URODA I ZDROWIE

Nieinwazyjne terapie wspierające zdrowie intymne

30 marca 2021, dodał: Redakcja

Wiele problemów intymnych przysparza nam w życiu trudności. Niepotrzebnie wstydzimy się o nich mówić, podczas gdy są takim samym problemem jak ból pleców czy gardła. Nie wolno ich bagatelizować ani ukrywać, a już tym bardziej udawać, że nie mamy z nimi do czynienia. Występują one w każdym wieku, nie są wcale zarezerwowane dla osób starszych, a czym szybsze rozpoznanie i rozpoczęcie leczenia, tym szybciej i skuteczniej możemy sobie z nimi poradzić. Wielotygodniowe lub nawet wielomiesięczne odciąganie wizyty u lekarza naprawdę nie sprawi, że problem zniknie. Może tylko narosnąć do takiego poziomu, że będzie już zagrażał naszemu życiu. Jednym z takich problemów, o których zdecydowanie nie lubimy rozmawiać, jest nietrzymanie moczu.

Zacznij walkę z problemem

Nietrzymanie moczu to przypadłość, która dotyka bardzo wielu osób w różnym wieku. Nie lubimy o tym rozmawiać, często ukrywamy problem zarówno przed członkami rodziny, jak i przyjaciółkami. Tymczasem jest to schorzenie, które można skutecznie leczyć. Jeśli więc zauważasz u siebie jego symptomy, koniecznie umów się na wizytę u specjalisty. Jednym z rodzajów zabiegów, jakie można zlecić na leczenie nietrzymania moczu, są zabiegi laserowe. Wśród bardzo szerokiej oferty kliniki Medistica Osteomed Kraków jest wiele terapii laserowych oraz innych zabiegów, które pozwolą Ci się uporać z tym schorzeniem i odzyskać pewność siebie. Leczenie nietrzymania moczu należy rozpocząć najszybciej, jak to możliwe. Gabinet Medistica zapewnia profesjonalne konsultacje ginekologiczne i urologiczne, które pomogą zdiagnozować problem oraz wdrożyć skuteczną terapię. Konsultacje dotyczące zdrowia intymnego to podstawa zdrowia świadomej kobiety, pamiętaj, że o swoje ciało należy dbać równie dobrze, jak o swą duszę.

Pionierskie rozwiązanie

Regularne badania pomogą Ci szybko wykryć ewentualne nieprawidłowości i rozpocząć leczenie nietrzymania moczu. Jednym z pionierskich urządzeń wykorzystywanych w leczeniu nietrzymania moczu jest Fotel BTL ESMELLA. Bazuje on na technologii HIFEM, czyli skoncentrowanych falach magnetycznych. Oddziałują one na mięśnie dna miednicy, wywołując skurcze podobne do tych powodowanych przez ćwiczenia mięśni Kegla. Pacjentka przyjmuje swobodną i wygodną pozycję, a fale elektromagnetyczne rozpoczynają swe działanie. Zabieg jest więc niesamowicie komfortowy, pacjentka nie musi wykonywać żadnych ruchów, aby osiągnąć pożądany efekt. Należy też pamiętać, że fotel BTL ESMELLA zapewnia najwyższą siłę skurczu, której nie uzyskamy w warunkach domowych. Dzięki temu efekty są dużo szybsze i bardziej widoczne.

Zapomnij o wstydzie!

Każda kobieta, która doświadczyła problemu nietrzymania moczu, zdaje sobie sprawę z tego, jak mało komfortowe jest to schorzenie. Prowadzi do częstych, wstydliwych sytuacji, niepotrzebnego denerwowania się, a nawet unikania wychodzenia z domu. Nie pozwól sobie na to! Dzięki zupełnie nieinwazyjnej metodzie, jaką są fale emitowane przez fotel BTL ESMELLA, możesz szybko rozpocząć skuteczną terapię, która wspomoże Twoje leczenie nietrzymania moczu. W celu skorzystania z zabiegu nie musisz się nawet rozbierać. Wystarczy po prostu usiąść na pół godziny, a fale będą działać same. Po zabiegu możesz swobodnie korzystać z siłowni, basenu czy sauny, a sama terapia jest absolutnie bezbolesna.

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Automaty do kawy
Można kupić zwykły automat i też się sprawdzi w niewielkiej firmie... Nie każdy pracownik...
Nazwisko dwuczłonowe
> coolinarna napisał/a: > Przypomina mi się takie nazwisko ze skeczu jakiegoś kabaretu: Smaruj-Rogala. Apetyczne...
Organizacja wesela na świeżym powie…
Świetna sprawa, nie tylko w czasie pandemii. Większy luz i lepsza atmosfera...
Buty dla pana młodego
Będzie tego dnia w centrum uwagi.. Czy naprawdę chce, żeby goście patrzyli...