Edukacja z książeczkami Media Service Zawada

8 sierpnia 2022, dodał: pinkmause
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Książeczki skierowane do dzieci istotnie wzbogacają rynek dostarczając edukacji i rozrywki najmłodszym czytelnikom. Edukacyjna strona wydawanych cyklicznie książeczek obejmuje opowiastki i komiksy, zabawy do pisania i liczenia, rebusy, zagadki, kolorowanki oraz różne ciekawostki i informacje o zwierzętach czy naturze. Media Service Zawada wydaje kilkanaście różnych tytułów książeczek i magazynów dedykowanych dzieciom w różnym wieku. W tym zarówno książeczki i magazyny dla dziewczynek, jak też dla chłopców oraz uniwersalne z ulubionymi bohaterami znanych kreskówek.

Odpowiednio wybrany magazyn lub książeczka dla dzieci może stać się elementem, który wiąże treść przeżyć dziecka w domu rodzinnym z tym, co odbiera ono w innych mediach, a co dotyczy różnorodnych faktów i zjawisk, które zachodzą w środowisku społecznym i przyrodniczym. Ilustracje w dziecięcych książeczkach są dla dziecka pewnego rodzaju budulcem wyobrażeń, są konkretem, który wzbogaca dziecięce spostrzeżenia i pomaga je łączyć w związki oraz pomaga rozumieć fakty i sytuacje. Książeczki od Media Service Zawada w uniwersum świata ulubionych bohaterów oferują wszelkiego rodzaju zabawy, kolorowanki, quizy i gry umysłowe: krzyżówki, wykreślanki, rebusy czy łamigłówki. Książeczki są kierowane także do świadomych rodziców, którym zależy na dostarczaniu dzieciom wartościowych produktów, stymulujących rozwój i kształtujących różnorodne kompetencje, a jednocześnie umożliwiających wesołą zabawę z ulubionymi bajkowymi bohaterami.

Wraz z Nadią i Maksem przedstawiamy nowe książeczki edukacyjne od Media Service Zawada.

L.O.L. Surprise!

L.O.L. Surprise! to jedna z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych zabawek dla dziewczynek w postaci kolekcjonerskich laleczek ukrytych w kulach. Laleczki skradły serca nie tylko dziewczynek, ale i ich rodziców. Ich największą atrakcją jest to, że nie do końca wiadomo, co znajduje się w każdej kuli, co jeszcze bardziej rozbudza dziecięcą ciekawość i gwarantuje dobrą zabawę.

L.O.L. Surprise! to już jednak nie tylko zabawka, ale także jeden z ważniejszych elementów popkultury, a co istotne, ten trend wyznaczają najmłodsi i bardzo dobrze im to wychodzi. Kultowe postacie pojawiają się na akcesoriach szkolnych, ubraniach, pościeli czy innych zabawkach. Dzisiaj L.O.L. Surprise! to już pewien element modnego stylu, który dobrze się nosi, i z którym warto się pokazać. Dla fanek laleczek Media Service Zawada wydaje kolorowy magazyn oraz różnorodne, ciekawe i dziewczęco zakręcone książeczki aktywizujące.

Świat u stóp. Obłędnie styLOVE

Świat u stóp. Obłędnie styLOVE. L.O.L. Surprise! to 24 strony zadań, zabaw, kolorowanek i superquizów dla dziewczynek. Ciekawe propozycje zabaw, zadania do wykonania podczas tańca, łamigłówki oraz miejsce na własne projekty i rysunki. Naklejki są wielokrotnego użytku i można je dowolnie przyklejać i odklejać. Do tego zwariowane zabawy i wiele niespodzianek. Mając w domu małą fankę L.O.L. Surprise, każda książeczka czy magazyn ogromnie ją cieszy.

Obłędnie styLOVE. Popraw koronę

L.O.L Surprise! Obłędnie styLOVE. Popraw koronę to najnowsza książeczka edukacyjna dla dziewczynek. Niepowtarzalna zabawa stylem i różnorodnością kolorów. Zainspiruj się rozwiązaniami modowymi, ale przede wszystkim poszukaj w tym wszystkim siebie – takiej, jaką jesteś. W książeczce wiele ciekawych zadań i zabaw edukacyjnych oraz zestaw ślicznych naklejek.

