URODA I ZDROWIE

Ogródek w mieście? To coraz częściej możliwe!

18 kwietnia 2019, dodał: Alfa i Omega

Trendy na rynku nieruchomości nieustannie się zmieniają. Z każdym rokiem stajemy się coraz bardziej wymagający, a budujący nowe mieszkania stają niemal na głowie, aby wszystkie oczekiwania dla nas spełnić. Jednym z nich jest dostęp do zielonej przestrzeni. Mieszkając w dużych aglomeracjach, poniekąd ograniczamy nasz kontakt z roślinnością. Dlatego też dużo osób oczekuje alternatywnych rozwiązań, które pozwolą na spędzanie większej ilości czasu z naturą.

 

Jednym z nich są mieszkania z powierzchnią ogrodową. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie mają czasu na zajmowanie się własnym ogródkiem działkowym poza miastem. W ten sposób możemy wybrać mieszkanie parterowe z tego typu udogodnieniem. Pomysłów na zagospodarowanie ogródka jest wiele. Jednym z nich może być np. wykorzystanie go jako miejsce spotkań ze znajomymi Rodzinny grill, czy też kawa z przyjaciółmi w otoczeniu zieleni także brzmi bardzo zachęcająco. Ponadto możemy wykorzystać ogródek jako przestrzeń do zabaw dla dzieci i naszego wypoczynku.

Wątpliwości przy wyborze tego typu mieszkania może budzić ograniczona prywatność. Zdecydowana większość z nas nie chciałaby się czuć obserwowana przez sąsiadów. Jest na to bardzo praktyczny sposób. Widok z góry możemy ograniczyć, decydując się np. na markizę tarasową lub jakąkolwiek inną formę zadaszenia. W ten sposób zyskamy poczucie prywatności, ale także zapewnimy sobie cień i zabezpieczenie przed niektórymi warunkami pogodowymi.

Nie można zapomnieć także o naszych pupilach. Przestrzeń ogrodowa może być korzystna również dla naszego psa lub kota. To rozwiązanie spowoduje, że nasz zwierzak nie będzie czuł się ograniczony, spędzając czas jedynie w mieszkaniu i wychodząc na sporadyczne spacery. Propozycja ta może być istotna zwłaszcza dla właścicieli ras zwierzęcych wymagających ruchu i dużej ilości kontaktu z przyrodą.

 Podsumowując, mieszkanie w połączeniu z ogrodem jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób potrzebujących własnej przestrzeni na świeżym powietrzu. To także doskonała alternatywa na spędzenie czasu w otoczeniu natury. Zyskujemy w ten sposób dodatkowe miejsce do aranżacji i co więcej, stwarzamy wiele opcji na jej zagospodarowanie.

 Dla osób poszukujących mieszkania z udogodnieniem w postaci ogródka polecamy wyszukiwarkę nieruchomości na platformie obido.pl, gdzie można znaleźć wiele propozycji kupna tego typu miejsc. Wystarczy tylko określić nasze preferencje związane z wyborem mieszkania.  Zachęcamy bardzo do skorzystania, szczególnie tym, którzy szukają inspiracji i korzystnych ofert.

 

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Moje odkrycie kosmetyczne tego roku
koleżanka mi poleciła fajną pomadkę ochronną do ust oeparol, spodobała mi się ta pomadka,...
Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 mi…
Odwieczny problem: jak szybko i skutecznie zrzucić zbędne kilogramy...Raz na zawsze. Bez efektu...
Szybkie odchudzanie - jak zdrowo si…
Nadwaga? Boczki? Znam to ;/ Ja walczę z moimi nadliczbowymi kilogramami na kilka sposobów jednocześnie....
dieta i cellulit
Dieta bogata w błonnik pomaga zrzucić wagę, ponieważ sygnalizuje mózgowi, że żołądek...