Ogródek w mieście? To coraz częściej możliwe!

18 kwietnia 2019, dodał: Alfa i Omega

Trendy na rynku nieruchomości nieustannie się zmieniają. Z każdym rokiem stajemy się coraz bardziej wymagający, a budujący nowe mieszkania stają niemal na głowie, aby wszystkie oczekiwania dla nas spełnić. Jednym z nich jest dostęp do zielonej przestrzeni. Mieszkając w dużych aglomeracjach, poniekąd ograniczamy nasz kontakt z roślinnością. Dlatego też dużo osób oczekuje alternatywnych rozwiązań, które pozwolą na spędzanie większej ilości czasu z naturą.

 

Jednym z nich są mieszkania z powierzchnią ogrodową. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie mają czasu na zajmowanie się własnym ogródkiem działkowym poza miastem. W ten sposób możemy wybrać mieszkanie parterowe z tego typu udogodnieniem. Pomysłów na zagospodarowanie ogródka jest wiele. Jednym z nich może być np. wykorzystanie go jako miejsce spotkań ze znajomymi Rodzinny grill, czy też kawa z przyjaciółmi w otoczeniu zieleni także brzmi bardzo zachęcająco. Ponadto możemy wykorzystać ogródek jako przestrzeń do zabaw dla dzieci i naszego wypoczynku.

Wątpliwości przy wyborze tego typu mieszkania może budzić ograniczona prywatność. Zdecydowana większość z nas nie chciałaby się czuć obserwowana przez sąsiadów. Jest na to bardzo praktyczny sposób. Widok z góry możemy ograniczyć, decydując się np. na markizę tarasową lub jakąkolwiek inną formę zadaszenia. W ten sposób zyskamy poczucie prywatności, ale także zapewnimy sobie cień i zabezpieczenie przed niektórymi warunkami pogodowymi.

Nie można zapomnieć także o naszych pupilach. Przestrzeń ogrodowa może być korzystna również dla naszego psa lub kota. To rozwiązanie spowoduje, że nasz zwierzak nie będzie czuł się ograniczony, spędzając czas jedynie w mieszkaniu i wychodząc na sporadyczne spacery. Propozycja ta może być istotna zwłaszcza dla właścicieli ras zwierzęcych wymagających ruchu i dużej ilości kontaktu z przyrodą.

 Podsumowując, mieszkanie w połączeniu z ogrodem jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób potrzebujących własnej przestrzeni na świeżym powietrzu. To także doskonała alternatywa na spędzenie czasu w otoczeniu natury. Zyskujemy w ten sposób dodatkowe miejsce do aranżacji i co więcej, stwarzamy wiele opcji na jej zagospodarowanie.

 Dla osób poszukujących mieszkania z udogodnieniem w postaci ogródka polecamy wyszukiwarkę nieruchomości na platformie obido.pl, gdzie można znaleźć wiele propozycji kupna tego typu miejsc. Wystarczy tylko określić nasze preferencje związane z wyborem mieszkania.  Zachęcamy bardzo do skorzystania, szczególnie tym, którzy szukają inspiracji i korzystnych ofert.

 

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Na bazie orzechów piorących
Cena:
35,99 zł
Sklep Peruka.pl - zaprasza!
Cena:
324 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Skuteczny demakijaż z olejkiem herbacianym i olejkiem z orzechów macadamia
Cena:
36 zł
Nowoczesne urządzenie wibroakustyczne - leczy bóle, wspomaga regenerację organizmu
Cena:
1 790,00 zł – 2 120,00 zł
Świetnie oczyszcza i nawilża skórę. Zawiera hydrolat z lawendy i inne składniki roślinne.
Cena:
12,66 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Kurtka czy płaszcz?
> rosie napisał/a:> Facet sam sobie powinien kupować ciuchy:) jeszcze takiego równouprawnienia nie dopuszczam,...
Galanteria skórzana
> rosie napisał/a:> Ja w ogóle nie mam skórzanych rzeczy, bo jestem...
Jak zaciągnąć faceta do łóżka?…
Ogranicz mu komputer, a od razu nabierze ochoty:)
Kurtka czy płaszcz?
Facet sam sobie powinien kupować ciuchy:) jeszcze takiego równouprawnienia nie dopuszczam, żebym to...