Najlepsze komiksy na majówkę – Wydawnictwo Egmont dla dzieci

5 maja 2022, dodał: press
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Sezon wypoczynku na świeżym powietrzu właśnie się rozpoczął! Weekendowy wypad za miasto z komiksem pod ręką, książka + hamak, chwile na rozsłonecznionym balkonie czy na kocyku na trawie obok grilla to idealny plan na spotkanie z ulubionymi bohaterami. Wydawnictwo Egmont przygotowało komiksową ofertę dla tych najmłodszych i tych troszeczkę starszych dzieciaków. Piękne ilustracje i emocjonujące przygody, które zawsze dobrze się kończą, to obietnica udanej majówki dla wszystkich zaczytanych.

 

Tośka z lasu. Panny, złodzieje, rycerze i minstrele – tom 1

Przygody dwojga sierot – zuchwałej i wojowniczej Tośki oraz jej brata Rinaldo – to przezabawne historie pełne ciepła i szlachetnych wartości. Uzbrojona w łuk i procę dziewczynka zawsze walczy po stronie słabszych i potrzebujących, stając się wzorem bohaterki. W każdym wyzwaniu bohaterom towarzyszy wierny sokół Argo. Seria komiksów została stworzona przez uznanych włoskich ilustratorów i scenarzystów. W pierwszej komiksowej przygodzie rodzeństwo z toskańskiego lasu wyprawia się do zamku Castelguelfo. Spotkanie z księżniczką Lucillą zapoczątkuje przygody, w których chciałby wziąć udział każdy młody czytelnik.

 

Enola i niezwykłe zwierzęta – tom 2

Kolejny tom przygodowej serii, której bohaterką jest dzielna pani weterynarz. Doktor Enola leczy bardzo nietypowych pacjentów… tym razem będą to legendarny morski potwór kraken oraz zamieszkujące najwyższe góry świata yeti. Czy Enoli uda się sprawić, aby te dziwne stwory żyły w zdrowiu i zgodzie z ludźmi? Możemy się domyślać, że tak, bo każdy komiks z tej serii kończy się szczęśliwie, ale zanim młody czytelnik dotrze do ostatniego obrazka, przeżyje chwile trzymające w pełnym oczekiwania napięciu.

 

Czarodziejki W.I.T.C.H. – tom 5

Znane na całym świecie czarodziejki powracają na półki księgarni! To już piąta księga zbiorcza, która zawiera komiksy z numerów 53–62. Pięć magicznie uzdolnionych dziewcząt staje do walki ze złem. Will, Irma, Taranee, Cornelia i Hay Lin – od ich imion powstał tytuł „W.I.T.C.H.”. Znamy je z amerykańsko-francuskiego serialu animowanego, ale nie każdy wie, że powstał on właśnie na podstawie komiksów. Kilka słów o autorstwie fani znajdą w księdze.

 

Dziobak Toto. Dziobak Toto i pan mgieł – tom 2

Sympatyczny dziobak Toto podejmuje się niebezpiecznej misji w celu ratowania przyjaciela – Wielkoducha. Leśny doktor wysyła go po niezbędny składnik lekarstwa, które jako jedyne może uratować rannego. Toto i jego przyjaciele wyruszają więc niezwłocznie na wyprawę, z której mają powrócić z dwoma włosami Bunyipa. To Bardzo niebezpieczna przygoda, ponieważ Bunyip jest groźnym potworem, ale życie przyjaciela jest najważniejsze. W tę emocjonującą komiksową podróż zapraszamy dzieci już od 5 roku życia.

 

Opowieści z Bukowego Lasu. Chór – tom 2

Urocza historia dla najmłodszych od 5 roku życia, pełna zwierzątek i dobrych emocji. Zbliża się wielki koncert słynnego kociego śpiewaka Romea. Sowa Luna poszukuje chórzystów, którzy wystąpią wraz z nim na scenie. Króliczki z Rodziny Rabatków wyruszają przez las, aby zaśpiewać ze swoim idolem. Zwłaszcza Różyczka, która jest największą z króliczych fanek Romea, mocno przeżywa zbliżające się wydarzenie. Będzie baśniowo, wesoło i kolorowo!

Wraz z Wydawnictwem Egmont życzymy przyjemnych chwil w świecie wyobraźni!

 

 

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Sklep a jego reklama ?
To przecież ważne kwestie. Jeśli o to nie zadbacie, to efekt może być...
szkoła trenerów biznesu
Sama byłam na takim szkoleniu i sporo praktycznej wiedzy stamtąd wyniosłam, oczywiście nie...
szkoła trenerów biznesu
Sama byłam na takim szkoleniu i sporo praktycznej wiedzy stamtąd wyniosłam, oczywiście nie...
Tkwienie w nieszczęśliwym związku…
Człowiek nie chce być sam, dla wielu odejście w pustkę bywa bardziej przerażające niż...