Odmładzające kosmetyki Anew Powerz Protinolem™marki Avon! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Odmładzające kosmetyki Anew Powerz Protinolem™marki Avon!

10 maja 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

 

Czy to możliwe, by zmniejszyć widoczność zmarszczek, rozjaśnić skórę, zwiększyć jej jędrność i przywrócić blask w tydzień? Tak, dzięki najbardziej skutecznemu duetowi odmładzającemu Anew z Protinolem od Avon! Podejmij 7 − dniowe wyzwanie, przywróć poziom kolagenu sprzed lat i zobacz 7 efektów odmładzających.

Protinol™ to wielokrotnie nagradzany składnik, opracowany przez naukowców Avon, który stymuluje produkcję dwóch typów kolagenu, odpowiedzialnego za utrzymanie młodzieńczego wyglądu skóry. Pomaga on zwiększyć poziom kolagenu typu III, który jest głównym budulcem skóry, jak również kolagenu typu I, wpływającego na jakość kolagenu typu III. Zachowanie odpowiedniej proporcji między nimi zapewnia spektakularny efekt przeciwzmarszczkowy już po 7 dniach.

Anew Power Serum z Protinolem™ to prawdziwy bestseller od Avon, który pomaga przywrócić poziom kolagenu sprzed lat i już w 7 dni zobaczyć 7 efektów odmładzających[1]: wygładza skórę, intensywnie nawilża, zmniejsza widoczność zmarszczek, ujędrnia skórę, przywraca blask, zwiększa sprężystość oraz zmniejsza widoczność porów. Serum przeznaczone jest do codziennego stosowania dla każdego wieku i typu skóry. Uwielbiane przez 85 proc. kobiet tak bardzo, jak znane serum luksusowej marki[2].

Teraz ten przełomowy składnik odmładzający zawarty jest również w najnowszym kremie pod oczy Anew z Protinolem™. Produkt pomaga przywrócić oczom młodszy wygląd w 7 dni[3]. Już po tygodniu stosowania skóra wokół oczu jest rozjaśniona, wygładzona, intensywnie nawilżona, bardziej jędrna i pełna energii, a opuchlizna i zmarszczki zdecydowanie mniej widoczne.

Krem pod oczy Anew z Protinolem™ będzie dostępny w katalogu Avon 05/2023 w cenie 32,99 zł, Serum Anew z Protinolem™ dostępne jest w cenie 64,99 zł. Produkty można zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl Ponad 20 proc. ze sprzedaży produktów Avon[4] pomaga tworzyć lepszą przyszłość dla kobiet.

 

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz