MediKod – szybka i prosta metoda płatności za zabiegi. Sprawdź co i gdzie możesz opłacić tą metodą! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

MediKod – szybka i prosta metoda płatności za zabiegi. Sprawdź co i gdzie możesz opłacić tą metodą!

28 kwietnia 2023, dodał: Alfa i Omega
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Czasem wykonanie zabiegu medycznego w szybkim terminie jest konieczne, jednak koszt okazuje się zbyt wysoki, by można było zapłacić rachunek od razu. Na zdrowiu jednak nie można oszczędzać, a na pewno chwilowy brak wolnych środków finansowych nie powinien być przeciwwskazaniem do rozpoczęcia leczenia!

MediKod

Dzięki odroczonym płatnościom MediKod pacjent może podjąć leczenie nawet wtedy, gdy nie dysponuje odpowiednią kwotą. A jeżeli odda użyczoną sumę w terminie 30 dni od wykonania zabiegu, nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów.

Z pomocą MediKod w prosty sposób można odroczyć płatność w wysokości do 5000 zł.

Czym jest usługa MediKod i jak z niej korzystać?

Procedura jest bardzo prosta, nie wymaga wizyty w żadnym biurze czy banku ani nawet składania dokumentów, skanowania zaświadczenia o dochodach czy składania podpisów. Nie jest też badana zdolność kredytowa. Wystarczą komputer i smartfon.

W pierwszym kroku pacjent musi wypełnić formularz na stronie internetowej medikod.pl. Następnie otrzyma smsem unikalny kod, który umożliwia zakup usługi w gabinecie stomatologicznym czy lekarskim. Po zabiegu, na smartfonie, klient wybiera sposób spłaty rachunku, a następnie finalizuje transakcję poprzez zatwierdzenie jej.

telefon

Istotny jest fakt, iż samo wygenerowanie kodu nie obliguje do skorzystania z niego – można go potraktować jak koło ratunkowe w razie, gdyby koszt wizyty był wyższy, niż jesteśmy w stanie w danym momencie zapłacić.

Jeśli będziemy mogli sfinansować zabieg własnymi środkami lub gdyby kosztował mniej, niż początkowo szacowano, bez żadnych konsekwencji można nie skorzystać z kodu. Warto więc wygenerować kod „zapobiegawczo” – czasem dopiero w trakcie leczenia okazuje się, że potrzebne są dodatkowe zabiegi, które mogą podnieść ostateczny koszt leczenia.

Jakie jest koszt korzystania z MediKod

Korzystanie z odroczonych płatności MediKod jest całkowicie darmowe, jeśli pacjent zwróci pożyczoną kwotę w terminie 30 dni od skorzystania z pieniędzy.

Przekroczenie terminu płatności nie powoduje natychmiastowego wystawienia wezwania do zapłaty i działań windykacyjnych. Firma wychodzi klientom naprzeciw – jednym kliknięciem możemy rozłożyć dług na 4, 8 lub 12 rat. To bardzo proste rozwiązanie działające natychmiast.

Na stronie medikod.pl znajdziemy kalkulator, który obliczy wysokość kosztów dodatkowych wiążących się z przekroczeniem terminu spłaty. Przykładowo przy wykorzystaniu kodu na 5000 zł i rozbiciu zwrotu spłaty na 4 raty pacjent odda w sumie 5650 zł. Przy 8 ratach będzie to 6000 zł, a uwzględnienie maksymalnej liczby rat oznacza zwrot kwoty w wysokości 6249,96 zł. Oferta jest korzystniejsza niż pożyczka bankowa czy pozabankowa.

Przesunięcie w czasie płatności może znacznie ułatwić trudne sytuacje. Czasem nagle pojawia się konieczność umówienia się na niecierpiącą zwłoki wizytę lekarską, która może zaważyć na dalszym życiu pacjenta. Postawieni w takiej sytuacji pacjenci nie zawsze mają środki finansowe, by opłacić leczenie, a opóźnianie kuracji mogłoby prowadzić do poważnych konsekwencji.

W jakich placówkach można płacić MediKod?

dentysta

Odroczone płatności MediKod można realizować w około 5000 gabinetów stomatologicznych, lekarskich, w gabinetach medycyny estetycznej, a nawet w przychodniach weterynaryjnych. Za ich pomocą sfinansujemy też wybrane kursy i szkolenia.

Grono to powiększa się wciąż o kolejne przychodnie – ich lista znajduje się na stronie medikod.pl. Za pomocą wyszukiwarki można szybko sprawdzić, gdzie znajduje się gabinet, w którym wykorzystamy kod.

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz