Naturalne kosmetyki wielofunkcyjne GoNature – wydajność i ekologia | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Naturalne kosmetyki wielofunkcyjne GoNature – wydajność i ekologia

18 sierpnia 2020, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

GoNature – zupełnie inna marka kosmetyczna! U nas w GoNature jest inaczej! Stawiamy na minimalizm, uniwersalizm i praktyczność! Obecnie mamy 8 SKU, a wszystkie z nich są multifunkcyjne! Każdy z nich ma kilka zastosowań lub też odpowiada na kilka potrzeb. Czy mężczyzna lubi dużo kosmetyków??? Nieeee… W związku z tym do pielęgnacji stworzyliśmy tylko jeden. Więc niezależnie od tego czy codziennie goli on zarost, czy też ma brodę lub łysinę -> nasz produkt spełni jego oczekiwania! Co więcej, ankietowi zeznają, że stosując serum pielęgnacyjne, czasem rezygnują z perfum, na rzecz zapachu serum… Bo przecież pięknie, męsko pachnie i dość długo się utrzymuje na skórze…

kosmetyki gonature

 

Kolejna kwestia to wydajność kosmetyków… Dlaczego nasze masło multifunkcyjne trzeba chwilę rozgrzać w rękach, zanim nałoży się je na skórę? By nadgorliwi ludzie nie zużyli od razu całej zwartości słoiczka! Masło nie ma ani grama wody, więc wystarczy odrobinka, by skóra otrzymała odpowiednie nawilżenie. W ten sposób edukujemy klientów i wykształcamy w nich dobre nawyki. A co z serum? Serum zamknęliśmy w airlessy. Klient zużyje do nawilżenia tylko jedną pompkę, a ona jest w zupełności wystarczająca. Co więcej airless zapewnia wykorzystanie całego kosmetyku do końca, więc nic się nie marnuje. W ten sposób staramy się również wspierać filozofię zerowaste.

Wszystkie nasze kosmetyki dostępne są w małych gramaturach, tak by z powiedzeniem mieściły się w kosmetyczce podczas wyjazdów i nie stawiły problemu na bramkach na lotniskach. Znasz to uczucie, gdy przed rodzinnym wyjazdem skaczesz po kosmetyczne, by chciała się wreszcie zamknąć? Połączenie multifunkcjonalności, wydajności kosmetyku i małej gramatury rozwiązuje ten problem.

No cóż… tak właśnie jest u nas w GoNature! Jest inaczej! Ale dobrze nam z tym!

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Zaskakujące powody unieważniania ma…
Jakiś celebryta ponoć podał powód, że jest gejem:) Ciekawe czy sąd kościelny uwierzył,...
Czy AI wykrada dane?
Umie podszyć się nawet pod realną osobę, więc niedługo wszyscy będziemy mieć klony...
Najzdrowsze mięso
Moim zdaniem mięso każdego rodzaju zakwasza organizm, a więc nie jest zdrowe...
Małżeństwa z najdłuższym stażem…
Rekordziści mają ponad 70-letni staż, to dłużej niż żyje wiele osób.... To już...