Jak zlikwidować blizny? Salon kosmetyczny Zwycięska Wrocław

30 marca 2021, dodał: Redakcja
Artykuł sponsorowany

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Mówi się, że piękno zewnętrzne wynika z cech charakteru. To prawda. Osoba świadoma swojej wartości często będzie postrzegana jako bardziej atrakcyjna, niż taka, która w siebie nie wierzy. Jednak blizny to nie tylko obiektywnie widoczne ślady na ciele. Bardzo często mają wpływ na psychikę. Mogą odbierać pewność siebie, niezależnie od tego czy dostrzegają je inni. Co gorsza, niektóre z nich przywołują bardzo nieprzyjemne wspomnienia.

Masz już dość swoich blizn? Chcesz pozbyć się ich skutecznie? Zobacz, co oferuje salon kosmetyczny na Zwycięskiej we Wrocławiu. White Magic Clinic to miejsce stworzone po to, by pomagać ludziom czuć się dobrze we własnej skórze. Jeśli fachowe zabiegi mogą Ci w tym pomóc, czemu z nich nie skorzystać?

Derma Fusion Pen. Piękna skóra pobudzona do życia.

Kolagen i elastyna to podstawowy budulec skóry właściwej. Kolagen odpowiada za grubość skóry oraz jej nawilżenie. Z kolei elastyna, jak sama nazwa wskazuje, dodaje skórze sprężystości i elastyczności. Blizny powstają na skórze w wyniku procesu gojenia. A w procesie tym kolagen gra główną rolę, jednak elastyna zanika, by skóra mogła być twardsza i bardziej odporna na urazy.

Jaki z tego wniosek? Zaburzenie równowagi pomiędzy elastyną i kolagenem może zostawiać trwałe ślady. Tymczasem podczas zabiegu wykonywanego urządzeniem Derma Fusion Pen można wywołać zjawisko odwrotne. Mikronakłuwanie pozwala łatwiej wprowadzić składniki odżywcze do skóry właściwej. Co ważne, sam proces prowokuje nakłuwane miejsca ciała do przyspieszonej regeneracji.

Po wizycie w salonie kosmetycznym na Zwycięskiej w Twojej skórze będą się też tworzyć nowe połączenia krwionośne odpowiedzialne za odżywianie miejsca poddanego zabiegowi.

Karboksyterapia zwiększa ukrwienie skóry i dotlenia ją.

Karboksyterapia polega na wstrzykiwaniu w skórę leczniczego dwutlenku węgla. Nakłucia są bardzo płytkie. Nie trzeba tu stosować znieczulenia miejscowego. Dwutlenek węgla działa w dwóch fazach. W fazie biomechanicznej powoduje tworzenie nowych naczyń krwionośnych oraz udrożnienie już istniejących. W efekcie zawarta we krwi hemoglobina uwalnia tlen. Dodatkowo skóra zaczyna w przyspieszonym tempie wyzwalać kolagen i elastynę. A dobroczynne działanie tych dwóch składników znasz już z poprzedniego akapitu.

Faza mechaniczna polega na rozpuszczaniu tkanki tłuszczowej. Rezultatem wizyty w salonie urody jest lepiej ukrwiona i odżywiona skóra. Zrosty bliznowe ulegają zaś po tym zabiegu rozluźnieniu i wygładzeniu.

Kontakt z salonem kosmetycznym na Zwycięskiej we Wrocławiu.

Gabinet White Magic Clinic przy ul. Zwycięskiej to nie tylko zabiegi, które pozwolą Ci upiększyć Twoją skórę. Od chwili, w której przekroczysz próg, znajdziesz się pod opieką profesjonalistów. Wyraźnie widać tu otwartość i uważność, z jaką traktuje się każdego klienta.

Na stronie firmowej WhiteMagicClinic.pl znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące godzin otwarcia. Rezerwacji możesz dokonać zarówno telefonicznie, jak i wypełniając prosty formularz online. Firma wyraźnie stawia na nowoczesne podejście do świadczenia usług. A tym samym pokazuje, że szanuje czas każdego, kto zdecyduje się dokonać pozytywnych zmian z jej pomocą.

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Sposoby na jesienną chandrę:)
Słodkości:) Jesienią najwięcej piekę ciast, zauważyłam...
yerba mate
Był czas, że tylko ją piłam, ale nie widziałam specjalnego wpływu na samopoczucie...
Przyjęcie do przedszkola a szczepie…
Dziecko niezaszczepione może roznosić choroby, więc lepiej pilnować tych podstawowych szczepień, chyba że...
Rezygnacja z ubezpieczenia na życie…
To jest zawsze decyzja do przemyślenia, czy w ogóle wchodzić w takie ubezpieczenie, żeby...