Rośliny z klocków z kolekcji Botanical Collection

24 listopada 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Obdarowywanie kwiatami bliskich z różnych okazji weszło już do kanonu polskiej tradycji. Można je dawać nawet bez szczególnego powodu lub jako wyraz sympatii czy podziękowanie za pomoc. Szkoda tylko, że żywot roślin ciętych jest tak krótki, a doniczkowe nie zawsze są mile widziane. Nietuzinkowym pomysłem na prezent, zamiast tradycyjnego bukietu mogą być kwiaty z klocków LEGO®. Osoba, która je otrzyma, będzie cieszyć się nimi przez cały rok, a do tego odniesie też inne korzyści.

Rośliny z klocków z kolekcji Botanical Collection

Dlaczego kwiat z klocków to dobry pomysł na prezent?

Kwiatki nie tylko będą ozdobą domu, ale też okazją do kreatywnej zabawy. Układanie rośliny z drobnych elementów pozwoli zrelaksować się i odnaleźć w sobie to radosne dziecko, o których często dorosła osoba w natłoku codziennych problemów zupełnie zapomina. Skupienie na układance znakomicie odpręża i pozwala oderwać myśli od świata zewnętrznego. Takie chwile relaksu w dzisiejszym tempie życia są niezastąpione i dają siłę do życia i zmagania się z trudnościami. Kwiat z klocków LEGO® pomoże także rozwinąć w sobie kreatywność i uzewnętrznić potrzebę otaczania się pięknem, którą każdy w sobie nosi. Można go dowolnie modyfikować i układać nadając kształty, jakie tylko podsunie wyobraźnia, obracając listki, płatki, całe kwiaty, czy pączki, a nawet korzenie. W ten sposób stworzysz kwiat swoich marzeń, który ułoży się tak, jak tego zechcesz. Możesz go ustawić w ulubionym miejscu na półce i będzie zdobił dom, a kiedy zechcesz zmienić jego kształt, wystarczy ułożyć na nowo i dostarczyć sobie nowej porcji znakomitej zabawy. Jeśli podarujesz taki prezent ukochanej osobie, dostarczysz jej nie tylko jednorazowej radości z otrzymania go, ale będzie ona odczuwała ją za każdym razem, kiedy na niego spojrzy lub będzie zmieniać jego wizerunek.

Jaki zestaw LEGO® Botanical Collection wybrać?

Jeśli jesteś już przekonany, że kwiat z klocków LEGO® to dobry pomysł na prezent pozostaje jeszcze wybrać zestaw, który najbardziej zachwyci obdarowanego. Możliwości jest sporo, a wybór powinien być dopasowany do natury osoby, która otrzyma prezent. Jeśli to ktoś bliski twemu sercu, z pewnością wiesz, jakie kwiaty i kolory lubi. Oto przykładowe propozycje:

– Orchidea 

Zestaw LEGO® Orchidea to pomysł na niebanalny prezent dla delikatnej romantycznej osoby, która lubi otaczać się subtelnym pięknem. Oprócz dostarczenia niewątpliwej przyjemności z układania tego zestawu, będzie też swoistą dekoracją kobiecego wnętrza. Znakomicie zaprezentuje się na tle ciemnych ścian w kolorze granatowym, czy grafitowym. Jego delikatne biało-różowe płatki dodadzą wnętrzu lekkości i romantyzmu. Musisz wiedzieć, że ten kwiat to symbol miłości i luksusu. Z tego względu też Orchidea z klocków LEGO® będzie najlepszym prezentem dla ukochanej osoby, która może po ułożeniu ustawić ją sobie w domu lub w biurze.

– Bukiet kwiatów

Jeżeli nie wiesz dokładnie jakie kwiaty lubi osoba, której chcesz kupić prezent, dobrym wyborem może być bukiet kwiatówW jego skład wchodzą modele inspirowane różnymi roślinami, począwszy od róż, poprzez astry, czy maki, aż po stokrotki. Zestaw zapewni kreatywną zabawę w układanie bukietu z wielokolorowych kwiatów, który da się stylizować na wiele sposobów. Możesz wydłużać lub skracać łodyżki, osiągając w ten sposób optymalną wysokość dla swoich potrzeb. Możesz bawić się w układanie dowolnych kompozycji, które ozdobią dom i  nigdy nie zwiędną, a kiedy się znudzą, wystarczy, że zmienisz układ kwiatów w bukiecie, czy jego wysokość i zyskasz nową wiązankę.

Zestawy LEGO® Botanical dla dorosłych i dzieci

Każdy z zestawów LEGO® Botanical może okazać się znakomitym prezentem dla osób w każdym wieku. W dzieciach rozbudzą zainteresowanie przyrodą. Nie będzie to z pewnością kolejna zabawka, którą dziecko szybko się znudzi i rzuci w kąt, ale którą będzie dumnie prezentować na biurku, czy półce w swoim pokoju.  Dorosłymkwiat pomoże zrelaksować się i przypomnieć sobie czas beztroskich zabaw w dzieciństwie. Każdy potrzebuje czasem takiego oderwania się od rzeczywistości, a jeśli przy tym stworzy element ozdobny do swojego otoczenia, nie będzie miał poczucia straconego czasu. Kolekcja LEGO® Botanical może umilić długi wieczór całej rodzinie. Wspólny czas spędzony przy stole z dziećmi na układaniu kompozycji kwiatowych zaowocuje pogłębieniem więzi rodzinnej i będzie okazją do rozmowy i śmiechu.

Jeżeli zainteresowały Cię klocki LEGO® z roślinnej kolekcji, musisz wiedzieć, że zawiera ona wiele zestawów, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie, czy osoby, którą kocha. Przedstawiony tu bukiet kwiatów czy Orchidea to tylko przykłady kwiatowych zestawów. Jeśli nie odpowiadają Ci te propozycje, poznaj inne z roślinnej kolekcji, takie jak sukulenty, czy drzewko Bonsai. Bez względu na to, który zestaw wybierzesz, musisz wiedzieć, że każdy kwiat w kolekcji LEGO® to zestaw składający się z wielu elementów, a tym samym umożliwiający kreatywną zabawę na długie wieczory. Przed dokonaniem wyboru, poznaj wszystkie propozycje tej unikalnej kolekcji i wybierz tę, która wyda Ci się najciekawsza.

 

 

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Sklepy dziecięce
Tam jest dość drogo nawet przy promocji...
Przeludnienie na świecie
Jak kolejne obszary będą niezdatne do zamieszkania wskutek zmian klimatu to ludzie w zagęszczeniu...
Eyeliner, kredka, pędzelek - akceso…
Są też pędzelki do eyelinera, ja taki mam i dobrze się spisuje.
Szkolenie kosmetyczne- tak czy nie
Każda wiedza jest przydatna w praktyce kosmetycznej.