URODA I ZDROWIE

Książka prawdę Ci powie

23 marca 2020, dodał: Redakcja

Zdrowie jest najważniejsze – co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. Dzięki niemu jesteśmy w stanie podołać wyzwaniom dnia codziennego, a także dokonywać rzeczy wielkich. Bez niego – ani rusz. W każdym domu jest obecnie Internet, z którego można się dowiedzieć wielu interesujących rzeczy. Niestety ilość informacji nie zawsze idzie w parze z ich jakością. Dobrze mieć w domu solidne źródło wiedzy, jakim są książki. Nowe bywają obecnie dość drogie, ale od czego są antykwariaty.

regal

 

1. Nowoczesny antykwariat w Internecie

2. Kupić, sprzedać, przeczytać

3. Na zakupy

Nowoczesny antykwariat w Internecie

Antykwariat kojarzy nam się z zakurzonym sklepem ze starymi książkami, ukrytym gdzieś w zaułkach starówki. Nic bardziej mylnego. Dzięki sieci możemy nabyć interesujące nas biografie, literaturę piękną, czy potrzebne nam książki o zdrowiu bez wychodzenia z domu. Wspaniałą ofertę tego typu zakupów ma dla nas platforma skupszop.pl. Obecnie w zakładce dotyczącej zdrowia znajdziemy tam ponad dziewięćset pozycji, które pomogą nam rozwiązać różne dylematy, nie tylko związane ze zdrowiem cielesnym, ale także te dotyczące naszego dobrostanu psychicznego. Strona jest przejrzysta i łatwa w użytkowaniu. Książki są dokładnie opisane, zarówno pod względem merytorycznym, jak i ich stanu technicznego. Daje to nam gwarancję udanych zakupów.

Kupić, sprzedać, przeczytać

Książki o zdrowiu, oferowane w ramach tej platformy, są oczywiście sporo tańsze niż te, które znajdziemy w księgarni. Jest to o tyle istotne, że niektóre z nich są nam potrzebne tylko przez jakiś czas, jak np. książki o pielęgnacji niemowląt, czy nastolatkach i ich problemach. Jeśli więc zakupione oraz odpowiednio traktowane, spełnią swoją rolę, nic nie stoi na przeszkodzie, by je z powrotem odsprzedać, np. na skupszop.pl. Oprócz sprzedaży zajmują się oni także skupem używanych woluminów. Wystarczy wpisać nr ISBN danej pozycji w ich wyszukiwarkę, by od razu otrzymać kwotę, za jaką są skłonni odkupić od nas książkę. W przypadku, gdy zamierzamy sprzedać książki na kwotę czterdziestu i więcej złotych, odbiór książek odbędzie się na ich koszt, a my po kilku dniach od sprzedaży otrzymamy przelew na nasze konto.

Na zakupy

Jak więc widzimy, są rozwiązania, z których warto skorzystać. W pełni bezpieczne, szybkie i nowoczesne propozycje wkroczyły także na rynek książki. Nasza wiedza dzięki nim będzie równie ważna, a co istotne pozyskamy ją nieco taniej, no i damy książkom drugie, a może i kolejne życie. Warto z tego skorzystać – naprawdę.

 

 

 

 

 

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Gdy pies boi się wystrzałów
Czasem pies był ofiarą postrzału, i dlatego się boi, sąsiad miał psa, który...
Złoty pierścionek.
Ja lubię białe złoto, bez kamieni, wystarczy jakiś efektowny wzór samego metalu
żłobek a korzystanie z nocniczka
Ale co innego w domu, a co innego wśród obcych osób, znam przypadki...
Lubrykanty a zajście w ciążę
Jak są problemy to każde wytłumaczenie jest dobre ale niekoniecznie trafne. Lepiej chyba...