Jaki garnitur wybrać na ślub w plenerze? | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Jaki garnitur wybrać na ślub w plenerze?

25 lipca 2022, dodał: Alfa i Omega
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Z roku na rok coraz większa liczba par młodych decyduje się na ślub w plenerze. Lato i początek jesieni to doskonały czas na organizację tego typu przyjęcia. Świeże powietrze, urokliwe oświetlenie, a także stylizacje państwa młodych – to wszystko składa się na całość, która podbije serce zaproszonych gości. Panowie młodzi powinni zdawać sobie sprawę z tego, na co zwrócić uwagę przy wyborze garnituru na plenerowy ślub.

garnitur ślubny

Czy marynarka jest obowiązkowa?

Wydawać by się mogło, że nieodłączną podstawą stylizacji pana młodego jest klasyczny garnitur: spodnie, marynarka i ewentualnie kamizelka. Ślub jest bardzo uroczystym wydarzeniem, które wymaga odpowiedniej oprawy. Niemniej jednak coraz większa liczba par młodych zmienia swoje podejście do sztywnego ubioru, stawiając przede wszystkim na komfort. Jeśli ślub w plenerze ma nieco luźniejszy charakter, można pozwolić sobie na pewne odstępstwa.

Bardzo ważne jest, by poziom formalności stroju pana młodego był dopasowany do ubioru panny młodej. Jeśli występuje ona w uroczystej, klasycznej sukni, pan młody również powinien postawić na klasyczny garnitur, nawet przy ślubie plenerowym.

Coraz częściej zdarza się, że na ślubie w plenerze pan młody wybiera połączenie koszuli z elegancką kamizelką. To bez wątpienia rozwiązanie, które sprawdza się zwłaszcza upalnym latem, kiedy kilka warstw ubrań może być zwyczajnie niekomfortowe.

wesele w plenerze

Jaki garnitur na ślub w plenerze?

Jeśli chodzi o ślub plenerowy, to pan młody może pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i wybrać niestandardowy kolor garnituru. Bardzo szlachetny i elegancki jest granatowy garnitur, który można wzbogacić o szare odcienie, odświeżające i rozjaśniające stylizację. Garnitur w granatowym kolorze doskonale będzie wyglądał z białą koszulą oraz ciekawą muszką w kwiatowe wzory. Aby cała stylizacja wyglądała lekko i plenerowo, można wzbogacić ją o poszetkę we florystyczne motywy.

Cała stylizacja zyska odświętnego charakteru, jeśli uzupełni się ją o obuwie wizytowe w czarnym kolorze, a także dopasowany do niego pasek.

Garnitur z kamizelką – wielki powrót do łask

Jeśli chodzi o ślubne trendy, to w tym sezonie z pewnością przoduje kamizelka, która zalicza właśnie swój wielki powrót. Dlatego też coraz większa liczba panów na ślub w plenerze wybiera tradycyjny, trzyczęściowy garnitur. Ciekawą propozycją jest ten wykonany w 100% z wełny, która nawet podczas wysokich temperatur zapewni panu młodemu tak potrzebny komfort.

Połączenie trzyczęściowego garnituru z delikatną, błękitną koszulą i stonowanym krawatem, a także stylizowaną poszetką, da harmonijną, modną stylizację, która na pewno wzbudzi zainteresowanie zaproszonych gości.

Podsumowując, jeśli chodzi o garnitur na ślub w plenerze, to wybór jest naprawdę szeroki i powinien być zależny od gustu pana młodego. To w końcu jego dzień i to on ma dobrze się czuć w swoje stylizacji. Na szczęście, ślubne trendy z roku na rok są coraz mniej wymagające i można pozwolić sobie na coraz większe odstępstwa od tradycji i utartej, czasem już nudnej, klasyki.

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz