Medytacja tantryczna – recenzja | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Medytacja tantryczna – recenzja

12 maja 2023, dodał: ag-ness
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Tantra kojarzy mi się głównie ze wschodnią techniką mającą na celu pogłębienie przyjemności płynącej z intymnego kontaktu z partnerem. Tymczasem to o wiele bardziej skomplikowana filozofia, mająca ogromny potencjał dla naszego rozwoju duchowego. Właściwie rozumiana i praktykowana, pozwala dotrzeć do głębokich pokładów naszego „ja”, uwalniając naszą ukrytą energię i aktywując te warstwy świadomości, które u większości osób pozostają uśpione przez całe życie.

Wiele interesujących informacji znalazłam w książce „Medytacja tantryczna”, która rzuca nowe światło na praktykę tantry. Autorzy pokazują, jak szukać duchowego połączenia z wszechświatem i odnaleźć w nim pierwiastek boskości. Tantra to także klucz do osiągnięcia stanu równowagi energetycznej – i to bez rytuału znanego z innych poradników o medytacji, który każe medytować w określonej pozycji i w określony sposób. Medytując wg zasad tantry możemy spacerować, słuchać muzyki lub coś oglądać. To rewolucyjne podejście ma podkreślać różnorodność, która składa się na nasze istnienie i obraz świata. Autorzy prezentują ok. 50 technik tantry, które warto znać i wybrać spośród nich te najodpowiedniejsze dla nas.

W tej książce znajdziecie odpowiedź na pytanie, co to jest Kundalini, jakie korzyści daje medytacja tantryczna, a także poznacie sposoby na lepsze, pełniejsze życie, odnalezienie spokoju, harmonii i poczucia szczęścia. Medytacja to także znakomity sposób na pracę z negatywnymi emocjami, wspomnieniami i traumami. Medytować można wszędzie i o każdej porze, nie trzeba przygotowywać się do tego w jakiś szczególny sposób. Tantra nie tylko uspokaja i rozwija duchowo. Może także leczyć różne choroby, które powstają w wyniku zaburzenia przepływu energii w ciele fizycznym. Wiąże się to z oczyszczeniem czakr, a w poradniku znajdziecie podpowiedzi, jak to zrobić i jak poczuć się jednością pod względem fizycznym, psychicznym i duchowym. Zyskajcie spokój i wewnętrzną siłę dzięki medytacji tantrycznej!
Agnieszka

Dziękujemy Wydawnictwu Studio Astropsychologii za egzemplarz do recenzji – książka jest dostępna TUTAJ

Redakcja

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jak inwestować w srebro
Srebro na wagę jest tańsze niż wyroby z niego, można kupić większą...
Czarnogóra - warta poznania?
Pojechalabym w takie urokliwe miejsce....
Biseksualność
Najcwwazniejsze to być szczęśliwym ze swoją orientacja....
Czy mezalianse dziś istnieją?
Są takie kasty gdzie się dobiera żonę do statusu, np. w prestiżowych zawodach...