Pomysły na świąteczne zdjęcia z niemowlakiem | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Pomysły na świąteczne zdjęcia z niemowlakiem

6 lipca 2023, dodał: Dagmara
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Pierwsze święta z nowonarodzonym maluszkiem to wyjątkowy czas, który chcielibyśmy uwiecznić na niezapomnianych zdjęciach. W tym poradniku dzielimy się pomysłami i wskazówkami na świąteczną sesję.

Kilka wskazówek

Rozważmy wybór naturalnych elementów, takich jak choinka, ozdoby świąteczne, lampki czy miękkie kocyki. Unikajmy zbyt dużej ilości rzeczy, aby niemowlę było głównym bohaterem zdjęcia. Jeśli to możliwe, korzystajmy z naturalnego światła. Umiejscowienie maluszka w pobliżu okna pozwoli uzyskać miękkie, naturalne oświetlenie.

Wybierajmy ubrania w klimacie świąt, takie jak ciepłe sweterki, świąteczne body czy malutkie kombinezony w kształcie renifera. Ograniczmy ilość dodatków. Minimalistyczne podejście sprawdzi się tu doskonale.

Wykorzystajmy urocze świąteczne gadżety, takie jak małe czapeczki z pomponami, malutkie renifery czy kolorowe bombki. Rekwizyty dodadzą zdjęciom świątecznego klimatu. Pamiętajmy, aby używać jedynie bezpiecznych, niemowlęcych gadżetów, które nie stanowią zagrożenia.

Wybierajmy tryb portretowy na aparacie, aby uzyskać głębię ostrości i wyizolować niemowlę na tle. Delikatne ustawienia jasności i kontrastu mogą podkreślić detale i nadać zdjęciom ciepłego tonu.

Planujmy sesję zdjęciową wokół harmonogramu niemowlęcia, z uwzględnieniem przerw na karmienie i drzemki. Upewnijmy się, że miejsce, w którym wykonujemy zdjęcia, jest ciepłe i komfortowe dla maluszka, aby uniknąć niepotrzebnego niezadowolenia. Pozwólmy maluchowi być sobą. Złapmy chwile spontaniczne, uśmiechy i gesty. Naturalność na zdjęciach sprawi, że będą one jeszcze bardziej wartościowe.

Zdjęcia świąteczne z niemowlakiem to nie tylko doskonała pamiątka, ale także sposób na uwiecznienie magii pierwszych wspólnie spędzonych świąt. Poprzez dbałość o otoczenie, wybór odpowiednich ubrań, ustawienia aparatu oraz elastyczne podejście do sesji, możemy stworzyć piękne i niezapomniane obrazy. Niech te świąteczne fotografie będą dla Was i Waszych bliskich źródłem radości i wspomnień na lata.

Inspiracje

@sashasnowfilms

Ok its the first day after Thanksgiving, so I can officially start posting Christmas stuff #babysfirstchristmas #babyphotoshoot #diyphotoshoot #holidayphotoshoot #babyholidayphotos #canoncamera #canonphotography #4monthold #easyphotoidea #santahat #holidayphotoideas #diygiftideas

♬ All i want for christmas is you remix – Mariah Carey, Calvin Harris, Tik Tok

@its.nishaaax

Say 4 of Aria’s 25 Days of Christmas 🎄🎁 Watch til end for results 🎅🏽 #fyp #fypシ #viral #25k #christmas #babychristmasphotos #25daysofchristmas #diyphotoshoot #christmastiktok #christmasphotoideas #momsoftiktok #momlife #christmasbabyphotos #babysfirstchristmas #christmascountdown #christmasbabyphoto #babysoftiktok

♬ Santa Claus Is Comin’ to Town – Mariah Carey

@maddie_burch

babys first christmas photo idea!👶🏼☃️💫🎅🏻 saw the cookie idea on pinterest but I decided to add the candy canes to spice it up haha #babysfirstchristmas #christmas #photoideas #christmasphotoshoot #babygirl #firsttimemom #firsttimemomsoftiktok #youngmom #mommydaughter #mommydaughterduo

♬ original sound – ♫🎧♫

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Czy dokarmiacie gołębie?
Gołębie znakomicie sobie radzą bez pomocy człowieka, wystarczy im nie przeszkadzać:)
Kolorowanki
Ze zwierzątkami ma wydawnictwo RM, bardzo fajne są tam też naklejki w środku kolorowanki
Plamki na paznokciach
Czasem to wpływ toksyn, które kumulują się w organizmie.
Co kupić na prezent dla mężczyzny -…
Dobre perfumy zawsze są na miejscu.