Jak wybrać lekką spacerówkę dla dziecka?

29 października 2020, dodał: Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Rodzice nie chcą rezygnować z intensywnego życia. Współcześnie dążymy do tego, by nowa sytuacja, jaką jest posiadanie dziecka, była raczej dodatkową zachętą do aktywności. Dlatego właśnie powstają restauracje i kawiarnie przeznaczone dla całych rodzin, a liczne udogodnienia pojawiają się wszędzie. Oferują je galerie handlowe, stacje benzynowe czy linie lotnicze. Zmieniły się również gadżety – współczesny wózek spacerowy w niczym nie przypomina tego sprzed lat. Spacerówka może być lekka, wygodna i piękna jednocześnie.

wózek spacerowy

Lekka spacerówka dziecięca to ogromne ułatwienie życia. Dobrze dobrany wózek będzie praktycznym wsparciem na co dzień – sprawdzi się podczas zakupów, wizyt w przychodni czy po prostu spacerów. To nie jest model, z zakupem którego trzeba czekać do podróży życia (a właśnie z dalekimi podróżami kojarzy się lekka spacerówka). Jeśli wybierzemy mądrze, może posłużyć nam nawet przez kilka lat życia maluszka.

Lekka spacerówka dla dziecka – jak wybrać?

Jeśli chcesz mieć naprawdę dobry wózek spacerowy, który sprawdzi się na co dzień i w czasie dalekich podróży, przed jego zakupem przeanalizuj wybrany model pod kątem kilku prostych kryteriów. Co jest naprawdę ważne?

  1. Rozmiar wózka po złożeniu. Dobry wózek do musi być maksymalnie mały. Klasyczna “parasolka” nie zawsze się sprawdza – w sytuacji, kiedy chcesz zabrać ją na pokład samolotu, konieczne będzie dopłacenie za nadbagaż ze względu na jej wymiary. Zwróć uwagę, że model, który nie zajmuje dużo miejsca, będzie nieoceniony także podczas codziennego poruszania się samochodem.
  2. Łatwość składania. Koniecznie zwróć uwagę na sposób składania – najlepiej, jeśli wystarczy do tego tylko jedna ręka. Takie rozwiązanie sprawdzi się podczas codziennych zakupów, które niejeden raz będziesz musiał zrobić z maluszkiem.
  3. Waga. To istotne, bo po prostu nie zawsze masz obok siebie kogoś do pomocy. Im lżejszy wózek spacerowy, tym łatwiejsze stają się zakupy, spacery po nierównym terenie czy po prostu wszelkie podjazdy do budynków.
  4. Wygoda i bezpieczeństwo dziecka. Aby uzyskać jak najmniejszą wagę i wymiary, często producenci proponują wózek spacerowy, który jest niewygodny i nie spełnia podstawowych kryteriów bezpieczeństwa. Zwracaj zatem uwagę, czy wybierany przez ciebie model posiada pięciopunktowe pasy i dodatkową barierkę ochronną. Sprawdź także jakość stelaża i głębokość budki, której zadaniem będzie ochrona przed słońcem. Wózki spacerowe powinny być wygodne, więc najlepsze modele posiadają regulowane oparcie (do pozycji leżącej) oraz podnóżek.
  5. Komfort rodzica. Dla rodzica liczą się już wcześniej wspomniane waga, rozmiar i sposób składania, jednak nie bez znaczenia pozostają również zwrotne kółka i pojemny kosz na zakupy. Łatwe manewrowanie wózkiem i miejsce na siatki to bardzo duże wsparcie zarówno podczas podróży, jak i na co dzień.

Bumprider Connect – lekki wózek spacerowy

Sklepy z artykułami dla dzieci zapewniają obecnie tak duży wybór gadżetów i potrzebnego sprzętu, że bardzo trudno znaleźć jedno rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb. Dlatego dzisiaj chcemy zwrócić twoją uwagę na wózek spacerowy Bumprider Connect. Wyróżnia się niewielką wagą i łatwością obsługi. Aby go prowadzić, składać lub rozkładać, wystarczy używać jednej ręki. Został wyposażony w zwrotne kółka przednie oraz praktyczny hamulec nożny.

spacerówka

Czym jeszcze wyróżnia się wózek Bumprider Connect? Przede wszystkim posiada bardzo wytrzymały stelaż oraz praktyczną blokadę składania. Wykorzystane do jego produkcji materiały można prać w pralce. Jest wyposażony w pojemny kosz na zakupy. Zapewnia również komfort i bezpieczeństwo dziecku. Lekka spacerówka Bumprider ma pięciopunktowe pasy oraz oparcie, które można regulować do pozycji leżącej. Dodatkowo wyróżnia go duża budka, która chroni dziecko przed słońcem.

Jest jeszcze jedna rzecz, która wyróżnia wózek Bumprider Connect sposób wszystkich innych dostępnych na rynku – opatentowane magnesy! Magnesy te umieszczone się po bokach wózka i mają za zadanie połączyć dwa wózki ze sobą, tworząc w ten sposób wózek bliźniaczy – czy to dla bliźniaków, czy dla dzieci rok po roku. Wózki można szybko i bezpiecznie połączyć a także rozłączyć, gdy zajdzie taka potrzeba.

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

kosmetyki z apteki
Krem z alantoiną jest dla mnie niezastąpiony do suchej skóry, suchych łokci, pięt, pękniętej...
Alergia u dzieci
A jak radzicie sobie z pokrzywką, opuchlizną, zaczerwienieniem np. po ukąszeniu? Smarujecie te miejsca...
Jaka cera jest najgorsza
Trądzikowa cera jest najgorsza, bo nigdy nie wiadomo jaka niespodzianka na niej się...
Mieszkania do wynajęcia - opinie
Odradzam wynajmowanie mieszkań ze starym sprzętem, wiadomo że on się w końcu zepsuje, a...