy popularne mleko z miodem, rosół, bądź herbatę z cytryną. Oczywiście, takie babcine mikstury bez wątpienia nie zaszkodzą, ale… czy pomogą? Niekoniecznie i nie zawsze. Czasem lepiej skonsultować swój problem ze specjalistą, który posiada adekwatną ku temu wiedzę.

Zapytaj farmaceutę

Zanim jednak obierzemy trasę wprost do gabinetu lekarskiego, warto zajrzeć do pobliskiej apteki. Krótka konsultacja z farmaceutą może ułatwić dokonanie wyboru odpowiedniego lekarstwa na nasze dolegliwości bez ryzyka zagrożenia zdrowia potomka i uspokoić nerwy z tym związane – przecież zwłaszcza stres niewskazany jest podczas ciąży.

Darmowe porady farmaceutyczne online – wypróbuj już dziś!

W dobie Internetu dostęp do usług medycznych wzrósł na ogromną skalę. Już nie tylko możemy zamówić wizytę lekarską online, oszczędzając przy tym ogrom czasu na dzwonienie, tudzież zajmowanie kolejek przy rejestracji w przychodni, ale też za pośrednictwem portali medycznych zasięgnąć potrzebnych informacji. Jak to działa? Osoba niepewna działań, jakie ma podjąć w związku z leczeniem uciążliwej choroby. Może zadać pytanie i przeważnie w ciągu 24-ech godzin farmaceuta radzi, co konkretnie będzie dla niej korzystne. Na wyżej wymienionych stronach wypowiadają się także lekarze wyspecjalizowani w różnych dziedzinach, posiadający fachową wiedzę medyczną. Ich wskazówki mogą stanowić ważny element pomocy kobiecie ciężarnej, kiedy tą dopadnie niechciana przypadłość. Nie tylko doradzą w kwestii ewentualnych leków, lecz naprowadzą na trop badań koniecznych do wykonania w przypadku nietypowych objawów.

 

 

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Skutecznie nawilża, pielęgnuje i odżywia skórę, łagodzi podrażnienia
Cena:
98 zł
Naturalny, łagodny i hipoalergiczny balsam do oczyszczania twarzy - zmywa tusz, szminkę i eyeliner!
Cena:
74,90 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Skuteczny demakijaż z olejkiem herbacianym i olejkiem z orzechów macadamia
Cena:
36 zł
Świetnie oczyszcza i nawilża skórę. Zawiera hydrolat z lawendy i inne składniki roślinne.
Cena:
12,66 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Jak likwidować stonkę ziemniaczaną?…
http://chemirol.com.pl/pl_PL/product/surfer-50-sg dla zainteresowanych ogrodnictwem albo rolnictwem ta strona będzie jak zbawienie....
Przygotowania do ciąży
Ja już w czasie planowania ciąży zaczęłam brać kwas foliowy (w 100% w aktywnej...
Darmowa szkola policealna dla doros…
Uczysz się NIBY „za darmo”, a Twoja szkoła właśnie wprowadziła dodatkowe opłaty za...
krem na rozstępy - skuteczny i natu…
> GochaGo napisał/a:> Wczoraj po kąpieli zauważyłam, że porobiły mi się jakieś brzydkie bliznowate...