URODA I ZDROWIE

„Pogromcy miłości. Jak chronić związek przed nawykami, które niszczą uczucie” – recenzja

18 listopada 2016, dodał: karolina0092

 

Harely F. Willard: „Pogromcy miłości. Jak skutecznie chronić związek przed nawykami, które niszczą uczucie”

Kiedy w naszym życiu spotykamy nagle osobę, która troszczy się o nas, nie szczędzi ciepłych słów i czułych gestów, w naszym banku miłości znajduje się ona na czołowej pozycji. Staje się dla nas priorytetem, częścią naszego życia, osobą, z którą chcemy spędzać coraz więcej czasu. Więcej i więcej… aż nagle staje się to!

pogromny_milosciŚlub, deklaracja miłości, życie w bajecznym związku pozbawionym problemów. Wszystko powinno być tak piękne jak przed ślubem, a nawet jeszcze piękniejsze – oto marzenia Młodej Pary. Ci z nas, którzy posiadają jakikolwiek staż w swoim związku, wiedzą jednak, że życie z drugą osobą wcale nie jest takie proste. I mimo, że bardzo kochamy, pojawią się liczne przeszkody i sprzeczki. Takie problemy autor tego poradnika nazywa pogromcami miłości.

H. Willard jest niesamowitym psychologiem, terapeutą rodzinnym i znawcą problemów małżeńskich. W swoich dwóch pozycjach ( „Pogromcy miłości…”, „I żyli długo i szczęśliwie…”) porusza tematykę idealnego związku. Wymienia, obnaża, analizuje na różnych przykładach pogromców miłości, którzy za wszelką cenę pragną zniszczyć piękne uczucie, doprowadzić do deficytu w banku miłości. Willard F. pomaga nam zrozumieć, jakie zachowanie działa destrukcyjnie na głębokie uczucie damsko-męskie. To niesamowite, jak mężczyzna potrafi zagłębić się w ludzką psychikę! Publikacja jest bardzo praktyczna i jest to ogromny atut tego poradnika. Opisuje nie tylko pogromców miłości, ale przede wszystkich pożądane zachowania ludzi zakochanych.

Poradnik ma pomóc nam zbudować coś trwałego na dłużej niż te kilka miesięcy po ślubie. Utrwalić związek, pogłębić relacje, sprawić, że poczujemy ogromną satysfakcję z małżeństwa. Podobno jest to możliwe! Podobno dzięki unikaniu pewnych zachowań jesteś w stanie trwać z drugim człowiekiem w romantycznym uczuciu przez wiele lat. Każdy z nas pewnie zna taką parę i zastanawia się, jak to robią… Willard F.Harley opowie Ci o tym.

Polecam książkę każdej parze. Zarówno kobiecie jak i mężczyźnie. Nigdy bowiem wina nie leży po jednej stronie. Jeżeli jesteś w stałym idealnym związku, albo macie problemy, z którymi nie możecie sobie poradzić, lub po prostu chcecie wprost zostać uświadomieni, czego wystrzegać się na przyszłość, aby wszystko układało się po Waszej myśli, koniecznie przeczytajcie poradnik: „Pogromcy miłości Jak chronić związek przed nawykami, które niszczą uczucie”. To cenna skarbnica wiedzy, która ma chronić miłość. A czy w życiu jest coś ważniejszego?

 

Książkę poleca Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne – można kupić ją TUTAJ

Dziękujemy za udostępnienie egzemplarza do recenzji –
Redakcja

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

pozycjonowanie
Co do marketingu internetowego to warto rozpocząć współpracę z naprawdę godną uznania agencją reklamową...
Umiecie udzielić pierwszej pomocy w…
Kiedyś umiałam, ale pozapominało mi się szczegółów, muszę tą wiedzę odświeżyć...
Auto na minuty
Ja częściej wypożyczam na kilka godzin, więc na minuty byłoby chyba drożej?
Kosmetyki do makijażu twarzy
Stonowany, jednak w pracy trzeba wyglądać profesjonalnie, a nie krzykliwie:) Żadnego smoky eyes ani...