Cry Babies Magic Tears

Cry Babies to hiszpański serial animowany. Bobasy są małe, ale za to mają ogromne serca. Odkrywają magiczny świat, w którym łzy miłości i szczęścia dają im niezwykłe moce. To także kreatywne, inspirujące i popularne wśród dzieci zabawki, prawdziwy hit wśród lalek – bobasów w całej Europie. Ich uroczej buzi nie można się oprzeć. Figurki z serii Cry Babies Magic Tears sprawiają najmłodszym wiele frajdy, zapraszając do wspólnej zabawy.

Od 24 maja 2022 roku dostępny jest też magazyn i książeczki edukacyjne Cry Babies od Media Service Zawada. Magazyn i książeczki skierowane są do dziewczynek w wieku 3-7 lat.

Cry Babies. Mam na imię Coney, a Ty? to propozycja zabawy z dzidziusiami. Książeczka zawiera różnorodne aktywności, zadania, kolorowanki, które mają na celu pobudzanie dziecięcej wyobraźni, rozwijanie spostrzegawczości oraz umiejętności plastycznych. Znajdziemy tu m.in.: łączenie kropek aby udekorować apetyczne babeczki (Kropka po kropce), kolorowanie według wzoru z naklejki (W kuchni najlepiej!), podpisywanie bobasów, rysowanie portretów, odnajdywanie najlepszych przyjaciół (Kim jestem), proste labirynty i odnajdywanie ścieżek, liczne zabawy z literkami, szukanie drogi do domu, zabawy logiczne oraz uzupełnianie etykiet na przetworach. W środku dzieci znajdą także naklejki, dzięki którym zabawa będzie jeszcze ciekawsza.

Zadania do ścierania

Dla młodszych dzieci Media Service Zawada proponuje fantastyczną serię książeczek edukacyjnych Zadania do ścierania przeznaczoną dla dzieci od 3 do 6 lat. To nauka w towarzystwie kolorowych ilustracji i zmazywalnego pisaka czyli fantastyczna przygoda dla każdego przedszkolaka. Książeczki uczą na wesoło i przybliżają dziecku odpowiednie do jego wieku zagadnienia: cyferki, kolory, kształty i liczby. Starannie dobrane ćwiczenia wspierają rozwój dziecka i zapewniają satysfakcję z wykonanych zadań. Warto sięgać po książeczki z ćwiczeniami oraz różnego typu zabawy z literkami i cyframi oraz szlaczkami w postaci zadań do zmazywania. Tego typu książeczki pomogą dziecku rozwinąć różne ważne umiejętności. Znajomość cyfr, sylab i liter na wczesnym etapie życia ułatwia komunikację i poszerza perspektywę dziecka, co korzystnie wpływa na jego dalszy rozwój. Rekomendujemy, wszystkim przedszkolakom.

Seria  Zadania do zmazywania to doskonała zabawa, podczas której przedszkolak ma okazję zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami edukacyjnymi, odpowiednimi dla swojego wieku. Ścieralne strony oraz dołączony do książki mazak sprawiają, że dziecko może wielokrotnie rozwiązywać ulubione zadania, dzięki czemu ma możliwość doskonalenia sprawności manualnych i koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Rysując dziecko przygotowuje się do nauki pisania, a jednocześnie rozwija spostrzegawczość i uczy się logicznego myślenia. Wykorzystanie ich jako jednego z elementów zabaw edukacyjnych może ułatwić późniejsze pisanie literek, choćby dzięki oswojeniu z samym rysowaniem po śladzie. Rysowanie szlaczków ma wpływ nie tylko na płynność ruchu i dynamikę pisania, ale również na koordynację wzrokowo-ruchową (ręka-oko), odwzorowywanie oraz mieszczenie się w wyznaczonych granicach (liniach). Szlaczki to dla dzieci forma kreatywnej zabawy.

Barwne i urocze książeczki w przyjazny sposób zachęcają do ćwiczeń i wprawiają rączkę do pięknego, poprawnego pisania. Wesołe rysunki i wzorkowo-obrazkowe zabawy mogą być jednocześnie wspaniałą atrakcją i miłą rozgrzewką. Zadania są dostosowane do możliwości najmłodszych dzieci, dzięki czemu wiadomo, że nie będą dla nich zbyt trudne. Książeczki nie tylko pomogą maluchom w rozwoju manualnym, ale też przyniosą im dużo radości.

