Jesienne nowości od Media Service Zawada

20 października 2022, dodał: pinkmause
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Czasopisma dla dzieci są narzędziem wychowania czytelniczego. Odpowiednio wybrany magazyn lub książeczka dla dzieci wiąże treść przeżyć dziecka w domu rodzinnym z tym, co dotyczy różnorodnych faktów i zjawisk zachodzących w środowisku społecznym i przyrodniczym. Ilustracje w dziecięcych magazynach i książeczkach są dla dziecka budulcem wyobrażeń, są konkretem, który wzbogaca dziecięce spostrzeżenia i pomaga je łączyć w związki oraz pomaga rozumieć fakty i sytuacje.

Magazyny skierowane do dzieci istotnie wzbogacają rynek prasowy, dostarczając edukacji i rozrywki najmłodszym czytelnikom. Edukacyjna strona wydawanych cyklicznie magazynów obejmuje opowiastki i komiksy, zabawy do pisania i liczenia, rebusy, zagadki, kolorowanki oraz różne ciekawostki i informacje o zwierzętach czy naturze. Media Service Zawada wydaje kilkanaście różnych tytułów magazynów dedykowanych dzieciom w różnym wieku. W tym zarówno magazyny dla dziewczynek, jak też dla chłopców oraz magazyny uniwersalne z ulubionymi bohaterami znanych kreskówek. W uniwersum świata ulubionych bohaterów magazyny dla dzieci oferują wszelkiego rodzaju zabawy, kolorowanki, quizy i gry umysłowe: krzyżówki, wykreślanki, rebusy czy łamigłówki. Magazyny i książeczki są kierowane także do świadomych rodziców, którym zależy na dostarczaniu dzieciom wartościowych produktów, stymulujących rozwój i kształtujących różnorodne kompetencje, a jednocześnie umożliwiających wesołą zabawę z ulubionymi bajkowymi bohaterami.

Wraz z Nadią i Maksem przedstawiamy nowe, jesienne numery popularnych magazynów dla dzieci oraz nowe książeczki edukacyjne od Media Service Zawada.

 

L.O.L. Surprise! 5/2022 (wrzesień-październik)

L.O.L. Surprise! to jedna z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych zabawek dla dziewczynek w postaci kolekcjonerskich laleczek ukrytych w kulach. Laleczki skradły serca nie tylko dziewczynek, ale i ich rodziców. Ich największą atrakcją jest to, że nie do końca wiadomo, co znajduje się w każdej kuli, co jeszcze bardziej rozbudza dziecięcą ciekawość i gwarantuje dobrą zabawę.

L.O.L. Surprise! to już jednak nie tylko zabawka, ale także jeden z ważniejszych elementów popkultury, a co istotne, ten trend wyznaczają najmłodsi i bardzo dobrze im to wychodzi. Kultowe postacie pojawiają się na akcesoriach szkolnych, ubraniach, pościeli czy innych zabawkach. Dzisiaj L.O.L. Surprise! to już pewien element modnego stylu, który dobrze się nosi, i z którym warto się pokazać. Dla fanek laleczek Media Service Zawada wydaje kolorowy magazyn oraz różnorodne, ciekawe i dziewczęco zakręcone książeczki aktywizujące.

W najnowszym numerze L.O.L. Surprise! dzieci będą mogły poznać deszczową fioletowo-różową Rain Q.T., która przemienia każdy deszczowy dzień w piękny spektakl. Gazetka to także czas na zabawę z licznymi zadaniami i łamigłówkami. Na dzieci czeka odnajdywanie oryginału, dobieranie krzykliwych dodatków stylizacji Punka, odnajdywanie lal w tłumie, poznanie pięciu sposobów na bycie najlepszą BFF pod słońcem, futurystyczny labirynt, odnajdywanie różnic, wymyślanie imion, łączenie w pary, odnajdywanie Zwierzęcia Duszy, wybieranie kolorów dla pięknej kokardy, dobieranie biżuterii i wiele innych. Dzieci będą też rozwiązać quiz Jaka jest Twoja supermoc BFF oraz test Kim jestem?, quiz dla przyjaciółek (Czy znacie się na wylot?) oraz poznać dobre rady od Queen Bee. Na dzieci czekają też fantastyczne kolorowe plakaty i konkurs z nagrodami. Do magazynu dołączone są także 2 superprezenty: zakręcony notes oraz stylowa niespodzianka w postaci pięknie wykonanej bransoletki.

Magazyn Nick. Jr. 5/2022 (październik-listopad)

Nick Jr. to stacja o profilu dziecięcym z ofertą programową dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat, a także do ich rodziców. Na antenie prezentowane są interaktywne, pobudzające wyobraźnię animacje, które łączą zabawę z edukacją. Programy nie tylko bawią najmłodszych, ale również w nowoczesny i ciekawy sposób uczą. Dzieci mają okazję poznać podstawy języka angielskiego, wzory matematyczne, a także kulturę i historię Chin. Stacja nadaje przez 24 godziny na dobę, wyłącznie w języku polskim.

