URODA I ZDROWIE

Polska Barbie Anella – kim jest?

20 grudnia 2017, dodał: Dagmara

O ludziach robiących sobie operacje plastyczne jest głośno od dawna. Jednak co jakiś czas w mediach pojawiają się bardzo kontrowersyjne postaci. Jedną z nich jest Polska Barbie o pseudonimie Anella. Kim jest? Dlaczego zmienia swoje ciało?

polska barbie

Polska Barbie ma 25 lat, a jej pasją są operacje plastyczne i zabiegi pielęgnacyjne. Co ciekawe ukończyła politechnikę i jest inżynierem. Natomiast w chwilach wolnych od pracy zajmuje się swoim kontem na Instagramie. Obecnie posiada aż 35 tysięcy fanów.

polska barbie

Zdania na temat urody Barbie są podzielone. Jednych jej wygląd zachwyca innych wręcz odrzuca. Jednak każdy przyznaje, że to co najbardziej zwraca uwagę to wielkie, wręcz ogromne usta Barbie.

Zaczęło się od tego, że każdy ma jakiś mankament i chce go jakoś poprawić. Stwierdziłam, że chcę poprawić pewną rzecz w swoim wyglądzie, na przykład nos. No i tak się zaczęło. Potem zobaczyłam: o, fajne cycki! Mogę takie mieć, kupuję
– powiedziała na antenie TVN.

Twierdzi również, że opinie innych ludzi dotyczące jej wyglądu, nie mają większego znaczenia. Dodatkowo opowiada, że osoby, które jej nie znają zazwyczaj myślą, że jest pustakiem natomiast jej znajomi ponoć zakładają fałszywe profile, tylko po to, aby ją hejtować i to z zazdrości!

polska barbie

Na niektórych forach pojawiła się opinia, że Aniella może cierpeić na swego rodzaju przypadłość zwaną dysmorfobią – czyli wyolbrzymianie defektów własnego ciała i ciągłe dążenie do ich poprawy. W efekcie stają się one karykaturalne.

Ostatnio w programie „pytanie na śniadanie” Polska Barbie wdała się w dyskusje z chirurgiem, która  zapytana o opinię na temat wyglądu Anielli powiedziała:

Dobrego chirurga poznaje się, kiedy potrafi odpowiedzieć „nie” 

Oczywiście Barbie od razu zaatakowała chirurg i stwierdziła, że nie słucha ona potrzeb klientów. Twierdzi, że jeżeli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do kolejnej operacji, to nie powinno się nikogo odsyłać.

Doktor Kurmanow odpowiedziała na atak słowami:

 Jestem lekarzem. Bardzo dbam o zdrowie pacjentek. Znam powikłania, które mogą się zdarzyć, o których pani nie zdaje sobie sprawy.

Polska Barbie z kolei stwierdziła, że doktor jest wróżką i nie słuchała więcej opinii lekarza.

polska barbie

Jedno jest pewne, Aniella nie ma zamiaru zakończyć swojej przygody z operacjami plastycznymi. Planuje kolejne zabiegi, aby jak najbardziej upodobnić się do plastikowej lalki Barbie.

Co Wy o tym sądzicie? Czy takie kobiety są w ogóle atrakcyjne? Czy warto wydawać wszystkie pieniądze na operacje plastyczne, aby być jak lalka?

 

zobacz również:

Byłam molestowana w pracy

Nimfomanka – czy można wyleczyć się z nimfomanii?

Zimą kobiety są piękniejsze?

Próba gwałtu – jak sobie radzić?


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Zajadanie stresu
Ja może nie zajadam stresu ale czasami jem w stresie, szybko i zaraz...
Kurtka czy płaszcz?
Zgadzam się z poprzedniczką. Osobiście miałam kiedyś płaszcz, bo tak bardzo mi się podobał....
zakupy przez internet
Ja ostatnio jeszcze zamawiałam torebki i worki foliowe na nowaplast.pl Ponieważ ich produkty...
czy szampony z olejkami działają?
Mam taki szampon, z samym myciem nie ma problemu, ale zauważyłam że szybciej...