Zabawa i nauka! Książki Zadania do zmazywania są idealne do zabawy i nauki. Dzieci mogą ćwiczyć także swoją spostrzegawczość i szukać na rysunkach poszczególnych elementów, rozwiązywać zadania logiczne i bawić się z labiryntami. Z każdym bohaterem książeczki dobra zabawa gwarantowana!

Zadania dla przedszkolaka

Seria książeczek edukacyjnych z bohaterami popularnych kreskówek. W środku znajdziemy ciekawe zabawy i ćwiczenia dostosowane do wieku dziecka, które rozwijają umiejętności przedszkolaków oraz dostarczają mnóstwa świetnej i mądrej rozrywki.

W książeczkach na dzieci czeka między innymi test dopasowania piesków (Psi partner), wyszukiwanie wskazanych elementów, labirynty, zgadywanki, zabawy literkowe, kosmiczne misje, segregowanie, liczenie kamieni, ciekawe opowiadania z pytaniami, zabawa w kolory, ratowanie żółwia (Idzie Peppa po drabinie), zabawa z dyniami, odgadywanie zawodów, kolorowanki i wiele innych.

Z książeczkami edukacyjnymi Media Service Zawada nasz maluch poznaje różne zwierzęta i ich wygląd, zabawki, owoce i warzywa oraz dania obiadowe i desery, sposoby podróżowania, poznaje liczby, kolory, części garderoby, przeciwieństwa oraz uczucia i wraz z bohaterami na kolejnych stronach przeżywa ciekawą i zabawną przygodę. Mnóstwo śmiechu, zabawy i nauki które możemy przekazać dziecku w czasie wspólnej lektury. Na przedstawione tytuły warto zwrócić uwagę szczególnie, jeśli szukacie naprawdę niebanalnych książeczek.

Lubię dinozaury

Jeśli chcecie znaleźć dla swojego dziecka książki edukacyjne i dostosowane do wieku rozwojowego, przedstawiające ważne i ciekawe tematy i opowiadające o świecie, warto sięgnąć po książeczki Media Service Zawada, które świetnie się czyta i cudnie ogląda, bowiem bogato ilustrowane pozycje zachwycają nie tylko dzieci, ale i rodziców. Istotne jest bowiem, że oprócz ciekawych tematów, które wciągną małego czytelnika i odkrywcę świata, duże znaczenie ma również atrakcyjne wydanie książek dla dzieci. Kolorowe ilustracje i obrazki pobudzają dziecięcą wyobraźnię i marzenia.

Jak pokazać dziecku niezwykłą różnorodność świata? Najlepiej poprzez książeczki.Książeczka Lubię dinozaury to pozycja, z którą mali czytelnicy mogą się cieszyć zagadkami, łamigłówkami oraz kolorowankami z ulubionymi bohaterami w roli głównej. W środku również kolorowe naklejki. Wiele maluchów uwielbia dinozaury, dlatego warto sięgnąć po te mądre, edukacyjne tytuły, które zachwycą, rozśmieszą, a także wyjaśnią dzieciom wiele sytuacji. Być może to właśnie lektura sprawi, że maluch zechce poznawać życie zwierząt i lepiej zrozumie otaczający go świat.

Do czytania, oglądania, poznawania świata i wspólnej zabawy

– polecamy książeczki Media Service Zawada

 

Polecamy również:

Zeszyty edukacyjne Wiem i ja – nauka z Media Service Zawada

Lipcowe nowości od Media Service Zawada

Pokoloruj Świat! z Media Service Zawada

 

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Filmowanie wesela z powietrza
Też nie podoba mi się ten pomysł, to jest dobre na festynach.
Jak rozwiązać problem z prasowaniem…
Ja nie prasuję, po prostu po upraniu rozciągam tkaninę i formuję tak, żeby...
Gdańsk
Czasem jestem w Gdańsku i faktycznie można tam coś taniej upolować np. na olx
Co zamiast paneli na podłogę?
A może prawdziwe drewno, deski o niezbyt szerokim rozmiarze?