Prezenty dla gracza komputerowego, czyli co kupić na prezent dla gracza? | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Prezenty dla gracza komputerowego, czyli co kupić na prezent dla gracza?

31 sierpnia 2022, dodał: patrycjadeja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Prezenty dla gracza komputerowego wcale nie muszą być drogie, nie muszą też być typowymi gadżetami dla gracza. Jeśli zależy Ci na osobie, którą chcesz obdarować, zastanów się nad praktyczny prezentem, który poprawia komfort życia każdego gracza. Zobacz, który prezent wygrał w naszym rankingu i dlaczego.

Zastanawiasz się nad prezentem dla gracza? Możliwości jest wiele, masz do wyboru całe mnóstwo gadżetów tych funkcjonalnych i zupełnie niepotrzebnych. Te drugie wcześniej lub później trafią na dno szafy i dołączą do kolekcji nietrafionych prezentów. Inną możliwością jest zakup praktycznego gadżetu do 100 zł lub kosztownego prezentu za kwotę od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy. Inną możliwością jest zakup pościeli dla gracza pod warunkiem, że jest on w wieku kilku lub kilkunastu lat, starszego już taki podarunek nie zadowoli. Taka pościel to najczęściej printy w ulubioną grę lub z padem czy klawiaturą. Jeśli chcemy natomiast obdarować dorosłego lub dorastającego gracza, wybór jest znacznie mniejszy poza bzdurnymi breloczkami do kluczy lub kubkami, zostaje nam np. poduszka do spania dla gracza, profilowana, wykonana z pianki termoelastycznej, na której będzie komfortowo spać i która niweluje bóle karku i głowy po przebudzeniu.

Najlepsze prezenty dla gracza – ranking 10 najlepszych prezentów dla gracza

Numer 1. Poduszka profilowana do spania dla gracza Plantpur, znalazła się na pierwszym miejscu naszego rankingu. Oto kilka powodów dla których warto nią obdarować gracza:

  • jest komfortowa do spania
  • zapobiega bólowi karku i głowy
  • koryguje wady postawy, powstałe na skutek wielogodzinnego spędzania czasu przed komputerem
  • jest antyalergiczna
  • polecana przez ortopedów
  • kosztuje tylko 99 zł
  • obdarowana osoba, będzie ciepło o Tobie myśleć za każdym razem kiedy położy się na niej
poduszka gamingowa

poduszka na nastolatka, który spędza duża czasu przed komputerem

Numer 2. Poduszka lędźwiowa, czyli niewielka prostokątna poduszeczka dla gracza, którą umieszcza się na wysokości kręgosłupa lędźwiowego i która zapobiega bólom pleców na wysokości lędźwi. Koszt tego gadżetu wynosi od 30 do 50 zł. Jej wadą jest fakt, że działa tylko wtedy, gdy jest pod plecami gracza, o czym często zapominają dzieci i młodzież.

Numer 3. Podkładka pod myszkę z poduszeczką zapobiegającą bólowi nadgarstka. To kolejny gadżet, który nie kosztuje majątku, ale poprawia komfort życia każdej osoby spędzające wiele godzin klikając w mysz w komputerową. Koszt takiej podkładki wynosi od 10 do 30 zł

Numer 4. Profilowana mysz komputerowa, nie za niska i nie za wysoka, odwzorowująca anatomiczny kształt dłoni w najwygodniejszej pozycji do pracy myszką. Cena takiego prezentu zaczyna się od 20 zł a kończy na 100 zł i więcej. Kupując mysz dla zapalonego gracza, warto wziąć pod uwagę, że będzie ona pracowała nieustannie przez wiele godzin, dlatego lepiej wybrać tą z wyższej półki cenowej. Jednak uwaga ten przedmiot wiele osób woli, samodzielnie dopasować do swojej dłoni, więc może to być nietrafiony prezent i trafić na dno szafy lub zostać przekazany dalej.

Numer 5. Słuchawki bezprzewodowe ucieszą każdego gracza pod warunkiem, że będą one kompatybilne ze wszystkim urządzenia, z których on korzysta. Idealnie dopasowane do głowy, nie za ciężkie, dobrze trzymające się na głowie i uszach oraz dopasowane kolorystycznie do komputera i innych akcesoriów gracza. Cena słuchawek waha się od 60 zł do kilkuset złotych za porządny model.

co na prezent dla gracza

jaki jest najlepszy prezent dla gracza

Numer 6. Podkładka ledowa na biurko, to coś dla najmłodszych graczy, którzy lubią efekty świetlne i chcą podkreślić przestrzeń do grania. Jej wadą jest to, że nie każda mysz pracuje na nich płynnie i a laptopy, które mają wentylację od spodu, mogą się grzać. Jest to więc gadżet dla posiadaczy komputerów stacjonarnych. Cena tego gadżetu zaczyna się od 20 zł, ale nie oszukujmy się, jest to raczej dodatek do prezentu, a nie główna atrakcja.

