URODA I ZDROWIE

Niesztampowe prezenty na Walentynki – 3 pomysły warte uwagi

31 stycznia 2020, dodał: Redakcja

Prezent walentynkowy dla niego to kwestia, która może spędzać sen z powiek. Poszukiwanie oryginalnego podarku dla kobiety także jest trudne, jednak zawsze istnieje pula klasycznych upominków, z których ucieszy się każda pani: bukiet kwiatów czy biżuteria. Prezent na walentynki dla chłopaka to już znacznie trudniejsze zadanie. Dodatkowo warto jest zadać sobie trud, aby niespodzianka wpasowała się w gust i zainteresowania obdarowywanego. Wśród jakich kategorii prezentowych można poszukiwać inspiracji?

1. Wspólne SPA

2. Ekstremalne doznania jako prezent na walentynki dla niego

3. Alkohol oraz jedzenie w innej wersji

Skarpetki i krawaty jako prezenty walentynkowe nie wzbudzają zbyt wielkiej radości. Nie oznacza to, oczywiście, że upominek nie może mieć jednocześnie praktycznego zastosowania. Warto jednak ująć je w odmiennej niż zwykle perspektywie.

Wspólne SPA

Wyjazd do SPA lub zabieg relaksacyjny jako prezent na walentynki dla niego? Tak, wbrew pozorom kategoria beauty nie jest wcale zarezerwowana dla płci pięknej, szczególnie jeśli w grę wchodzi seria zabiegów lub wycieczka dla dwojga. W wersji podstawowej zdecydować się można na jeden dzień spędzony w taki sposób lub na voucher wykupiony do konkretnej kwoty. Bardziej zaawansowaną propozycją, niosącą ze sobą więcej atrakcji, jest wyjazd dla dwojga. Tutaj pole możliwości jest już szersze. Luksusowe hotele przystosowane do potrzeb małżeństw, narzeczeństwa lub nowożeńców zapewniają luksusowe warunki zakwaterowania, a często także możliwość korzystania ze strefy wellness, basenu, sauny oraz dodatkowych atrakcji. Możliwość wyboru spośród różnych lokalizacji: urokliwego warmińsko-mazurskiego, pełnego tajemnic i historii Śląska czy malowniczej Wielkopolski zaspokoi gusta różnych osób.

 

Ekstremalne doznania jako prezent na walentynki dla niego

Prezent walentynkowy dla męża może być również spełnieniem chłopięcych i młodzieńczych pragnień, niezależnie od tego, czy koncentrowały się one na jeździe off road, skoku na bungee, lotu szybowcem, a może zamiany w rewolwerowca. Walentynki dla niego mogą zamienić się w prawdziwą przygodę, jeśli tylko nasz partner lubi przygody, zastrzyk adrenaliny i możliwość oderwania się od ziemi lub – wręcz przeciwnie – zanurzenia się w błocie. Wybór jest naprawdę szeroki. Loty paralotnią czy motoparalotnią odbywają się pod opieką wykwalifikowanego pilota, który nie tylko zapewnia bezpieczeństwo przedsięwzięcia, ale również ma możliwość wyboru najciekawszej widokowo trasy. Zawsze przed startem uczestnik bierze udział w szkoleniu oraz otrzymuje niezbędny sprzęt. Podobnie jest zresztą w przypadku innych tego typu wydarzeń: jazda terenówką czy lot szybowcem odbywa się pod okiem instruktora. Inaczej jest w przypadku sportowych samochodów: to niepowtarzalny moment, aby zasiąść za kierownicą takich modeli. Jazda odbywa się na specjalnym, odpowiednio zabezpieczonym torze.

Alkohol oraz jedzenie w innej wersji

Mamy w domu miłośnika alkoholi lub wyjątkowego jedzenia? Także i to można wykorzystać jako prezent walentynkowy, uciekając jednak od nudy. Zamiast butelki ulubionego whisky, które nasz mężczyzna i tak sam by sobie kupił, zaoferujmy mu kurs degustacji, dzięki któremu – oprócz samego smakowania – obdarowany będzie mógł zgłębić wiedzę na temat historii tego trunku, metod jego produkcji i leżakowania. Zamiast wizyty w restauracji lub kawiarni zaproponujmy kurs baristy lub kurs sushi, pozwalające naszemu ukochanemu działać na poziomie profesjonalisty, a przy okazji zgłębić teorię sztuki kulinarnej.

 

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

BIO-Kosmetyki naturalne.
Na mnie dobrze działa seria Eco Nature z Bielendy. Krem, masło nawilżajće z śliwką...
Termometr
Ja mam termometr innoGio giofast gio-515, fajnie działa, dobrze i szybko mierzy. Każda...
Koronawirus - Wasze historie, ostrz…
No i mamy powtórkę z wiosennych ograniczeń, mam nadzieję, że teraz sceptycy i antymaseczkowcy...
Problem ze wzwodem
Bywa, że problem sam mija jak się zmieni partnerkę na młodszą i ładniejszą;)