URODA I ZDROWIE

Jaki smartwatch wybrać?

11 stycznia 2021, dodał: Redakcja

Smartwatche zaczynają wypierać tradycyjne zegarki. Trudno się dziwić, bo to już nie tylko gadżet, ale wysoka technologia, znacznie ułatwiająca codzienne czynności.

zegarek

  1. Smartwatch dla aktywnych
  2. Smartwatch dla biznesmena
  3. Dzieci również kochają smartwatche

Smartwatch dla aktywnych

Nie od dziś wiadomo, że nasza aktywność wzrasta, kiedy jesteśmy do niej odpowiednio motywowani. Kiedy w pandemii pozamykali siłownie, nie wiemy, jak zorganizować sobie czas na aktywność fizyczną. Warto zajrzeć na stronę sklepu https://www.morele.net/kategoria/smartwatche-732/ morele.net w celu wybrania towarzysza i zarazem wspomagacza aktywności fizycznej. Smartwatch wspomoże nasze ćwiczenia poprzez monitorowanie tętna, ilości przebytych kroków, spalonych kalorii, czy też wskaże tempo wykonywania ćwiczeń. Kiedy w nocy będziemy odpoczywać nasz inteligentny zegarek skontroluje jakość snu oraz odpoczynku, zmierzy poziom stresu. Gdyby zaś była potrzeba, zaproponuje ćwiczenia oddechowe.

Smartwatch dla biznesmena

Smartwatch okazał się być bardzo przydatny nie tylko dla osób żyjących aktywnie. Biznesmeni bardzo szybko docenili jego walory, nie tylko zauważając ich elegancki wygląd, ale przede wszystkim funkcjonalność. W tym przypadku zegarek musi spełniać funkcję estetyczną, idealnie pasując do garnituru, jak i przypomnieć o zaplanowanych spotkaniach, sprawdzić nieodebrane połączenia czy przeczytać SMS-sy. To oczywiście standardowe funkcje, mile zaskoczyć nas jednak może nawigacja GPS, kompas, akcelerometr, pulsyksometr, żyroskop, barometr, wysokościomierz, a nawet możliwość fotografowania za pomocą smartwatcha.

Dzieci również kochają smartwatche

Te inteligentne zegarki stały się ulubionym prezentem wśród dzieci. Smartwatch to jeden z najczęściej wybieranych prezentów z okazji komunii. Kompatybilne ze smartfonami znakomicie sprawdzają się wśród młodzieży. Większość z nich posiada dedykowaną aplikację mobilną, która jest dodatkowym rozszerzeniem funkcjonalności zegarka.

Ceny zegarków kształtują się od 25 złotych, a nasz wybór zależny będzie od funkcji, jakie smartwatche posiadają oraz od producenta, który je wyprodukował. Najdroższy z oferty morele.net jest smartwatch Apple Watch Series 6 GPS w cenie 4 tysięcy złotych.  Jedną z jego funkcji jest specjalny chip, pozwalający na płatności zbliżeniowe przy pomocy zegarka zsynchronizowanego z kartą (proces nie wymaga dostępu do internetu, a połączenie nie wymaga podawania pinu ani hasła). Smartwatche spełniają nasze marzenia o nowoczesności i wysokiej technologii, którą teraz mamy na wyciągnięcie ręki.

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Problemy z kręgosłupem
U mnie koniecznie trzeba było zrobić rezonans całego kręgosłupa a teraz czeka mnie rehabilitacja...
Ból w śródstopiu
Może warto zrobić rezonans? Ja szybko dostałam się w Warszawie do https://radiomedica.pl/...
Wazelina zamiast odżywki do rzęs?
Lepszy jest olejek rycynowy, ale trzeba uważać, żeby nie dostał się do oka...
Ekskluzywne ciuchy - gdzie?
Też lubię, ale też lubię też ubrania od projektantki Agaty Wojtkiewicz ;)