Piękne włosy na jesień – konkurs FB – wyniki!

7 sierpnia 2014, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

_konkurs_bioxsine

Serdecznie dziękujemy wszystkim Czytelnikom oraz Fanom na Facebooku za udział w konkursie pt.: „Piękne włosy na jesień”. Do wygrania był zestaw serum BIOXSINE – 24 ampułki do poprawy kondycji włosów.

ZADANIE KONKURSOWE: Wymień przynajmniej dwie zalety preparatu BIOXSINE.

ODPOWIEDZI prosimy wpisywać w komentarzach pod artykułem konkursowym na Facebooku lub wysłać na adres [email protected] Dopuszczalne odpowiedzi na naszą redakcyjną skrzynkę FB.

WARUNKIEM udziału w konkursie jest polubienie strony FB BIOXSINE POLSKA, mile widziane udostępnienie wpisu konkursowego. Miłej zabawy!

NAGRODĄ w konkursie jest 1 zestaw ampułek (serum) do włosów (24 szt.) BIOXSINE o wartości rynkowej 199,00 zł. Wygrywa 1 osoba. Życzymy powodzenia!

LAUREATKĄ KONKURSU ZOSTAŁA: Liliana Białkowska

Gratulujemy serdecznie! Prosimy o przesłanie danych adresowych na [email protected]

O NAGRODZIE:

Włosy na jesień – wzmocnij kondycję i zatrzymaj ich wypadanie!

W okresie wczesnojesiennym nasze włosy stają się słabe i łamliwe. Wiele osób boryka się również z ich nadmiernym wypadaniem. Kłopoty z kondycją naszych włosów rozwiąże serum Bioxsine. Dzięki specjalistycznej, ziołowej formule BIOCOMPLEX B11, serum odbudowuje strukturę włosa, pobudza ich wzrost oraz zapobiega ich wypadaniu.

Cykl życia naszych włosów, których wzrost podczas wiosny i lata jest zwykle wzmożony, kończy się wraz z nadejściem pierwszych jesiennych dni. Obserwujemy wówczas nadmierne wypadanie oraz osłabienie naszych włosów. Aby zapobiec temu zjawisku warto zastosować specjalistyczne produkty, które wzmocnią i zrewitalizują cebulki naszych włosów. Jednym z nich jest serum marki Bioxsine. Skuteczność i bezpieczeństwo produktu zostało potwierdzone badaniami klinicznymi. Równoczesne stosowanie szamponu i ampułek (serum) BIOXSINE zapobiegło wypadaniu włosów u 90% badanych.  Zwiększenie ilości włosów w trakcie  dwumiesięcznej kuracji zaobserwowało 80% osób.

_biox

Bezpieczeństwo kuracji gwarantuje pochodzenie roślinne składników preparatu zapewniające odpowiednie pH skóry głowy oraz brak skutków ubocznych. Serum Bioxsine nie zawiera również barwników oraz substancji zapachowych. Podczas kuracji równolegle z serum można stosować inne produkty do stylizacji włosów takie jak żel czy odżywka do włosów. Regularna kuracja preparatem Bioxsine nadaje włosom połysk, objętość i sprężystość.

1 opakowanie zawiera 24 ampułki pozwalające na przeprowadzenie 2 miesięcznej kuracji.
Sugerowana cena: 199,00 zł
Produkt dostępny w aptekach.
****

Koncern kosmetyczny BIOTA Laboratories od ponad dekady buduje silną pozycję w segmencie dermokosmetyków na całym świecie. Firma posiada własne laboratoria opracowujące formuły produktów oraz prowadzące badania naukowe. Produkty BIOTA łączą w sobie unikalne roślinne składniki  (m.in. endemiczne zioła) z doświadczeniem naukowym, co daje bardzo wysoką skuteczność ich działania. Filozofia Biota oparta jest o wiedzę na temat ludzkiego ciała składającego się z 59 pierwiastków, które występują również w ziemi. Te cenne dla skóry składniki przenikają z ziemi do roślin, a laboratoria Biota zadbały aby znalazły się one w szamponie Bioxsine. Budowa skóry głowy i szamponu sprawia, że zawarte w szamponie pierwiastki są dobrze przyswajane zapewniając maksimum skuteczności bez skutków ubocznych.  Jakość produktu potwierdzają badania instytutów badawczych, m.in. cenionego Dermatest Germany.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

2 komentarzy do Piękne włosy na jesień – konkurs FB – wyniki!

  1. avatar kamila11207 pisze:

    marzenie :)

  2. avatar marta_1234 pisze:

    zapobiega wypadaniu włosów , pobudza odrastanie włosów

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Dłonie zimą
A ja nie noszę rękawiczek i sam krem też daje radę:)
Stylizacja paznokci
Ja maluję kiedy potrzebuję, nie muszę mieć cały czas kolorowych paznokci, a poza...
Najtańszy gaz
Najtaniej jest z butli, bo nie płacisz wszystkich tych stałych opłat, jakie są...
paznokcie na ślub
tylko ecru - białe są niemodne!