URODA I ZDROWIE

Rodzinny wiosenny odpoczynek po otwarciu hoteli

22 kwietnia 2021, dodał: Redakcja

Większość z nas nie może już doczekać się otwarcia hoteli, ponieważ jedynie dzięki temu będziemy mieli możliwość podróżowania oraz zwiedzania ciekawych miejsc. Jednym z najpopularniejszych kierunków na rodzinny wiosenny odpoczynek są góry, a jeśli mowa właśnie o nich, to koniecznie powinniśmy wybrać się do pełnej uroku Wisły. W jaki jednak sposób możemy spędzić wolny czas w Wiśle?

Hotel w Wiśle

Wybierając się do Wisły, w pierwszej kolejności powinniśmy rozejrzeć się za noclegiem, zwracając w szczególności uwagę na hotel Vestina https://www.hotel-vestina.pl, który położony jest blisko licznych szlaków górskich, stoków narciarskich oraz ścieżek rowerowych. Dzięki temu sprzyja on zarówno osobom uprawiającym aktywność fizyczną, jak i rodzinom z dziećmi. Vestina hotel dla dzieci w wiśle ma do zaoferowania najmłodszym gościom znajdujący się wewnątrz budynku Kącik Zabaw z licznymi zabawkami, a także znajdujący się na zewnątrz plac zabaw. Do dyspozycji dzieci jest również wypożyczalnia książek i gier przeznaczonych dla całej rodziny, kącik multimedialny z konsolą play station, a także sala bilardowa. W Vestina hotel w wiśle dzieci mogą ponadto liczyć na przygotowane dla nich specjalne menu, a także na bardzo ciekawe animacje, które z pewnością umilą im cały pobyt. Jeśli zajdzie taka potrzeba, to pracownicy hotelu zapewniają fachową opiekę dla najmłodszych, co dla wielu rodziców jest kluczową kwestią podczas rodzinnego wypadu poza dom.

Pomysły na rodzinne spędzenie czasu w Wiśle

Dzięki temu, że Vestina hotel w wiśle położony jest blisko szczytów górskich, to stwarza nam idealne warunki do spędzenia aktywnego wypoczynku w rodzinnym gronie. Latem warto z pewnością wybrać się na przejażdżkę rowerową lub na krótki spacer licznymi szlakami górskimi, natomiast zima stwarza nam idealne warunki do tego, aby pojeździć na nartach, podziwiając zapierające dech w piersiach widoki na najbliższą okolicę. W wolnym od aktywności fizycznej czasie możemy z kolei zwiedzić liczne atrakcje turystyczne znajdujące się w Wiśle takie jak słynna skocznia, Muzeum Narciarstwa, Pałacyk myśliwski Habsburgów, a także znajdujący się w centrum miasta deptak, fontannę oraz Dom Zdrojowy.

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Wypożyczalnia sprzętu fitness
Ja mam swoje hantle domowe, matę do ćwiczeń i to w zasadzie tyle,...
Promocje na kosmetyki
W Rossmannie najczęściej widzę fajne promocje, właściwie do innych drogerii już nie chodzę.
TOŁPA, dermo face, Physio - warto k…
Tołpa fajna ,jeszcze nie trafiłam na nieudany kosmetyk u nich... Pozostałych nie znam.
styl gwiazd
Ja lubię styl J.Lo, Taki na luzie, a jednocześnie elegancki.