Magazyn Nick Jr. Media Service Zawada adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym. Powstał w oparciu o licencje z ramówki stacji Nick Jr., m.in. takie jak: Psi Patrol, Blaze i megamaszyny, Dora poznaje świat, Ben 10, Świnka Peppa, Umizoomi, Barbapapa szczęśliwa rodzinka, czy Bąbelkowy świat Gupików. W każdym numerze magazynu znajdują się opowiadania i mnóstwo zabaw aktywizujących: odnajdywanie elementów na stronie, kolorowanki, rysowanie, łączenie w pary, nauka pisania, a także konkursy w formie zabaw z ulubionymi bohaterami.

Najnowszy numer magazynu Nick. Jr. Media Service Zawada poświęcony jest bohaterom Psiego Patrolu, Bąbelkowym Gupikom, Kuchciwróżkom, Blaze, Baby Shark oraz Top Wing. W numerze:Pora na opowieść – duża kolorowanka spod znaku Bąbelkowych Gupików, labirynt z piratem Santiago (Pirat i Żaba), wyszukiwanie różnic z bohaterami Psiego Patrolu (Wyprawa do dżungli), historyjka z obrazka pt.: Rycerskie Legendy, labirynt ze Swiftem (Akcja pod wodospadem), odnajdywanie wskazanych elementów na obrazku (Czary-mary zaczynamy), zabawa z silnikami i pachołkami, odnajdywanie różnic na plaży z Baby Shark oraz labirynt z Rubble’em, a także Blaze Ninja – wesoła historyjka obrazkowa do czytania z rodzicami lub rodzeństwem.

Do magazynu dołączone są dodatkowe prezenty, tj. meganaklejki w zgrabnym pudełeczku oraz zestaw dla każdego chłopca – gaśnica, toporek oraz krótkofalówka spod znaku Psiego Patrolu. Naklejki można wykorzystać do ozdobienia mebli, zeszytu, teczki lub okna, natomiast zestaw ratunkowy będzie doskonałym dodatkiem do zabaw, które tylko dzieci potrafią wymyślać i kreować w nieskończoność.

Cry Babies Magic Tears 2/2022 (wrzesień-październik)

Cry Babies to hiszpański serial animowany. Bobasy są małe, ale za to mają ogromne serca. Odkrywają magiczny świat, w którym łzy miłości i szczęścia dają im niezwykłe moce. To także kreatywne, inspirujące i popularne wśród dzieci zabawki, prawdziwy hit wśród lalek – bobasów w całej Europie. Ich uroczej buzi nie można się oprzeć. Figurki z serii Cry Babies Magic Tears sprawiają najmłodszym wiele frajdy, zapraszając do wspólnej zabawy.

Od 24 maja 2022 roku dostępny jest też magazyn Cry Babies Media Service Zawada. Magazyn skierowany jest do dziewczynek w wieku 3-7 lat.

W jesiennym, drugim numerze nowego magazynu, dzieci mają możliwość zapoznać się z Uroczymi Bobaskami, poznać ich imiona, charakter, ulubione zajęcia i ulubiony kolor. Bobaski zapraszają dzieci do zabawy na Wzgórzu oraz do Zatoki Pełnej Owoców, w której czekają ciekawe zabawy i zadania.

Dzieci mogą rysować po śladzie, ćwiczyć spostrzegawczość, kolorować oraz znadować różnice między obrazkami. Na dzieci czeka komiksowe opowiadanie pt. Psotne jellies, plakat-kolorowanka, quiz pamięciowy, a także zabawa w owocowe sudoku (Zabawy Tutti Frutti), kolorowanki, zabawy z cyferkami, gra cieni, dopasowywanie fragmentów do obrazka oraz fantastyczny konkurs z nagrodami.

Do magazynu dołączone są dwie zabawki. Cekinowy portfelik-saszetka do przechowywania skarbów oraz fantastyczna magiczna różowa rozciągana sprężynka, która może posłużyć jako odstresowywacz dla dzieci (i dorosłych). Magazyn jest idealnym pomysłem na wspólne spędzanie czasu i przyjemną edukacyjną zabawę. Już nie możemy się doczekać kolejnych numerów.

Świnka Peppa. Magazyn 9/2022 (październik)

Świnka Peppa to niezwykle popularna seria zabawnych i mądrych animowanych bajek dla dzieci, która podbiła serca zarówno maluchów, jak i ich rodziców, ucząc ich i bawiąc każdego dnia. Peppa jest bardzo rozbrykana i uwielbia zabawy. Lubi także czekoladowe ciasteczka, przyjęcia urodzinowe oraz wycieczki rowerowe i pikniki. Serial można oglądać na kanale MiniMini+.

