Szklana buteleczka z drewnianym korkiem w kształcie stożka – zapachy od Dr. Marcusa

18 lutego 2016, dodał: zaneta2015

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

 

Na rynku debiutuje najnowszy samochodowy odświeżacz powietrza firmy Dr.Marcus International – Senso Wood. Szklana buteleczka z drewnianym korkiem w kształcie stożka i wykonana z naturalnych surowców zawieszka podkreślają ekologiczny charakter produktu. Detale przeniosą nas w czas letniej przygody, a uniwersalny kształt pozwoli z powodzeniem stosować go także w domu.

 1 2

 

Senso Wood wygląda bardzo estetycznie i gustownie. Wnętrze mini-buteleczki wypełnione jest prawdziwymi francuskimi perfumami. W tym sezonie dostępne są aromatyzacje: green grass, ocean breeze, lemon, exotic vanilla, bubble gum, new car i black. Pierwsza z nich debiutuje w produktach Dr.Marcus równocześnie z odświeżaczem, który w samochodzie można zawiesić np. na uchwycie wewnętrznego lusterka wstecznego.

3

Wykonany w całości w Polsce z ekologicznych elementów odświeżacz może wydzielać miły zapach nawet do 65 dni. Podczas nadchodzącej wiosny i lata umili nam zatem niejedną podróż. Senso to ekskluzywna linia odświeżaczy samochodowych Dr.Marcus, która przeznaczona jest dla kierowców ceniących sobie estetyczne walory elementów wystroju wnętrza swojego auta.

 

Firma Dr.Marcus International to wiodący producent odświeżaczy samochodowych w naszym kraju. Produkcja w całości odbywa się w Polsce, w nowoczesnym zakładzie zlokalizowanym w Kaliszu. Obecnie asortyment liczy ponad 180 pozycji, a dwie główne linie zapachów to Dr.Marcus i Senso. Długoletnie doświadczenie i eksport do wielu krajów na całym świecie zaowocowały wysoką jakością produktów dostępnych w przystępnej cenie. Odświeżacze Dr.Marcusa można nabyć w super i hipermarketach, w sklepach motoryzacyjnych i na stacjach benzynowych.

 

Podstawowe informacje o produkcie:

Pojemność: 8 ml

Wersje zapachowe: green grass, ocean breeze, lemon, exotic vanilla, bubble gum, new car i black.

Trwałość zapachu: do 65 dni

 

 

 

 

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Związek na odległość
Czytając, co piszecie, i dokładając do tego swoje doświadczenie, muszę stwierdzić, że związki na...
Jak znaleźć faceta nadającego się d…
Prawda, ale z drugiej strony to musi być niesamowite uczucie zobaczyć kogoś i...
jaki tusz do rzęs uzywacie
Zakochałam się w Eveline Extension Volume, False Definition & Waterproof
Wysuszona skóra widoczna pod podkła…
Złuszczanie jak często? Bo jak robię raz na tydzień, to niewiele to daje :/