Naturalne kosmetyki wielofunkcyjne GoNature – wydajność i ekologia | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Naturalne kosmetyki wielofunkcyjne GoNature – wydajność i ekologia

18 sierpnia 2020, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

GoNature – zupełnie inna marka kosmetyczna! U nas w GoNature jest inaczej! Stawiamy na minimalizm, uniwersalizm i praktyczność! Obecnie mamy 8 SKU, a wszystkie z nich są multifunkcyjne! Każdy z nich ma kilka zastosowań lub też odpowiada na kilka potrzeb. Czy mężczyzna lubi dużo kosmetyków??? Nieeee… W związku z tym do pielęgnacji stworzyliśmy tylko jeden. Więc niezależnie od tego czy codziennie goli on zarost, czy też ma brodę lub łysinę -> nasz produkt spełni jego oczekiwania! Co więcej, ankietowi zeznają, że stosując serum pielęgnacyjne, czasem rezygnują z perfum, na rzecz zapachu serum… Bo przecież pięknie, męsko pachnie i dość długo się utrzymuje na skórze…

kosmetyki gonature

 

Kolejna kwestia to wydajność kosmetyków… Dlaczego nasze masło multifunkcyjne trzeba chwilę rozgrzać w rękach, zanim nałoży się je na skórę? By nadgorliwi ludzie nie zużyli od razu całej zwartości słoiczka! Masło nie ma ani grama wody, więc wystarczy odrobinka, by skóra otrzymała odpowiednie nawilżenie. W ten sposób edukujemy klientów i wykształcamy w nich dobre nawyki. A co z serum? Serum zamknęliśmy w airlessy. Klient zużyje do nawilżenia tylko jedną pompkę, a ona jest w zupełności wystarczająca. Co więcej airless zapewnia wykorzystanie całego kosmetyku do końca, więc nic się nie marnuje. W ten sposób staramy się również wspierać filozofię zerowaste.

Wszystkie nasze kosmetyki dostępne są w małych gramaturach, tak by z powiedzeniem mieściły się w kosmetyczce podczas wyjazdów i nie stawiły problemu na bramkach na lotniskach. Znasz to uczucie, gdy przed rodzinnym wyjazdem skaczesz po kosmetyczne, by chciała się wreszcie zamknąć? Połączenie multifunkcjonalności, wydajności kosmetyku i małej gramatury rozwiązuje ten problem.

No cóż… tak właśnie jest u nas w GoNature! Jest inaczej! Ale dobrze nam z tym!

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz