Klocki LEGO® City – jakie zestawy klocków będą odpowiednie na Dzień Dziecka? | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Klocki LEGO® City – jakie zestawy klocków będą odpowiednie na Dzień Dziecka?

10 maja 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Zbliżający się wielkimi krokami Dzień Dziecka to idealny moment, aby zdecydować się na zakup klocków LEGO®. To szansa na sprawienie radości najmłodszym dzieciom, ale również tym starszym. Na jakie zestawy klocków warto postawić oraz jakie produkty rozważyć w pierwszej kolejności?

LEGO® City

Zestawy klocków LEGO® City – uniwersalność, mnogość zalet i gwarancja pełnego zadowolenia

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się obecnie zestawy klocków LEGO® z wyjątkowej serii LEGO® City. Dlaczego tak się dzieje? Z kilku prostych powodów. Są zróżnicowane pod kątem tematycznym, ukazują rzeczywiste życie w mieście, a poza tym pozwalają wcielić się w swoje ulubione postacie oraz wymarzone zawody. To doskonały prezent na Dzień Dziecka, który okaże się uniwersalny i w stu procentach trafiony. Zestawy LEGO® City są unikatowe i oryginalne, a ponadto niosą za sobą szereg różnych korzyści, w tym m.in.:

 • nieoceniony wpływ na rozwój dziecka,
 • pobudzenie kreatywności i uruchomienie dziecięcej wyobraźni,
 • wszechstronność zastosowania – idealne nie tylko dla najmłodszych użytkowników, ale też dla starszych miłośników zestawów klocków LEGO®,
 • naukę poprzez doskonałą zabawę,
 • możliwość wspólnego spędzenia czasu w gronie rodzinnym,
 • rozwój umiejętności manualnych.

Brzmi dobrze? Nie pozostało nic innego, jak wybrać dla swoich pociech najdogodniejsze klocki z serii LEGO® City i bawić się nimi przez długie godziny, tygodnie, a nawet miesiące. Oto lista zestawów, które warto wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności.

Klocki LEGO® City Akademia Policyjna

Klocki LEGO® City Akademia Policyjna to idealny pomysł na prezent na Dzień Dziecka. To kompletny zestaw klocków z akademią policyjną, który zawiera w sobie mnóstwo ciekawych akcesoriów szkoleniowych oraz minifigurek kadetów policji. Te klocki łączą w sobie funkcjonalność, naukę, zabawę oraz wpływ na rozwój kreatywności dziecka. Dzieci mogą się skupić na dobrej zabawie i oderwać się od codziennych obowiązków szkolnych. W zestawie znajdują się takie elementy, jak:

 • ścianka wspinaczkowa,
 • drabinka i tyrolka,
 • tor przeszkód i quad.

Dodatkowo można w nim znaleźć akcesoria niezbędne do przeprowadzenia szkolenia z jazdy konnej. Zaciekawi to użytkowników w każdym przedziale wiekowym i pozwoli rozwijać własne pasje. To niesamowita gratka dla fanów atrakcyjnej zabawy i dynamicznych zabawek.

Klocki LEGO® City Ekstremalne wyzwanie kaskaderskie

To kolejna z oryginalnych propozycji, którą warto wziąć pod lupę w swoich poszukiwaniach prezentu dla dziecka. Zestaw LEGO® City Ekstremalne wyzwanie kaskaderskie zainteresuje dzieci oraz młodzież. Każdy marzył choć raz o tym, aby zostać prawdziwym kaskaderem, a zestawy LEGO® City dają ku temu doskonałą okazję. W zestawie znajdują się:

 • tor kaskaderski, służący do przeprowadzania konkursów oraz pokazów,
 • rozmaite wyzwania kaskaderskie, w tym m.in. pętla 360 stopni, pionowa wspinaczka, ognista obręcz i rampa do skoków,
 • motocykle kaskaderskie,
 • minifigurki motocyklistów.

Jeśli ktoś chciałby przenieść się kaskaderskiego świata i rozwinąć u swojego dziecka zdolności manualne oraz kreatywność, powinien zainwestować właśnie w taki zestaw.

Klocki LEGO® City Warsztat tuningowania samochodów

Taki prezent na Dzień Dziecka to kusząca opcja przede wszystkim dla małych fanów motoryzacji oraz szeroko pojętego tuningowania. Zestaw składa się przede wszystkim z dobrze wyposażonego warsztatu, zabawkowego podnośnika, rampy, sprzętu do spawania i malowania, ścianki konfiguracyjnej, konfigurowalnych aut, łatwych do dopasowania modułów oraz inspirujących postaci.

Klocki LEGO® City Parking dla pojazdów uprzywilejowanych

Klocki LEGO® City należące do tego zestawu są niezwykle zaawansowane technologicznie i rozbudowane. Z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających fanów klocków. Zestaw Parking dla pojazdów uprzywilejowanych składa się z:

 • zabawkowego helikoptera strażackiego, policyjnego SUV-a i karetki,
 • minifigurek,
 • pomieszczeń do pomysłowej zabawy (recepcja i centrum dowodzenia),
 • motocykla.

To jedna z najlepszych opcji do poznania oryginalnego wymiaru budowania. Zestaw pozytywnie wpłynie na dziecięcą koncentrację i wyobraźnię, a do tego będzie w stanie zająć najbardziej energicznych i żywiołowych użytkowników.

Klocki LEGO® City Stacja badawcza na Księżycu

Jak wiadomo, w Dzień dziecka, prezenty mogą być bardzo zróżnicowane, ale klocki LEGO® City dają pewność połączenia zabawy z nauką oraz zdobywania nowych umiejętności przez dzieci. Zestaw Stacja badawcza na Księżycu składa się z kultowego modułu habitatu, kosmicznego laboratorium, przycisku włączania silnika lądownika księżycowego, łazika oraz drona dźwigowego.

Klocki LEGO® City Straż Pożarna

Zestawy LEGO® City Straż Pożarna to ciekawe rozwiązanie dla małych fanów zawodu strażaka. Od tej pory, marzenie o byciu nim, może zostać w pewnym stopniu zrealizowane. Każda osoba znajdzie w zestawie następujące elementy:

 • składane płomienie LEGO®,
 • odlotową wyrzutnię wody,
 • wóz strażacki,
 • kombinezon i tajny „sos”,
 • minifigurki z serii LEGO® City.

Nie warto czekać ani chwili dłużej i już teraz zainteresować się tym unikatowym zestawem, dzięki któremu dzieci nie będą mieć problemów z utrzymaniem koncentracji, wyciszeniem się czy też rozwojem zdolności manualnych i wyobraźni.

Klocki LEGO® City – Dworzec Kolejowy

Ostatni z omawianych i gorąco polecanych zestawów klocków LEGO® City na Dzień Dziecka to Dworzec Kolejowy. To zestaw przenoszący użytkownika do świata pociągów i transportu kolejowego. Można w nim znaleźć: nowoczesny budynek dworca, pojazd drogowo-szynowy, przenośną toaletę, autobus, rozkładany przejazd kolejowy i tor startowy.

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Tabletka "po" od 15 roku życia
Dla mnie seks 15 latki jest czymś niepojętym, przeraża mnie to! ale teraz...
Błędy w komunikacji - 12 zdań, któr…
Będąc w związku trzeba wręcz należy rozmawiać. Nie tylko o problemach, bo te bardzo...
Podwyżka renty socjalnej
Uważam, że skutki podniesienia renty socjalnej będą korzystne społecznie. Grupa osób najbardziej w...
Złomowanie auta
Też tak myślę, że dzisiaj każdy patrzy gdzie kupić coś taniej tym bardziej...