URODA I ZDROWIE

Ogródek w mieście? To coraz częściej możliwe!

18 kwietnia 2019, dodał: Alfa i Omega

Trendy na rynku nieruchomości nieustannie się zmieniają. Z każdym rokiem stajemy się coraz bardziej wymagający, a budujący nowe mieszkania stają niemal na głowie, aby wszystkie oczekiwania dla nas spełnić. Jednym z nich jest dostęp do zielonej przestrzeni. Mieszkając w dużych aglomeracjach, poniekąd ograniczamy nasz kontakt z roślinnością. Dlatego też dużo osób oczekuje alternatywnych rozwiązań, które pozwolą na spędzanie większej ilości czasu z naturą.

 

Jednym z nich są mieszkania z powierzchnią ogrodową. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie mają czasu na zajmowanie się własnym ogródkiem działkowym poza miastem. W ten sposób możemy wybrać mieszkanie parterowe z tego typu udogodnieniem. Pomysłów na zagospodarowanie ogródka jest wiele. Jednym z nich może być np. wykorzystanie go jako miejsce spotkań ze znajomymi Rodzinny grill, czy też kawa z przyjaciółmi w otoczeniu zieleni także brzmi bardzo zachęcająco. Ponadto możemy wykorzystać ogródek jako przestrzeń do zabaw dla dzieci i naszego wypoczynku.

Wątpliwości przy wyborze tego typu mieszkania może budzić ograniczona prywatność. Zdecydowana większość z nas nie chciałaby się czuć obserwowana przez sąsiadów. Jest na to bardzo praktyczny sposób. Widok z góry możemy ograniczyć, decydując się np. na markizę tarasową lub jakąkolwiek inną formę zadaszenia. W ten sposób zyskamy poczucie prywatności, ale także zapewnimy sobie cień i zabezpieczenie przed niektórymi warunkami pogodowymi.

Nie można zapomnieć także o naszych pupilach. Przestrzeń ogrodowa może być korzystna również dla naszego psa lub kota. To rozwiązanie spowoduje, że nasz zwierzak nie będzie czuł się ograniczony, spędzając czas jedynie w mieszkaniu i wychodząc na sporadyczne spacery. Propozycja ta może być istotna zwłaszcza dla właścicieli ras zwierzęcych wymagających ruchu i dużej ilości kontaktu z przyrodą.

 Podsumowując, mieszkanie w połączeniu z ogrodem jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób potrzebujących własnej przestrzeni na świeżym powietrzu. To także doskonała alternatywa na spędzenie czasu w otoczeniu natury. Zyskujemy w ten sposób dodatkowe miejsce do aranżacji i co więcej, stwarzamy wiele opcji na jej zagospodarowanie.

 Dla osób poszukujących mieszkania z udogodnieniem w postaci ogródka polecamy wyszukiwarkę nieruchomości na platformie obido.pl, gdzie można znaleźć wiele propozycji kupna tego typu miejsc. Wystarczy tylko określić nasze preferencje związane z wyborem mieszkania.  Zachęcamy bardzo do skorzystania, szczególnie tym, którzy szukają inspiracji i korzystnych ofert.

 

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

buty do joggingu
Ja lubię adidasy z ergonomiczną podeszwą, taką że stopa łatwiej odbija się od ziemi
Częstochowa
Poznam samotne mamy do korespondencji mailowej, wymiany doświadczeń.
Oszustwa sieci komórkowych
Mnie spotkała niemiła niespodzianka, jak mi przepadło ok. 40 zł na karcie bo niby...
Której części ciała u siebie nie lu…
Brzucha, ciągle jest zbyt wystający...