Magazyny Media Service Zawada o przygodach sympatycznej świnki Peppy i jej rodzinki skierowane są do dzieci w wieku 3 do 6 lat, które rozpoczynają naukę czytania, pisania i liczenia. Zadania, które najmłodsi i rodzice znajdą w magazynie, dają możliwość rozwijania umiejętności maluchów w połączeniu z zabawą. Historyjki obrazkowe, krótkie opowiadania, zadania do wykonania oraz konkursy z wyjątkowymi nagrodami to tylko część atrakcji czekających na małych czytelników. Do każdego numeru dołączony jest, bowiem także wyjątkowy prezent związany ze świnką Peppą. Przygody różowej świnki uwielbiają zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.

W październikowym magazynie mali czytelnicy mogą z rodzicami przeczytać komiks i opowiadanie z zagadkami o przedszkolu i niezwykłych stworzeniach (Motyle) oraz obserwacji ptaków (Obserwowanie ptaków). Dzieci będą mogły przygotować razem z rodzicami prawdziwy przysmak dla ptaków (w gazetce przepis na rożek pełen nasion) oraz odnaleźć właścicieli niezwykłych mieszkań. Na dzieci czekają także literkowe Zadanie w segregowanie, informacje przyrodnicze, liczenie biedronek i pszczół,  ćwiczenia małego odkrywcy z literką K, pisanie po śladzie, a także zabawy z cyferkami i liczbami. Dzieci będą także mogły odnaleźć różnice, pokolorować babcię i dziadka świnkę oraz Peppę według barwnego kodu, pobawić się na planszy gry Zabawa w ogrodzie, a także nauczyć się rysować motyla i żabę.

Nasza fotorelacja bez wątpienia dowodzi, że Świnkę Peppę dzieci kochają bezwarunkowo. W nowym magazynie Peppa Pig dzieci znajdą także zabawki – niespodzianki – kolorowy rower dla Peppy, a także magiczny znikopis w formie telefonu oraz nakładki z bohaterami Peppy do paluszkowego teatrzyku. Rower to zabawka niesamowicie uniwersalna, o czym świadczy niezwykła wyobraźnia dzieci i miliony pomysłów na zabawę.

 

Książeczki skierowane do dzieci istotnie wzbogacają rynek dostarczając edukacji i rozrywki najmłodszym czytelnikom. Edukacyjna strona wydawanych cyklicznie książeczek obejmuje opowiastki i komiksy, zabawy do pisania i liczenia, rebusy, zagadki, kolorowanki oraz różne ciekawostki i informacje o zwierzętach czy naturze. Media Service Zawada wydaje kilkanaście różnych tytułów książeczek i magazynów dedykowanych dzieciom w różnym wieku. W tym zarówno książeczki i magazyny dla dziewczynek, jak też dla chłopców oraz uniwersalne z ulubionymi bohaterami znanych kreskówek.

Świnka Peppa. Owocowe przygody

Licz na Przyjaciół to seria książek twardostronicowych z registrami. Książeczka pozwala poćwiczyć liczenie z ulubionymi bohaterami i owocami, a jednocześnie pozwala na naukę sekwencji oraz przypomnienie sobie nazw wielu owoców. W środku dzieci i rodzice znajdą także wartościowe historyjki do wspólnego czytania oraz zagadki i pytania zadane na ich podstawie. Nowa książeczka od Media Service Zawada to nauka przez zabawę, w której dziecko ćwiczy spostrzegawczość i koncentrację, a jednocześnie doskonale się bawi.

Akcja Kreacja. Zestaw małego artysty

Seria książek Akcja Kreacja to atrakcyjna propozycja z szablonami, naklejkami oraz pięknymi tłami do tworzenia własnych rysunków. Do każdej z publikacji dołączone są uwielbiane przez dzieci trzy kolorowe dmuchane flamastry. Książeczki sprawiają, że zabawa z ulubionymi bohaterami i tworzenie własnych prac plastycznych jest jeszcze przyjemniejsze.

Książeczki edukacyjne zawierają także mnóstwo zadań, łamigłówek, labiryntów i zabaw kreatywnych dla dzieci. Odnajdziemy tu zabawy z kropkami, literkami, cyferkami oraz zabawy kreatywne, logiczne i artystyczne. Książeczki od Media Service Zawada w uniwersum świata ulubionych bohaterów oferują wszelkiego rodzaju zabawy, kolorowanki, quizy i gry umysłowe: krzyżówki, wykreślanki, rebusy czy łamigłówki. Książeczki są kierowane także do świadomych rodziców, którym zależy na dostarczaniu dzieciom wartościowych produktów, stymulujących rozwój i kształtujących różnorodne kompetencje, a jednocześnie umożliwiających wesołą zabawę z ulubionymi bajkowymi bohaterami.

