Jak zadbać o formę… swojego komputera?

19 maja 2018, dodał: EKSPERTKA

Wiele osób chce zachować sprawność i żyć w dobrym zdrowiu przez długie lata. Regularnie ćwiczą, korzystają z pomocy trenerów i programów treningowych, kupują karnety na siłownię lub fitness. Codzienna aktywność ułatwia im pokonanie chorób i utrzymanie ciała „na chodzie”.

 

Takiego samego traktowania potrzebuje jeden z najczęściej używanych obecnie sprzętów – laptop. On również musi na bieżąco monitorować swój stan, chronić się przed wirusami i pozbywać się niepotrzebnego tłuszczyku (czyli starych plików, które zaśmiecają pamięć i dysk). Trenerem personalnym dla komputerów jest antywirus AVG Ultimate.

Antywirusa nie trzeba nikomu przedstawiać. To taki lekarz pierwszego kontaktu, który monitoruje stan zdrowia komputera, przeprowadza regularne badania kontrolne i wskazuje, na co trzeba zwrócić uwagę. Pomaga gdy komputer złapie wirusa. I podobnie jak lekarz dba o poufność danych pacjenta i prywatność (m.in. pilnując kamerki internetowej).

Ciekawszym elementem Ultimate jest TuneUp. Gdyby TuneUp był związany ze sportem, można by go nazwać trenerem, profesjonalnym sprzętem do ćwiczeń i napojem energetycznym w jednym. To dlatego, że działa na wielu płaszczyznach:

  • Pilnuje by wszystko działało jak należy. Tak samo pracuje trener: przygotuje indywidualnie dopasowany program treningowy, sprawdzi czy ćwiczenia są wykonywane prawidłowo i pokaże jak poprawić technikę, szybkość, czy skoczność.
  • Optymalizuje ustalenia komputera. Dzięki niemu laptop może pracować wydajniej, szybciej i nie dostaje „zadyszki” przy otwieraniu kilku plików na raz. Jest jak profesjonalny sprzęt sportowy, zapewniający idealne warunki do ćwiczenia i możliwość pracy nad wybranymi mięśniami.
  • Przyspiesza uruchomienie systemu. Działa jak energetyk, dodając sił i zwiększając osiągi. Zapewnia odpowiednią „rozgrzewkę” komputera i przygotowanie go do pracy, dzięki czemu może się on uruchamiać z wykorzystaniem pełni swoich możliwości.

To wszystko sprawia, że twój komputer ma pełną ochronę, przed wszystkimi zagrożeniami. Jego zdrowie jest więc pod dobrą opieką! Tym bardziej, że 400 milionów ludzi na świecie, którzy korzystają z antywirusa AVG, nie może się mylić…

AVG Ultimate zapewni całemu sprzętowi doskonałą kondycję na długi okres czasu. W ramach jednej licencji dostajesz wersję na telefon, komputer i tablet (taki kompleksowy program treningowy). Łatwo go wdrożyć bo wszystko jest jasne i proste. Nie wymaga zaawansowanej wiedzy (nie musisz być ani specem od fizjologii, ani od cyberbezpieczeństwa). Co więcej zawsze się możesz skonsultować ze swoim „mentorem” – pomoc techniczna jest dostępna w języku polskim.

Z okazji nowego roku zafunduj swojemu laptopowi lub komórce najlepszy prezent jaki możesz im dać – wydajność, sprawność i zdrowie. Kup Ultimate na stronie avg.pl. Wpisując kod avgfit dostaniesz dodatkowo 10% zniżki!

Chcesz dowiedzieć się więcej o AVG Ultimate? Kliknij tutaj!

Artykuł został przygotowany przez CORE – oficjalnego dystrybutora AVG w Polsce.

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Krystalicznie czysta woda
Cena:
799,99 zł
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zł
Technologia żywej wody „Living Water Technology”
Cena:
390 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 ZŁ
Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

dobra lokówka
ja niedawno sobie kupiłam z babyliss automatyczną z sensorem temperatury, fajne...
Powiększanie oraz wypełnianie ust
efekt jest od razu, lekka opuchlizna jest ale po kilku dniach schodzi :)
tarczyca
Koniecznie warto zrobić badania i wybrać się do lekarza od hormonów. Ja chodzę...
Brzuszki
Heh, tak samo - nie mam pojęcia skąd się wzięło przekonanie, że da...