Kamill — z miłości do gładkości

12 lutego 2015, dodał: Karolina
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Troska o piękno kobiecych dłoni to specjalność marki Kamill już od ponad pięćdziesięciu lat. Z dobroczynnego działania ekstraktu z rumianku, czyli głównego składnika wszystkich kosmetyków Kamill, skorzystało już kilka pokoleń kobiet na całym świecie. Dołącz do nich!

Kamill - z miłości do gładkości_ImagePhoto

Kosmetyki  Kamill to nie tylko cieszący się największą popularnością krem Classic. W chłodne dni warto wypróbować również inne produkty, na przykład dwa specjalistyczne kremy do intensywnej pielęgnacji rąk – Kamill Hand Repair. Obydwa stworzone zostały po to, by udzielić natychmiastowej pomocy dłoniom poddanym szczególnym obciążeniom tj. szorstkim w dotyku, popękanym i odwodnionym. Oba wzbogacono o wyciąg z rumianku i Panthenol, dzięki czemu skutecznie pielęgnują i łagodzą wszelkie podrażnienia skóry. W każdym z nich zastosowano inną formułę pielęgnacyjną:

Kamill Hand Repair 2% UREA oparty został na formule pielęgnacyjnej zawierającej 2% UREA, czyli mocznika – intensywnie nawilżającego składnika, który skutecznie wiąże wilgoć, także w głębokich warstwach naskórka.Kremy-spec-Hand-Repair-2p-duze

Kamill Hand Repair 5% UREA to krem w wygodnym opakowaniu z aplikatorem. Łagodna formuła pielęgnacyjna tego produktu zawiera aż 5% mocznika. Już kilkukrotne użycie kosmetyku przywróci optymalne nawilżenie dłoni i przyniesie uczucie gładkości.

balsam-rece-HAND_REPAIR-duze

W okresie zimowym warto przetestować także rozgrzewające płyny do kąpieli i apetycznie pachnące żele pod prysznic z linii Kamill Wellness, np. żel pod prysznic Mleczko Rabarbarowe.

 

zele-RABARBAR-duzeSugerowane ceny produktów:
HAND REPAIR 2% UREA 75 ml – 7,99 PLN
HAND REPAIR 5% UREA 50 ml – 12,99 PLN
Żel pod prysznic Kamill Wellness – 4,99-5,99 PLN

Kamill_logo

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Prezenty
Zawsze można być praktycznym :P tym bardziej jak idziemy do mężczyzny. Butelka dobrego...
Czego nie odmówisz sobie nawet podc…
Pizzy, niestety (albo stety :P ). Pizzy nie potrafię się oprzeć i zawsze...
Pleśń i wilgoć w domu
Teraz z domów robi się termosy więc potrzeba wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Kanały...
Termometr
U nas sprawdza się termometr dokonujący dokładnych pomiarów temperatury ciała, ale też powierzchni czy płynów.