Książeczki z serii Akcja Kreacja są niezwykle atrakcyjne, podobnie dołączony do nich prezent niezwykły, a mianowicie dmuchane flamastry. Dla naszych maluchów zabawa w dmuchane obrazki stała się jedną z ulubionych zabaw, a jednocześnie ulubioną rozrywką. Mimo zatkanych nosków dzieci na zmianę chciały dmuchać kolorami i przyznajemy, kolorowo zrobiło się w całym domu. Jednak uważamy, że jest to wspaniała zabawa, za którą dzieci przepadają, mimo iż wymaga odrobiny uwagi rodziców.

Plac Zabaw

Plac zabaw to seria książek, która gwarantuje świetną zabawę. Można rozwiązywać zagadki, grać, liczyć albo rozplątywać poplątane ścieżki. Nie może także zabraknąć ulubionych przez dzieci naklejek.To jednocześnie ciekawe i kolorowe publikacje opowiadające o przygodach kultowych bohaterów. 

Graj, koloruj, baw się – wybierz się na plac zabaw!

Każdy rodzic o tym wie, że dzieci uwielbiają naklejać wszystko i wszędzie. Mają z tego mnóstwo frajdy, a dorośli potem zmartwienie, gdy trzeba doczyścić ściany, meble i okna. Ale jedno z drugim da się pogodzić. Kolekcja książek Plac Zabaw od Media Service Zawada to wciągające zadania oraz grube naklejki wielokrotnego użytku. Można uzupełnić nimi tekst opowieści, bawić się nimi w różnych konfiguracjach, odklejać i przyklejać do woli. Niby nic szczególnego, a jednak dzieci potrafią bardzo długo bawić się naklejkami.

Puzzle i kolorowanki

Na rynku pojawiają się coraz to nowe interpretacje tradycyjnych tekturowych puzzli. Media Service Zawada proponuje prześliczne zestawy dla maluchów, gdzie możemy wspólnie z dzieckiem układać puzzle w kolorowych książeczkach. A oprócz puzzli dzieci mogą ćwiczyć także swoją spostrzegawczość i kolorować rysunki według wzoru. Idealny pomysł na pierwsze puzzle. Dobra zabawa gwarantowana! Książka w twardej lśniącej oprawie z zaokrąglonymi rogami i 4 puzzle oraz schowane pod nimi obrazki do pokolorowania.

Zastanawiając się nad zakupem nowej zabawki dla dziecka doskonałym wyborem mogą być atrakcyjne puzzle dla dzieci od Media Service Zawada. Tego typu zabawki już poprzez samą formę uczą cierpliwości i koncentracji, poprawiają zdolności manualne, motorykę i wyobraźnię przestrzenną.

Moje Jednorożce. Magiczne zawody

Książka, z którą mali czytelnicy mogą się cieszyć zagadkami, łamigłówkami oraz kolorowankami z ulubionymi bohaterami w roli głównej. Książka wprowadza dziecko do magicznej krainy jednorożców. W środku również kolorowe naklejki.

Używanie naklejek to świetny sposób na ćwiczenie umiejętności łapania i ćwiczenie paluszków, podobnie jak zbieranie małych koralików, sznurków lub igieł do szycia. Odklejanie od małego lepkiego obrazu wymaga dobrego uchwytu paluszkami, aby wyciągnąć krawędź naklejki. Dwustronna koordynacja ręczna to podstawowa umiejętność dla wielu zadań funkcjonalnych. Odklejanie to także działania wymagające dwustronnej koordynacji rąk. Książeczki z naklejkami dają nieograniczone pole do popisu dla wyobraźni. Dzieci uwielbiają wyklejać, tworzyć historie obrazkowe i angażować się w zadania, które wymagają pomysłowości i inteligencji. Jeżeli intelektualny rozwój dziecka jest dla ciebie priorytetem, na pewno docenisz edukacyjne serie książeczek naklejkowych od Media Service Zawada.

Do czytania, oglądania, poznawania świata i wspólnej zabawy

– polecamy książeczki Media Service Zawada

 

Polecamy również:

Nowości od Media Service Zawada

Edukacja z książeczkami Media Service Zawada

Wrześniowe nowości od Media Service Zawada

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Zmarszczki i bruzdy
Takie głębsze zmarszczki to dopiero są po 50-tce, a ostatecznie można iść na zabieg odmładzający...
Oryginalna biżuteria
Też mam kilka takich oryginalnych, najbardziej lubię te z bursztynem
Dietetyk - porady
U mnie królują warzywa i owoce, a węglowodanów zbożowych jem coraz mniej.
Molestowanie dzieci, romanse księży…
Ja myślę, że za 10 lat to już mało kto będzie chodził do...