Kryształy w uzdrawianiu – recenzja | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Kryształy w uzdrawianiu – recenzja

2 maja 2023, dodał: ag-ness
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Litoterapia jest znana od starożytności, kiedy to nasi przodkowie szukali mocy uzdrawiających w naturze. Wpisuje się jednak w modny obecnie trend leczenia naturalnego, czyli bez negatywnych skutków ubocznych znanych z terapii proponowanych przez medycynę konwencjonalną. Siła uzdrawiania kryształów i kamieni szlachetnych wynika z ich indywidualnej budowy i energii, którą emanują.

Oglądając kamienie niejednokrotnie zachwycamy się ich wyglądem, którego nie zaprojektowałby nawet najbardziej utalentowany grafik obdarzony dużą wyobraźnią. W ich strukturze została zamknięta cała ich historia, w tym historia czasów, w których powstawały. To nadaje im rys unikalności i pewnej magii, jaka jest im również przypisywana. Mogą przyciągać miłość, bogactwo czy zdrowie, a noszone codziennie, przejmują także część naszej energii, stając się osobistymi amuletami – i przy okazji piękną ozdobą w formie biżuterii.

Energia kryształów silnie i w sposób holistyczny oddziałuje na nasz organizm. Dlatego tak ważne jest ich regularne dotykanie, noszenie przy sobie oraz oczyszczanie. Dawniej dobierali je do konkretnej choroby uzdrowiciele, czy w bardziej egzotycznych miejscach – szamani. Dziś możemy to zrobić samodzielnie – wystarczy skorzystać z literatury, która w całościowy i kompetentny sposób ujmuje tę tematykę. Właściwości prozdrowotne ponad 200 kamieni i kryształów oraz szczegóły leczenia chorób somatycznych, problemów psychicznych i emocjonalnych zostało omówione w wydanym niedawno poradniku Karen Frazier – „Kryształy w uzdrawianiu”. Ich aury i wibracje potrafią łączyć się z naszym ciałem subtelnym i modyfikować ją tak, by uruchamiać mechanizmy leczenia. Mogą także pomagać uzupełniając terapię konwencjonalną. Każdy pacjent powinien podjąć własną decyzję, jak leczyć swoją chorobę, by było to optymalne dla jego procesu terapeutycznego.

Co mogą leczyć kryształy? Spektrum dolegliwości jest szerokie – od zdarzającej się czasem każdemu bezsenności, po tak poważne i zagrażające życiu choroby cywilizacyjne, jak depresja. Łagodzą lęki, obniżają poczucie samotności, zwiększają pewność siebie. A przede wszystkim dodają nam pozytywnej energii, która wzmacnia siły witalne i zadowolenie z życia. Masz problemy w związku? A może bezskutecznie szukasz partnera? Kwarc przyciągnie to, czego obecnie brakuje w Twoim życiu. A może chcesz rzucić palenie? Autorka poleca labradoryt, jako skuteczną pomoc w pozbyciu się różnych nałogów. Te i wiele innych kryształów wpływają więc na istotne dziedziny naszej egzystencji i pomagają wprowadzić pozytywne zmiany, które decydują o wzroście poczucia satysfakcji z życia.

Jak znaleźć sprawdzony sklep i wybrać odpowiedni kryształ, aby był to naprawdę dobry zakup? Jak oczyścić go, by emanował leczniczą energią i już od pierwszego dnia pozwalał nam poczuć swoją moc? Autorka dzieli się z nami swoim doświadczeniem w tej kwestii i tłumaczy również, jak tworzyć układy kamieni, by tworzyły działające jeszcze skuteczniej kryształowe siatki, które można programować na potrzebne nam uzdrowienie ciała i duszy, ochronę mentalną, czy oczyszczenie naszego otoczenia. Bardziej zaawansowane w rozwoju duchowym są medytacje czy afirmacje połączone z używaniem kryształów. To także elementy pracy z naszą energią, której harmonizowanie jest podstawą dobrego życia, zdrowia i poczucia szczęścia.

Sprawdź już teraz, skąd pochodzą twoje ulubione kamienie i kryształy i jaką moc w sobie kryją! Może się okazać, że piękna bransoletka jest również doskonałym sposobem na poprawę samopoczucia i wprowadzenie oczekiwanych przez Ciebie zmian w życiu. Zapraszam do lektury i bliższego poznania fascynującego świata kamieni!

Agnieszka

Dziękujemy Wydawnictwu Studio Astropsychologii za egzemplarz do recenzji – książka jest dostępna TUTAJ

Redakcja

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jak inwestować w srebro
Srebro na wagę jest tańsze niż wyroby z niego, można kupić większą...
Czarnogóra - warta poznania?
Pojechalabym w takie urokliwe miejsce....
Biseksualność
Najcwwazniejsze to być szczęśliwym ze swoją orientacja....
Czy mezalianse dziś istnieją?
Są takie kasty gdzie się dobiera żonę do statusu, np. w prestiżowych zawodach...