Numer 7. Kubek dla gracza, czyli kubek na kawę lub herbatę z printem z ulubioną grą. Jego koszt wynosi od 10 do 30 zł i jest to raczej prezent dla kolegi ze szkolnej ławki.

Numer 8. Breloczek do kluczy z motywem z ulubionej gry lub w kształcie pada, to kolejna propozycja. Cena nie będzie wygórowana, ale jest to również dodatek do prezentu.

Numer 9. Klawiatura podświetlana bezprzewodowa wyprofilowana to prezent, dzięki któremu twój gracz będzie mógł się oddawać hobby przez całą dobę. Jest to ulubiony gadżet dzieci i młodzieży, które dzięki podświetlanej klawiaturze grają bez zapalania światła, często w ukryciu przed rodzicami. Koszt takiej klawiatury zaczyna się do 120 zł a kończy na kilkuset złotych.

Numer 10. Pościel dla gracza, to podarunek dla dziecka zafascynowanego światem gier. Do wyboru mamy kilkanaście motywów z postaciami z ulubionych gier. Koszt jej zaczyna się od 50 zł i kończy najczęściej na 100 złotych.

Jaki prezent dla gracza warto kupić?

Wśród 10 najczęściej wybieranych podarunków dla gracza, tylko część jest naprawdę warta uwagi.

Na pierwszym miejscu znalazła się poduszka do spania dla graczy. Jej największą zaletą jest to, że zapobiega bólowi karku i głowy, czyli typowym dolegliwościom, dla osób spędzających wiele godzin przed komputerem. Kolejna jej zaleta równie ważna na nawet ważniejsza, to korekta postawy i utrzymywanie przez całą noc szyjnego odcinka kręgosłupa oraz głowy w anatomicznej pozycji, czyli w linii prostej z całym kręgosłupem. Po nocy przespanej na takiej poduszcze mięśnie karku są rozluźnione, wypoczęte i zregenerowane. O napięciowym bólu głowy, potocznie nazywanym bólem głowy od komputera nie ma więc mowy. W dłuższej perspektywie spanie na profilowanej poduszce zapobiega wadom postawy u graczy, czyli okrągłym plecom i szyji “wyciągniętej” do przodu.

Kolejny prezent dla gracza warty uwagi to profilowana podkładka pod mysz, czyli podkładka z niewielką poduszeczką, która podpiera nadgarstek, kiedy operujemy myszką komputerową. Ten niepozorny gadżet zapobiega powszechnie znanej graczom dolegliwości jaką jest zapalenie cieśni nadgarstka. Bagatelizowana może prowadzić do poważnych konsekwencji a nawet zabiegu chirurgicznego.

Profilowana myszka to kolejny gadżet, który sprawi, że graczowi nie będzie dokuczał ból nadgarstka. Optymalnym rozwiązaniem jest podarowanie zestawu podkładka plus mysz, ale to już koszt kilkuset złotych.

Poduszka lędźwiowa dla gracza, ale pod warunkiem że mowa o graczu, który potrafi już dostrzec zależność, między jej stosowaniem a zdrowym kręgosłupem. A więc jest to prezent dla osób powyżej 15 roku życia, które potrafią już o siebie zadbać.

Prezenty dla gracza wszech czasów

Na pierwszym miejscu w obu rankingach znalazła się poduszka profilowana do spania Plantpur, zapobiegająca bólowi głowy i karku. Dlaczego wybraliśmy akurat ten prezent, ponieważ nie trzeba o nim pamiętać. Kładziesz się na niej i śpisz przez całą noc, a w tym czasie kark i głowa odpoczywają. Kark ułożony w linii prostej z całym kręgosłupem oraz głowa na właściwej pozycji koryguje wady postawy i zapobiega powstawaniu nowych. Koszt tej poduszki to 99 zł, a więc znacznie mniej niż klawiatura, porządna mysz komputerowa czy słuchawki, na które każdy gracz z pewnością znajdzie fundusze, nawet gdyby miał odmówić sobie nowego ubrania czy ulubionych słodyczy. Ponadto poduszka do spania dla gracza posłuży znacznie dłużej niż mysz komputerowa czy słuchawki.

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz