Joseph Murray: Miłość od pierwszej zdrady | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Joseph Murray: Miłość od pierwszej zdrady

17 kwietnia 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Tara zakochała się w Colinie od pierwszego wejrzenia. Colin w Tarze – od pierwszej kłótni. Odtąd wiedzieli, że są sobie pisani. Jednak po sześciu latach starań o wymarzone dziecko ich małżeństwo zaczyna się rozpadać. Kiedy wydaje im się, że wszystko skończone, trafiają do kontrowersyjnej aplikacji randkowej o nazwie Fling. Przewrotna i pełna humoru małżeńska komedia romantyczna o odwiecznym pragnieniu bycia kochanym i pożądanym. „Miłość od pierwszej zdrady” Josepha Murraya w księgarniach już 19 kwietnia 2023 roku!

Kiedy Tara zobaczyła Colina tamtej listopadowej nocy osiemnaście lat temu, wiedziała, że jest mężczyzną z jej snów. On był nią zauroczony od pierwszego spojrzenia.

Chcieli mieć dom i gromadkę dzieci. Jednak po kilku latach małżeństwa i trzech nieudanych próbach in vitro zaczynają się od siebie oddalać. Ich związek wisi na włosku, brak w nim emocji i spontaniczności. Nie potrafią już rozpalić w sobie dawnego płomienia.

Colin, który niczego na świecie nie pragnie bardziej niż bycia tatą, nie rozumie, dlaczego Tara nawet nie rozważy innych sposobów, by urzeczywistnić ich marzenie o dziecku. Wtedy na pewno ich miłość by się odrodziła… Zamiast tego rośnie mur obojętności.

Ani Tara, ani Colin nie są typami niewiernych, ale oboje desperacko pragną zmian. Zachęcani przez swoich przyjaciół, Emily i Simona, potajemnie dołączają do Flinga, kontrowersyjnej aplikacji randkowej. Każdy kto szuka dyskretnego romansu i idealnego partnera, znajdzie go właśnie tutaj. Obowiązują jednak pewne zasady: żadnych charakterystycznych zdjęć, prawdziwych nazwisk oraz szczegółów z prywatnego życia. Kiedy każde z nich dzięki aplikacji poznaje w końcu swoją wymarzoną drugą połówkę, powstaje pytanie – odejść czy spróbować jeszcze raz?

Czy Tara i Colin znajdą w końcu szczęście, które od dawna omija ich małżeństwo? Czy zdecydują się zawalczyć o siebie jeszcze raz?

Debiutancka „Miłość od pierwszej zdrady” to dowcipna, pełna zwrotów akcji, utrzymana w dynamicznym tempie komedia romantyczna z zakończeniem, które zaskoczy niejednego czytelnika!

Joseph Murray – irlandzki scenarzysta i reżyser pochodzący Gibbstown w hrabstwie County Meath. Po ukończeniu studiów z filmu i dramatu oraz otrzymaniu tytułu magistra marketingu w Trinity College w Dublinie, Joseph przeniósł się do Los Angeles, gdzie pracował jako specjalista ds. treści cyfrowych. Kiedy w 2020 roku wybuchła pandemia Covid-19, postanowił wykorzystać kwarantannę jako okazję do pełnoetatowego realizowania swojej pasji do opowiadania historii i na nowo zakochał się w pisaniu. Książka „Miłość od pierwszej zdrady” jest jego debiutancką powieścią. Joseph jest dumnym członkiem społeczności LGBTQ+ i brał udział w marszach równości na całym świecie. Zyskał również zwolenników na TikTok-u dzięki swoim zabawnym skeczom komediowym.

Książkę poleca Wydawnictwo MUZA

 

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Szkło w domu, jak to u Was wygląda?…
Tak, ja już widzę jak kryształki szkła rozsypują się u mnie na podłodze. Zwłaszcza...
Torba podróżna czy walizka na kółka…
Najczęściej korzystam z walizek, bo przy cięższym bagażu nie trzeba się wysilać nosząc...
Maskowanie koloru licówkami
Tylko że teraz mnóstwo osób je nosi i oswajamy się z tym widokiem,...
Kosmetyki do pielęgnacji miejsc int…
Polubiłam się z szarym mydłem gdy zaczęły mi dokuczać ciągłe wysypki. Takiego perfumowanego nie...